+370 634 85000
0
Lauko baldai

Lauko baldai

Sandėlio baldai kategorijoje keliame Jums baldų modelius, kurie šiuo metu jau yra sandėliuose ir laukia savo pirkėjų. Jums nereikės laukti, kol baldai bus pagaminti ar pristatyti iš mūsų partnerių, kas neretai užtrunka mėnesį ir daugiau. Čia rasite populiariausius modelius, kuriais savo namuose galėsite mėgautis jau savaitės bėgyje.

Jei čia nerandate Jums patinkančio varianto - kreipkitės į mūsų konsultantus. Sandėliuose turime ir daugiau baldų už specialią kainą.

Lauko kėdės, kitaip dar vadinamos terasos arba sodo kėdėmis, yra puikus būdas atsipalaiduoti ir mėgautis laiku lauke. Nesvarbu, turite erdvų kiemą, jaukų balkoną ar terasą, tinkama lauko kėdė bet kurią iš šių erdvių gali paversti atpalaiduojančia ramybės oaze. Šie baidai ne tik suteikia galimybę patogiai įsitaisyti, bet ir padidina estetinį lauko aplinkos patrauklumą. „Magrės baldų“ svetainėje galite rinktis iš daugybės stilių ir dizainų lauko...

Lauko kėdės, kitaip dar vadinamos terasos arba sodo kėdėmis, yra puikus būdas atsipalaiduoti ir mėgautis laiku lauke. Nesvarbu, turite erdvų kiemą, jaukų balkoną ar terasą, tinkama lauko kėdė bet kurią iš šių erdvių gali paversti atpalaiduojančia ramybės oaze. Šie baidai ne tik suteikia galimybę patogiai įsitaisyti, bet ir padidina estetinį lauko aplinkos patrauklumą. „Magrės baldų“ svetainėje galite rinktis iš daugybės stilių ir dizainų lauko kėdžių. Todėl rasti tobulą sėdimąjį baldą, kuris papildytų Jūsų lauko erdvę, turėtų būti pakankamai lengva. Norite susikurti ramų skaitymo kampelį, jaukią draugų ir šeimos susibūrimo vietą, o gal erdvę, kurioje galėtumėte pusryčiauti su gražiu vaizdu į lauką? Tuomet pasižvalgykite po mūsų lauko kėdžių asortimentą ir atraskite baldus, kurie Jūsų laiką lauke paverstų dar malonesniu.


Terasos kėdės – kaip išsirinkti?


Štai pagrindiniai kriterijai, kuriuos rekomenduojama apsvarstyti renkantis terasines kėdes, kad šios būtų patogios ir puikiai atrodytų: 

 • Paskirtis ir funkcijos. Įvertinkite, kaip planuojate naudoti šias kėdes. Ar jos pirmiausia bus skirtos valgymui, poilsiui, ar ir tam, ir tam? Tai padės pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį kėdžių stilių ir dizainą.
 • Erdvė ir dydis. Apsvarstykite, kiek vietos yra Jūsų terasoje ar kitoje vietoje (pavyzdžiui, terasoje), kurioje planuojate statyti šiuos baldus. Išmatuokite jos plotą, kad nustatytumėte, kokio dydžio ir kiek kėdžių galima patogiai sutalpinti. Įsitikinkite, kad yra pakankamai vietos žmonėms judėti ir kitiems daiktams, pavyzdžiui, lauko stalui, minkštiesiems lauko baldams ir aksesuarams, pastatyti.
 • Medžiaga ir patvarumas. Rinkitės tokias sodo kėdes, kurios būtų pagamintos iš įvairioms oro sąlygoms atsparių medžiagų. Dažniausiai šie baldai gaminami iš metalo, plastiko ir medienos. Kiekviena medžiaga pasižymi savitu estetiniu patrauklumu, priežiūros reikalavimais ir ilgaamžiškumu, todėl rinkitės tokią, kuri atitinka Jūsų pageidavimus ir oro sąlygas.
 • Patogumas. Ieškokite lauko kėdžių, pasižyminčių ergonomišku dizainu ir atraminėmis funkcijomis. Atsižvelkite į tokius veiksnius kaip kėdės aukštis, atlošo atlenkimo kampas ir pagalvėlės. Jei įmanoma, išbandykite lauko poilsio kėdes gyvai arba perskaitykite kitų klientų atsiliepimus, kad įsitikintumėte šių baldų patogumu.
 • Stilius ir dizainas. Rinkitės tokias terasos kėdes, kurios atitiktų Jūsų asmeninį skonį ir papildytų bendrą lauko erdvės estetiką. Atsižvelkite į tokius veiksnius kaip spalva, forma ir bet kokios dizaino detalės, derančios prie Jūsų lauko aplinkos. Nesvarbu, mėgstate modernų, tradicinį ar eklektišką dizainą, – „Magrės baldų“ asortimente galite rasti didelį stilingų lauko kėdžių pasirinkimą. 
 • Priežiūra. Įvertinkite, kokios priežiūros reikia Jūsų svarstomoms terasos kėdėms. Kai kurias medžiagas gali reikėti reguliariai valyti ar saugoti nuo aplinkos poveikio, o kitos nereikalauja daug priežiūros. Taigi gerai pagalvokite, kiek laiko ir pastangų esate pasirengę skirti kėdžių priežiūrai.
 • Biudžetas. Nustatykite pinigų sumą, kurią norite ir galite išleisti šiems lauko baldams, ir išnagrinėkite ją atitinkančias galimybes. Nepamirškite atsižvelgti į ilgalaikę vertę, o ne vien į pradines išlaidas. Investicijos į aukštos kokybės, patvarias kėdes ilgainiui gali būti ekonomiškesnis pasirinkimas.


Apsvarstę šiuos kriterijus, galėsite išsirinkti tokias terasos kėdes, kurios ne tik užtikrins patogumą ir funkcionalumą, bet ir suteiks Jūsų lauko erdvei daugiau patrauklumo, sukurdamos estetišką ir malonią aplinką poilsiui, valgymui bei pramogoms.


Lauko kėdžių rūšys


Kėdės lauko erdvei gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena pasižymi unikaliomis savybėmis ir išvaizda. Nuo metalo patvarumo iki plastiko universalumo, natūralios medienos grožio ir madingo pintų juostelių žavesio – šiais laikais galima rasti lauko kėdžių, tinkančių įvairiems skoniams ir poreikiams. 


Metalinės lauko kėdės


Metalinės lauko kėdės yra populiarus pasirinkimas daugelyje lauko erdvių dėl ilgaamžiškumo, tvirtumo ir elegantiškos išvaizdos. Paprastai jos gaminamos iš tokių medžiagų kaip aliuminis arba plienas, kurių kiekviena pasižymi tam tikromis savybėmis ir privalumais. 

Viena iš pagrindinių metalinių lauko kėdžių savybių yra tvirtumas. Metalinės terasos ar sodo kėdės pasižymi tvirta konstrukcija, todėl yra itin atsparios nusidėvėjimui net atšiauriomis oro sąlygomis. Jos gali atlaikyti intensyvų naudojimą ir, palyginti su kėdėmis, pagamintomis iš kitų medžiagų, rečiau deformuojasi, įtrūksta ar sulūžta.

Dar vienas metalinių lauko kėdžių privalumas – nesudėtinga priežiūra. Tokius baldus lengva valyti, todėl reikia minimalių pastangų, kad jie atrodytų gerai. Metalines lauko kėdes paprastai užtenka nuvalyti drėgnu skudurėliu arba retkarčiais nuplauti su švelniu muilu ir vandeniu. Kitaip nei medinių kėdžių, jų nereikia reguliariai perlakuoti arba perdažyti, kad būtų apsaugotos nuo aplinkos poveikio.

Metalinės terasos kėdės yra pakankamai lengvos, todėl prireikus jas nesudėtinga pakelti ir perstatyti. Ši savybė ypač naudinga, jei norite keisti lauko baldų vietą arba juos sandėliuoti. Be to, daugelis metalinių kėdžių yra sukonstruotos taip, kad jas būtų galima sukrauti viena ant kitos. Todėl nenaudojamus baldus galima kompaktiškai laikyti, o tai ypač praverčia norint sutaupyti vietos.

Kalbant apie estetiką, metalinės lauko kėdės atrodo elegantiškai ir moderniai. Jas galima lengvai derinti prie įvairių lauko dekoro stilių – nuo šiuolaikinio iki industrinio. 

Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad metalinės terasos kėdės, veikiamos tiesioginių saulės spindulių, gali įkaisti. Todėl rekomenduojama rinktis tokias, kurios turėtų paminkštinimus, arba papildomai įsigyti sėdimosios bei atraminės dalies pagalvėles. Tai padės užtikrinti didesnį komfortą.


Plastikinės lauko kėdės


Plastikinės lauko kėdės yra palyginti nebrangios, universalios ir nereikalauja daug priežiūros. Jos paprastai gaminamos iš patvarių ir oro sąlygoms atsparių medžiagų, pavyzdžiui, polipropileno arba polietileno.

Viena iš pagrindinių plastikinių lauko kėdžių savybių – lengvumas. Jas itin paprasta pakelti ir perstatyti, todėl galima lanksčiai išdėstyti sėdimąsias vietas. Ši savybė ypač naudinga, jei dažnai susiburiate lauke su šeima ir draugais arba jei tam tikrais metų laikais kėdes reikia sandėliuoti. Taip pat kaip ir metalines, plastikines lauko poilsio kėdes galima sukrauti viena ant kitos, kas ypač praverčia neturint daug vietos sandėliavimui.

Kitas šių baldų privalumas yra tas, kad jie nereikalauja sudėtingos priežiūros. Plastikinės sodo kėdės yra atsparios vandeniui, UV spinduliams ir kitokiam aplinkos poveikiui, todėl tinka ilgalaikiam naudojimui lauke. Jas galima tiesiog nuvalyti drėgnu skudurėliu arba nuplauti vandeniu. 

Dar vienas tokių baldų privalumas – jų įperkamumas. Plastikinės lauko kėdės kaina paprastai yra mažesnė nei metalinės ar medinės kėdės, todėl tai prieinamas pasirinkimas daugeliui vartotojų. Be to, šie baldai gali būti įvairių stilių, spalvų ir dizaino, todėl rasti sau patinkantį ir tinkantį variantą turėtų būti ganėtinai lengva.

Siekiant didesnio komforto, ant plastikinės kėdes sodui, terasai ar balkonui galima pririšti specialias pagalvėles. Šie aksesuarai ne tik suteiks papildomo komforto sėdint, bet ir papildys poilsio zonos įvaizdį, kadangi galėsite pasirinkti norimą pagalvėlių audinio spalvą bei raštą.


Medinės lauko kėdės


Medinės lauko kėdės suteikia natūralaus grožio ir šilumos bet kuriai lauko erdvei. Viena iš pagrindinių jų savybių – estetinis patrauklumas. Natūralūs medienos tekstūros raštai ir šilti tonai sukuria laikui nepavaldžią ir malonią atmosferą. Medines sodo kėdes lengva derinti prie įvairių stilių, suteikiant lauko poilsio zonai rafinuotumo bei žavesio.

Šie baldai pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Tinkamai prižiūrimi, jie gali atlaikyti įvairias oro sąlygas ir būti naudojami ilgus metus. Mediena laikui bėgant išlaiko savo tvirtumą ir konstrukcijos vientisumą, todėl tokios kėdės lauko erdvei yra patikimos.

Dar vienas jų privalumas – patogumas. Mediena natūraliai užtikrina patogų sėdėjimą, ypač kai ji derinama su gerai suprojektuotais kontūrais ir atraminiais atlošais. Medines lauko poilsio kėdes galima naudoti be jokio paminkštinimo arba sukomponuoti su pagalvėlėmis, kad būtų dar patogiau ir stilingiau.

Vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį, kad medines terasos kėdes reikia reguliariai prižiūrėti, pavyzdžiui, perdažyti arba perlakuoti. Tai padės išsaugoti patrauklią jų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. 


Pintos lauko kėdės


Pintos lauko kėdės suteikia erdvei unikalų elegancijos pojūtį. Vienas iš pagrindinių šių baldų bruožų – laikui nepavaldus patrauklumas. Pinta tekstūra sukuria šiltą ir malonią atmosferą, puikiai tinkančią jaukiai ir atpalaiduojančiai lauko poilsio zonai. 

Pintos kėdės paprastai pasižymi ilgaamžiškumu. Medžiagos, iš kurių pagaminti šie baldai, pavyzdžiui, mediena ir sintetinės rotango juostelės, gali atlaikyti įvairias lauko sąlygas. Jos pasižymi atsparumu drėgmei, UV spinduliams ir temperatūros pokyčiams, kas užtikrina pintų kėdžių ilgaamžiškumą. 

Dėl pintos konstrukcijos tokios lauko kėdės yra pralaidžios orui, todėl ant jų patogu sėdėti net ir itin karštomis dienomis. Taip pat šie baldai turi patogias atramas, o tam, kad sėdėti būtų minkščiau, ant sėdimosios dalies galima uždėti pagalvėles. 

Sintetinės pynės paprastai nereikalauja daug priežiūros ir gali būti lengvai valomos švelniu muilu ir vandeniu. Nepintų baldo dalių priežiūra priklauso nuo jų medžiagos.

Net neabejojame, kad plačiame „Magrės baldų“ asortimente galite atrasti savo lauko erdvei tobulai tinkančias sodo kėdes. Pasinaudojus aukščiau pateiktais patarimais, tai bus tik dar lengviau. Kurkite savo svajonių namus lengvai ir su malonumu – mes Jums padėsime!DUK

1. Ar lauko kėdes galima palikti lauke bet kokiomis oro sąlygomis? Icon

Šias kėdes paprastai galima palikti lauke įvairiomis oro sąlygomis, tačiau jų atsparumas priklauso nuo tokių veiksnių kaip baldams naudojamos medžiagos ir apsauginės apdailos ar dangos. Skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, metalo, medienos ir plastiko, atsparumas aplinkos poveikiui skiriasi. 

Svarbu atsižvelgti ir į pagalvėles – reikėtų rinktis lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas. Reguliari priežiūra, pavyzdžiui, valymas ir apsauginių dangų naudojimas, gali padėti prailginti jų tarnavimo laiką. Vis dėlto esant nepalankioms oro sąlygoms arba nenaudojant kėdžių ilgesnį laiką, patartina jas įnešti į patalpą arba naudoti apsauginius užvalkalus. 

Konkrečių instrukcijų ir rekomendacijų, kaip prižiūrėti lauko kėdę, ieškokite gamintojo gairėse.


2. Ar sodo kėdes galima sulankstyti? Icon

Kai kurias sodo kėdes galima sulankstyti, tačiau „Magrės baldų“ asortimente yra tik nesulankstomos kėdės laukui.


3. Ar lauko kėdės yra patogios ilgesniam sėdėjimui? Icon

Lauko kėdžių patogumas ilgesnį laiką sėdint priklauso nuo jų dizaino, medžiagos ir kiekvieno žmogaus asmeninių pageidavimų. Kėdės konstrukcijos elementai, pavyzdžiui, atlošo kampas ir sėdimosios dalies  gylis, turi įtakos patogumui, o pagalvėlės ar paminkštinimas gali pagerinti sėdėjimo patirtį. 

Individualūs patogumo pageidavimai skiriasi, todėl rekomenduojama sodo kėdes išbandyti gyvai arba perskaityti kitų klientų atsiliepimus, kad įvertintumėte, ar jos tinkamos ilgesniam sėdėjimui. Taip pat verta turėti omenyje, kad prie kėdžių pridėjus sėdimosios ir atraminės dalies pagalvėles galima pagerinti atramą ir dar labiau padidinti komfortą.


4. Ar kėdes terasai galima naudoti ir patalpose? Icon

Taip, daugeliu atvejų lauko kėdes galima naudoti ir patalpose. Tai priklauso nuo jų dizaino, stiliaus ir medžiagų. 


5. Nuo ko priklauso lauko kėdžių kaina? Icon

Lauko kėdžių kaina priklauso nuo keleto veiksnių:


 • jų gamybai naudojamų medžiagų kokybės ir ilgaamžiškumo; 
 • dizaino sudėtingumo ir darbo kokybės; 
 • prekių ženklo reputacijos; 
 • papildomų funkcijų ar priedų;
 • pritaikymo galimybių. 


Apskritai, lauko kėdžių kaina atspindi bendrą gaminio kokybę, savybes ir prekių ženklo vertę.