+370 634 85000
0

Spinta MOCHA 4 durų, su veidrodžiu

Icon
Icon
-15% krepšeliui
520€
MATMENYS (l x G x A): 1825 x 560 x 2103 mm
Talpi keturių durų spinta MOCHA Icon

Dviejų dalių spintoje gausus sandėliavimo erdvių pasirinkimas. Viena dalis skirta lentynoms. Vienuolika įvairaus dydžio lentynų sutalpins ne tik visus jaunuolio drabužius, bet ir knygas, kanceliarines prekes ar kitus už uždarų durų laikomus daiktus. Kitoje dalyje dvejose lentynose per visą baldo plotį tilps stambesni daiktai, o ant apšviesto skersinio sukabinsite pakabas.

Įkomponuotas veidrodis Icon

Didelis veidrodis ant spintos durų - puikus sprendimas, kai nėra daug vietos, bet norisi turėti kokybišką ir didelį veidrodį kambaryje.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Sumontuotos ventiliacinės angos Icon

Siekiant užtikrinti oro cirkuliaciją balde sumontuotos ventiliacinės angos. Jūsų saugomi daiktai visuomet išliks gaivūs.

LED apšvietimas Icon

Drabužių kabykloje įrengtas LED apšvietimas, kuris įsijungia vos tik atidarius spintos duris. Net ir tamsiu paros metu lengvai išsirinksite drabužius ir nereikės jungti papildomo apšvietimo.

MOCHA kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Kolekcija patiks mėgstantiems ramybę, jaukumą ir paprastumą. Klasikinės formos, natūralaus medžio raštai, minimalios detalės, užapvalinti baldų kampai - atneš į Jūsų interjerą gamtos dvelksmą ir paliks daug vietos Jūsų vaizduotei derinant sienų spalvas, aksesuarus.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-mocha-1

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
520€
-15% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
520€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS