+370 634 85000
0

Šviesiai dažytos odos priežiūros priemonių rinkinys LIGHT COLORED LEATHER CARE KIT

31€ 26.35€
Icon Atsisiųsti brėžinius
SUPER PASIŪLYMAS. Nuolaida galioja užsakant bei perkant iš sandėlio ir ekspozicijos.
Rinkinyje yra trys priemonės, skirtos šviesiai odai valyti ir dėmėms šalinti
Rinkinį labai paprasta naudoti, kadangi: Icon

Efektyviai nuvalysite šviesią odos odą valikliu „Leather Cleaner“ ir pašalinsite daugumą dažų žymių, likusių nuo džinsų, pledų, pagalvių, diržų, laikraščių dažų ir t. t., naudodami priemonę „Colour Transfer Remover“. Kremas „Leather Barrier Cream“ sudaro nematomą barjerą, kuris žymiai sumažina dažų žymių atsiradimo galimybę ateityje. Šis rinkinys, labai veiksmingas prižiūrint baltą ir šviesią odą, gali būti naudojamas valant baldus, automobilių, lėktuvų ir laivų sėdynes, odinius drabužius, odos gaminius ir t. t. Nenaudokite tamsios spalvos odai, nubukui ir zomšai!

Rinkinį sudaro Icon

125 ml dažų žymių valiklis „Color Transfer Remover“, 225 ml valiklis „Leather Cleaner“, 225 ml apsauginės priemonės „Leather Barrier“, 1 kempinėlė, 2 minkštos šluostės.

Nudažymo dėmių šalinimo priemonė COLOR TRANSFER REMOVER Icon

Šalina nudažymo dėmes nuo šviesios odos ir vinilo, tokias kaip dėmės nuo mėlynų džinsų, laikraščių, rašiklių, batų tepalo, lūpų dažų, kramtomosios gumos, permanentinių žymeklių… Nudažymo dėmės paprastai nėra baigiamojo sluoksnio viršuje, nes yra iš dalies įsiskverbusios į baigiamąjį sluoksnį. Siekiant visiškai pašalinti nudažymo dėmes, priemonė turi įsiskverbti į baigiamąjį sluoksnį. Norint gauti optimaliausius rezultatus, labai svarbu palikti priemonė kuriam laikui, kad suveiktų. Nenaudoti nubukui ir zomšai.

Odos valiklis LEATHER CLEANER Icon

Efektyviai valo įprastus nešvarumus ir daugumą maisto produktų ir gėrimų dėmių. Naudodami kartu su „Color Transfer Remover“, pašalinsite sunkiai išvalomus nešvarumus ir dėmes.

Odos apsaugos priemonė LEATHER BARRIER Icon

Šis apsauginis kremas sumažina šviesios odos ir vinilo nudažymo tikimybę, taip pat užtikrina bendrą apsaugą nuo nešvarumų ir dėmių. Nenaudokite tamsioms spalvoms! Nenaudokite nubukui ir zomšai!

Naudojimo instrukcija Icon

Color Transfer Remover:

Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Išbandykite odos ar vinilo spalvos atsparumą nepastebimoje vietoje. Užpilkite priemonės ant minkštos švarios šluostės ir nuvalykite dėmes, lengvai trinant, kad priemonė įsiskverbtų giliai. Jei reikia, palikite priemonę veikti kelioms valandoms, patrinant dėmę kas 15-20 minučių, kol dėmė nebus pašalinta. Nuvalykite priemonės perteklių ar likučius „Leather Cleaner“ priemone. Nuplaukite paviršių vandeniu ir išdžiovinkite minkšta švaria šluoste. Leiskite visiškai išdžiūti prieš naudodami „Leather Barrier“ priemonę.

Leather Cleaner:

Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Išbandykite odos ar vinilo spalvos atsparumą nepastebimoje vietoje. Užpilkite priemonės ant kempinės. Suspauskite kempinę kelis kartus, kol  susidarys putos. Valykite paviršių putomis apskritais judesiais. Dėmes patrinkite kempine. Nuplaukite kempinę ir nuvalytą paviršių švariu vandeniu. Leiskite visiškai išdžiūti prieš naudodami „Leather Barrier“ priemonę.

Leather Barrier:

Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Išbandykite odos ar vinilo spalvos atsparumą nepastebimoje vietoje. Užpilkite priemonės ant minkštos švarios šluostės ir nuvalykite apskritais  judesiais, lengvai spausdami. Leiskite visiškai išdžiūti.

 

Baldu-valikliai-valiklis-light-colored-leather-care-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
31€
-15% Nuolaida
26.35€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS