+370 634 85000
0

Mikropluošto priežiūros priemonių rinkinys MICROFIBRE CARE KIT

Icon
Icon
-10% krepšeliui
24€
Icon Atsisiųsti brėžinius
MICROFIBRE CARE KIT- mikropluošto valymo rinkinys Icon

Rinkinyje yra dvi priežiūros priemonės: valiklis „Microfibre Cleaner“, skirtas valyti ir šalinti dėmes iš mikropluošto, baltymų pagrindo dėmes (maisto), taninų (gėrimų) ir daugumą rašalo dėmių. Šluostė „Microfibre Cleaning Cloth šalina sausus nešvarumus nuo mikropluošto ir suteikia jam aksominę išvaizdą. Nenaudokite ant šilko, vinilo ar odos. Sudaro: 225 ml mikrofibro pluošto valiklis „Microfibre Cleaner”, 1 mikrofibro pluošto šluostė „Microfibre Cleaning Cloth“, 1 valymo pirštinė, 2 kempinėlės.

UNITERS - baldų priežiūros priemonių inovatoriai Icon

Daugiau nei 30 metų veikiantis UNITERS prekinis ženklas, kuria ir realizuoja namų priežiūros priemones visame pasaulyje. Įmonės steigėjai yra sukūrę revoliucingiausių odos bei tekstilės priežiūros sprendimų, kurių pagrindinis tikslas pagerinti baldų, tekstilės priežiūrą bei apsaugą.

Specialus rinkinys, skirtas mikropluošto dangų ir techninių audinių valymui ir priežiūrai
Apmušalai yra valomi ne tik dėl higienos Icon

Nevalant apmušalų reguliariai, riebiosios prakaito rūgštys ir nešvarumai įsiskverbia į pluoštą ir stipriai jį pažeidžia. Rinkinys skirtas reguliariai priežiūrai, kurios dėka Jūsų apmušalai ilgą laiką atrodys kaip nauji. Kruopščiai valykite savo apmušalus ne rečiau kaip vieną kartą per šešis mėnesius arba kai „Microfibre Cleaning Cloth“ šluostė jau nepašalina nešvarumų.

Mikropluošto valiklis MICROFIBRE CLEANER Icon

Speciali „Microfibre Cleaner“ formulė skirta mikropluošto audiniams valyti ir baltymų pagrindo dėmėms (maisto), taninų (gėrimų) dėmėms ir daugumai rašalo dėmių šalinti. Šio praktiško valiklio dėka Jums nereikia nuimti užvalkalų nuo baldų ir Jūs galite nuvalyti sėdynę per kelias minutes. Ši priemonė yra ypač koncentruota. 225 ml purškiklio pakanka vidutiniškai 5-6 sėdynėms išvalyti. Alyvos dėmėms valyti naudokite „Textile Degreaser“ valiklį (neįeina į rinkinį).

Mikropluošto šluostė MICROFIBRE CLEANING CLOTH Icon

„Microfibre Cleaning Cloth“ šluostė yra ypač efektyvi šalinant sausus nešvarumus iš mikropluošto. Naudokite sausą šluostę sausiems apmušalams. Netrinkite per stipriai.

Naudojimo instrukcija Icon

Mikropluošto valiklis:

Suplakite buteliuką prieš naudojimą. Sudrėkinkite šluostę priemone ir išbandykite paslėptoje apmušalo vietoje. (Valant tam tikrą poliesterio pluoštą, kai kurios spalvos gali nudažyti šluostę. Tai yra normalu). Užpurkškite valiklio ant apmušalo 30 cm atstumu, kad jis būtų šiek tiek drėgnas. Valykite drungname vandenyje sudrėkinta vonios pirštine. Vonios pirštinei išsipurvinus, nuplaukite ją vandeniu. Plaukite apmušalą vonios pirštine tiek kartų, kiek reikia, kad pašalintumėte visus nešvarumus ir valiklio pėdsakus. Išdžiovinkite apmušalą švariu sausu rankšluosčiu. Norėdami pagreitinti džiūvimo procesą, naudokite plaukų džiovintuvą. Norėdami pašalinti dėmes, purkškite priemonę tiesiogiai ant dėmių. Nusausinkite jas ir nuvalykite virtuviniu popieriumi, po to sekite nurodymus, pateiktus 3, 4 ir 5 punktuose. Pastaba: Vandens žymės, šiurkštumas ir ilgas džiūvimo laikas reiškia, kad audinys nepakankamai gerai nuplautas. Jei reikia, nuplaukite dar kartą.

Mikropluošto šluostė:

Įvyniokite 2 rinkinyje esančias kempines į „Microfibre Cleaning Cloth“ šluostę, kad ją būtų lengviau laikyti. Naudokite sausą šluostę sausiems apmušalams. Netrinkite per stipriai. Jei matomų nešvarumų nepavyksta pašalinti „Microfibre Cleaning Cloth“ šluoste, tai reiškia, kad nešvarumai įsiskverbė į apmušalą. Naudokite „Microfibre Cleaner“ purškiklį apmušalo valymui.

Baldu-valikliai-valiklis-microfibre-care-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
24€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
24€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę