+370 634 85000
0

Spinta MONTES WHITE 3 durų

Icon
Icon
-10% krepšeliui
598€
MATMENYS (l x G x A): 1400 x 530 x 2020 mm
Trijų durų MONTES WHITE spinta Icon

Trijų durų MONTES WHITE spinta savarankiškam vaikų tvarkymuisi. Reguliuojamo aukščio, skirtingų tekstūrų rankenėlės, užrašai spintoje - nuo mažų dienų ugdys savarankiškumą ir sudomins vaiką namų ruoša.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Sumontuotos ventiliacinės angos Icon

Siekiant užtikrinti oro cirkuliaciją balde sumontuotos ventiliacinės angos. Jūsų saugomi daiktai visuomet išliks gaivūs.

Užrašai atvirose spintos lentynose Icon

Kad mažylis nuo mažų dienų pratintųsi tvarkingai susidėti drabužius, kolekcijos dizaineriai panaudojo užrašus spintos vidinėse lentynose. Jūsų vaikas galės savarankiškai ir tvarkingai susirūšiuoti marškinėlius, kelnytes, šortukus.

Skirtingų tekstūrų rankenėlės Icon

Siekiant sudominti ir įtraukti į namų ruošą net ir pačius mažiausius, dizaineriai panaudojo skirtingų tekstūrų, malonios medžiagos rankenėles. Mažylių prigimtinis smalsumas skatina pačiupinėti viską, kas pasitaiko aplinkui, todėl net ir tokios detalės lavins vaiko smulkiąją motoriką.

Galimybė reguliuoti rankenėlių aukštį Icon

Augant vaikui -„auga“ ir MONTES WHITE baldai. Dar viena įdomi detalė - galimybė keisti rankenėlių aukštį, priklausomai nuo vaikučio ūgio. Tuo būdu spinta ir jos turinys vaikui bus visada lengvai pasiekiami ir prieinami.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Baldo gamyboje naudojama aukštos kokybės medienos plaušų plokštės (MDF)
Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-triju-duru-montes-white-20.77.1002.00-3
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
598€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
598€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę