+370 634 85000
0

Universalus valiklis EASY CLEAN

Icon
Icon
-10% krepšeliui
15€
„Easy Clean“ – tai valiklis „viskas viename“ Icon

Valiklis „Easy Clean“ yra nepakeičiamas norint išvalyti dėmes ir pašalinti nemalonius kvapus.

UNITERS - baldų priežiūros priemonių inovatoriai Icon

Daugiau nei 30 metų veikiantis UNITERS prekinis ženklas, kuria ir realizuoja namų priežiūros priemones visame pasaulyje. Įmonės steigėjai yra sukūrę revoliucingiausių odos bei tekstilės priežiūros sprendimų, kurių pagrindinis tikslas pagerinti baldų, tekstilės priežiūrą bei apsaugą.

Tinka valyti odą ir audinius Icon

Jis itin veiksmingai valo odinius apmušalus, šalina šviežias maisto produktų ir gėrimų dėmes, o dėl fermentų technologijos šalina ir nemalonius kvapus. Taip pat gali būti naudojamas audiniams valyti.

Naudojimas Icon

Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Išbandykite paslėptoje odos vietoje. Išspauskite universalaus valiklio ant minkštos kempinės ir suspauskite ją, kad susidarytų putos. Valykite paviršių švelniais apskritais judesiais. Labiau užterštus plotus gerai patrinkite kempine. Kempinei išsipurvinus, nuplaukite ją švariu vandeniu. Pašalinkite likusias putas ir likučius balta medvilnine šluoste. Palikite išdžiūti. Norėdami pašalinti kvapus, užpurkškite valiklio ant valomo ploto ir palikite 5-10 minučių. Jei kvapas yra labai intensyvus, fermentų veikimą padidinsite, užpurškę valiklio ir padėję drėgną šluostę ant valomos vietos, po to palikite tą vietą drėgną 12-24 valandoms. Jei kvapas neišnyks, pakartokite procedūrą.

Baldu-valikliai-valiklis-easy-clean-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
15€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
15€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę