+370 634 85000
0

„Magrės baldams“ 25-eri: ką šiandien reiškia modernūs namai?

25-metu-logotipas-magres-baldai-750x422

Šįmet švenčiame savo 25-ajį gimtadienį – lygiai tiek tobulėjame kartu su mylima Lietuva. Galime pasidžiaugti, kad šiandien lietuviški baldai atspindi pasaulines dizaino tendencijas, o tautiečiai gali didžiuotis kokybiška, išskirtinio stiliaus vietine produkcija. Šia ypatinga proga dalinamės „Magrės baldų“ pradžios istorija ir įžvalgomis, kaip sukurti šiuolaikinę viziją atspindinčius namus!

Negirdėta istorija – kaip viskas prasidėjo?

Sunku įsivaizduoti, kad pirmasis „Magrės baldų“ gaminys buvo suprojektuotas ir pagamintas savomis įkūrėjo Zbislavo Jodikio rankomis. Prisiminus 1995-uosius, ambicinga vizija kurti nematyto dizaino, tvarius produktus atrodė kur kas didesnis iššūkis nei šiandien – nebuvo gausybės medžiagų, išmaniųjų technologijų.


Vis dėl to, dabar apdovanojimus pelnančios sofos ir lietuviški minkšti kampai nebūtų tokie, jei ne pradininkų užsispyrimas dar tuomet pristatyti naują, išskirtinę kolekciją, pagamintą iš pilnavidurių, ilgaamžių medžiagų. Kūriniai kaipmat sulaukė įvertinimo – nenuostabu, juk tai buvo šviežias vėjo gūsis tarp „šabloninių“ audinių bei formų.


Nedidelis vyro ir žmonos verslas, pavadintas dukrų Martos ir Gretos vardų junginiu, Lietuvoje tapo vienu pasaulietiškų dizaino idėjų pradininkų. Jau tuomet kiekvienas baldas buvo testuojamas kūrėjų šeimose – ar jis patogus, ar atspindi kasdienius lūkesčius. Minkštų baldų asortimentą pamažu papildė patogios lovos, ergonomiški čiužiniai, kiti produktai.


Keitėsi kolekcijos, tačiau siekis kurti kokybę žmonėms tik stiprėja. Atstovaujame modernių namų filosofiją, toliau apie tai – kokia ji šiandien, po 25 metus trukusios, atradimų kupinos kelionės.


Kaip atrodo mūsų namai, arba 5 kertinės šiuolaikinio būsto vertybės

Kuriate ar norite atnaujinti savo būstą? Simboliškai vadiname „Magrės baldus“ namais, kuriuose pokyčiai yra natūralus procesas, tačiau suformuotas pamatas – išlieka. Todėl visai nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, net labai dinamiškoje aplinkoje įmanoma susikurti tvarią, stilingą aplinką ilgam. Kokia paslaptis?


1. Kokybės, ne kiekybės siekis

Pastebime, kad per ketvirtį amžiaus stipriai išryškėjo patogumo prioritetas. Kokybė, o ne kiekybė – kaip niekad gaji filosofija. Jei puoselėjate tvaraus būsto viziją, verta investuoti į atitinkamas medžiagas, audinius, dizainą. Baldų parodose laimintys „Magrės“ gaminiai aiškiai parodo, jog šių dienų tendencija – funkcionalūs namai, komfortiškos patalpos.


2. Žmogiškosios vertybės

Šiuolaikinė namų erdvė – unikalus kiekvieno gyventojo tęsinys. Mūsų komandai svarbūs drąsūs, kūrybiški sprendimai. Būtent jie leidžia sukurti individualiai pritaikytus kambarius, jų planą. Visai nesvarbu, kuriamas klasikinis ar minimalizmu alsuojantis interjeras, savitumas suteikia charizmos, prieskonio.


3. Meilė lietuviškai produkcijai

Nuo pat pradžios kuriame Lietuvos šeimoms, mums svarbu, kad asortimente esantys baldai tiek parduodami, tiek gaminami čia, Lietuvoje. Pastarieji metai parodė – lokalia produkcija galite ne tik didžiuotis, bet ir gauti daugiau naudos. Norite atnaujinti „Magrės baldų“ sofą? Užsukite į saloną ir išsirinkite naujos medžiagos pavyzdžius, o mes pasirūpinsime atnaujinimu. Taip galite vėl susikurti išskirtinį savo miegamąjį ar tvarų vaikų kambarį.


4. Neabejingumas gamtai

Kalbant apie tvarumo filosofiją, „Magrės baldų“ dizaineriai baldus kuria iš pilnavidurių, ilgaamžių medžiagų. Mes ne tik atnaujiname jūsų įsigytus baldus, bet ir stengiamės į gamybos procesus integruoti kuo daugiau novatoriškų, gamtą tausojančių metodų, panaudoti kiekvieną audinio lopinėlį. Gamta mūsų namai, o savuosius galite kurti tausodami planetą. Tai neatsiejama šiuolaikinės filosofijos dalis.


5. Inovacijų troškimas

Galiausiai, komfortas jau neįsivaizduojamas be išmaniųjų technologijų. Virtualiame kataloge pamatysite lovose integruotą apšvietimą, sofų dizaine įkomponuotas USB jungtis, augintiniams pritaikytus, antibakterinius audinius ir kitus sumanius dizaino sprendimus. 1995-aisiais sėkmę nulėmęs novatoriškas polėkis šiandien yra kone kiekvieno stilingo tautiečio namų variklis.


Nuo pat pradžių supratome, kad „Magrės baldai“ turi būti mūsų visų atspindys – pasaulietiškų, drąsių, vertinančių kokybę, galimybę kurti individualų braižą. Pelnyta meilė ir pasitikėjimas yra didžiausia gimtadienio dovana, už kurią atsidėkosime ypatingu dėmesiu, nuoširdžiomis, žmogiškomis konsultacijomis ir dar ambicingesniais ateities planais!