+370 634 85000
0

NAUJOJI KOLEKCIJA VILNIUS - MAGRĖS BALDŲ 27-OJO GIMTADIENIO PROGA!

kampai-kampas-vilnius-max-mouton-cream-8
kampai-kampas-vilnius-max-mouton-cream-3
kampai-kampas-vilnius-max-mouton-cream-6
foteliai-fotelis-VILNIUS-HEVRE-86-pag.-TIERRA-16-M24-1
sofos-sofa-vilnius-HEVRE86-pag.TIERRA16-B07-M27-1
kampai-kampas-vilnius-max-mouton-cream-4
kampai-kampas-vilnius-max-mouton-cream-11
kampai-kampas-vilnius-max-mouton-cream-15
kampai-kampas-vilnius-velvety07-pag.bozar7098-1
sofos-sofa-vilnius-altara2-B04-M25-1
Icon
Icon
Didžiuojamės ir nekantraujame 27-ojo Magrės baldų gimtadienio proga pristatyti Jums lengvą, grakščią ir elegantišką minkštų baldų kolekciją VILNIUS.

VILNIUS - tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas, kuriuo iš tiesų didžiuojamės ir džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų klientams. Kolekcija ne veltui pavadinta tokiu skambiu ir brangiu kiekvienam lietuviui žodžiu - VILNIUS. Kaip ir mūsų sostine, kuria didžiuojamės, gerbiame, mylime ir visada norime sugrįžti, taip ir kolekcijos baldais siekiame padėti Jums sukurti namų interjerą, kur gera sugrįžti, kur jaučiamės laukiami ir esame šeimininkai.

Akį traukiančioje kolekcijoje persipina naujausios 2023-ųjų metų baldų mados tendencijos (užapvalinti kampai, grakščios, lenktos formos, minkšti Teddy audiniai, subtiliai blizgančios metalinės detalės), maksimalus komfortas bei pasirinkimų įvairovė. Jūsų pasirinkimui pristatome net tris kampų modifikacijas įvairaus dydžio erdvėms, sofą, keturis staliukų modelius bei fotelį. 

Kol kas su kolekcija kviečiame susipažinti mūsų firminiuose salonuose visoje Lietuvoje (adresus ir kontaktus rasite ČIA), kur mūsų konsultantės mielai padės Jums ne tik išsirinkti modelius, bet ir suderinti gobeleno, papildomų aksesuarų, kojelių, pagalvėlių spalvas bei medžiagiškumą. Artimiausiu metu VILNIUS kolekciją rasite ir mūsų internetiniame puslapyje.