+370 634 85000
0

Komoda MONTES WHITE 975

Icon
Icon
-10% krepšeliui
363€
MATMENYS (l x G x A): 975 x 435 x 825 mm
Klasikinio stiliaus erdvi komoda Icon

Klasikinio dizaino, minimalistinio stiliaus MONTES WHITE komodoje tilps kūdikio daiktai, priežiūros reikmenys, o paaugus vaikui komoda tikrai ras vietą ir kitose namų erdvėse.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Skirtingų tekstūrų rankenėlės Icon

Siekiant sudominti ir įtraukti į namų ruošą net ir pačius mažiausius, dizaineriai panaudojo skirtingų tekstūrų, malonios medžiagos rankenėles. Mažylių prigimtinis smalsumas skatina pačiupinėti viską, kas pasitaiko aplinkui, todėl net ir tokios detalės lavins vaiko smulkiąją motoriką.

Galimybė reguliuoti rankenėlių aukštį Icon

Augant vaikui -„auga“ ir MONTES WHITE baldai. Dar viena įdomi detalė - galimybė keisti rankenėlių aukštį, priklausomai nuo vaikučio ūgio. Tuo būdu spinta ir jos turinys vaikui bus visada lengvai pasiekiami ir prieinami.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-montes-white-20.77.1202.00-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
363€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
363€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę