+370 634 85000
0

Spinta DARK METAL 3 durų

Icon
Icon
-10% krepšeliui
820€
MATMENYS (l x G x A): 1320 x 620 x 2100 mm
Trijų durų spinta Icon

Talpi, trijų varstomų durų spinta su švelnaus uždarymo mechanizmais, talpina savyje ir lentynų eilę ir stalčių smulkiems daiktams ir skersinį kabinamiems drabužiams. 

Metalinė konstrukcija Icon

Metalinis rėmas ne tik suteikia baldui šiuolaikiškumo, tvirtumo ir modernumo įspūdį, bet ir užtikrina baldo ilgaamžiškumą bei patvarumą. Vientisą, modernų vaizdą sukuria ir metalinės grotelės, kurios tuo pačiu atlieka ir ventiliavimo funkciją.

Modernus, jaunatviškas dizainas Icon

Kaip ir visi DARK METAL kolekcijos baldai, spinta pasižymi jaunatvišku dizainu, kurį suteikia metalinės detalės, betono imitacijos juoda plokštė bei dirbtinės odos detalės spintos viduje bei išorėje.

Patogus vidaus išplanavimas Icon

Spintos komplektą sudaro visos reikalingos vidaus detalės - erdvios lentynos, skersinis su dirbtinės odos pakabomis, talpus stalčius.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-dark-metal-triju-duru-20.52.1002.00-05
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
820€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
820€
Užsakymo įvykdymo terminas 60 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę