+370 634 85000
0

Spinta PIRATE 3 durų

Icon
Icon
-10% krepšeliui
663€
MATMENYS (l x G x A): 1220 x 545 x 2035 mm
Erdvus ir ergonomiškas baldas Icon

Ši ergonomiška spinta pasižymi dideliu talpumu ir praktiškumu. Erdvioje spintoje gausu lentynų, kuriose tvarkingai susidėsite sulankstomus drabužius bei kabykla.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Kolekcijai būdingi dizaino elementai Icon

Paslaptingą nuotaiką, nuotykių troškimą ir neribotą fantaziją sukuria kolekcijoje atsikartojantys dizaino elementai, tokie kaip - tarsi sendintos medienos plokštė, dirbtinės odos rankenos ar detalės, tarsi apkaustyti baldų kraštai, piratų tematikos antspaudai.

Patogus vidaus išplanavimas Icon

Erdvus ir patogus spintos išplanavimas leis sutalpinti visą vaikų turtą vienoje vietoje. Drabuželius galėsite sukabinti ant skersinio, nemažai daiktų tilps trijuose talpiuose stalčiuose, erdviose lentynose sudėliosite drabužius ir kitą turtą. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-pirate-1-100x100
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
663€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
663€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę