+370 634 85000
0

Kvepianti žvakė BURTAI

Icon
Icon
-10% krepšeliui
24€
MAGRĖS BALDŲ firminė žvakė BURTAI Icon

MAGRĖS BALDŲ firminė žvakė BURTAI - ne tik sušildys, bet ir paskleis Jūsų namuose saldų vynuogių bei obuolių aromatą.

Žvakių gamybai naudojami aukščiausios kokybės kvapieji aliejai Icon

Kvapams sukurti naudojami aukščiausios kokybės kvapieji aliejai, kurie puikiai atsiskleidžia deginant žvakes. Sojų vaškas visiškai natūralus produktas, todėl yra saugus deginti. 

Kvapo natos: raudonosios vynuogės, obuoliai ir ambra Icon

Tai lengvas, neintensyvus kvapas, kuris iš pirmo karto atrodo saldokas, tačiau pasklidęs patalpoje įgauna švelnesnį ir gaivesnį „atspalvį“. Kvapo kompozicijai naudojamas vynuogių ir obuolių kvapas suteikia gaivumo, kuris praturtinamas gilesniu ambros aromatu. Kvapas puikiai tinka visoms patalpoms, kadangi nėra įkyrus ir stiprus. Jį puikiai galima statyti darbo vietoje, svetainėje, vonios kambaryje ir kt.

Rankų darbo sojų vaško žvakė
Degimo laikas ~ 30 valandų
Tai puiki dovana ne tik draugui, bet ir sau! Icon

Kvapų kolekcija sukurta tiems, kurie mėgsta neįkyrius, neerzinančius kvapus. Šie kvapai nėra nišiniai, sunkūs ar „rėkiantys“. Lengvai ir greitai pasklinda patalpoje.

Visi kvapai, žvakės ir papildymai supakuoti gražiose dėžutėse. Kvapų ir žvakių dėžutės yra išskirtinės – ritinio formos su auksinėmis detalėmis, kvapo papildymai – natūralaus kartono pakuotėje su figūriniu iškirtimu priekyje. 

Tai puiki dovana ne tik draugui, bet ir sau!

Žvakės naudojimo instrukcija Icon

Įkaitęs vaškas -  Ilgai deginant žvakes, gali susidaryti vaško perteklius, kuris gesina žvakės liepsną. Taip nutikus užgesinkite žvakę, leiskite vaškui sustingti ir tik tuomet vėl galite ją uždegti. 

Knatas - naudojamas medvilninis. Jis storesnis, tad kartais degdama žvakės liepsnelė gali imti „šokinėti“, pasirodyti tamsus dūmelis, tokiu atveju užgesinkite žvakę ir pakirpkite knatą, kad šis būtų 1 cm ilgio.


Pagaminta Lietuvoje
interjero-detales-kolekcija-burtai-2

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
24€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
24€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę