+370 634 85000
0

Nubuko priežiūros rinkinys NUBUCK LEATHER ECO CARE

-10% krepšeliui
39€
Icon Atsisiųsti brėžinius
NUBUCK LEATHER ECO CARE - nubuko priežiūros rinkinys Icon

NUBUCK LEATHER ECO CARE rinkinyje yra dvi priemonės nubuko ir zomšos paviršių valymui bei dvi apsauginės priemonės. Šluostė „Nubuck Cleaning Cloth“ – tai sausa ir paruošta naudoti dervos pagrindu pagaminta šluostė, skirta šalinti nešvarumus ir blizgančius ratilus nuo paviršių. Valiklis „Nubuck Cleaner“ giliai išvalo įsisenėjusias purvo ir vandens pagrindo dėmes, atsiradusias ant nubuko. Apsauginė priemonė „Eco Nubuck Cleaner“ saugo odą nuo skysčių įsiskverbimo, dėl ko ji tampa atsparesnė purvui ir apskritai dėmėms. Rinkinį sudaro: 2 x 225 ml apsauginės priemonės „Nubuck Eco Protector“, 250 ml valiklis „Nubuck Cleaner“, 2 valymo šluostės „Nubuck Cleaning Cloths“, 1 kempinėlė.

UNITERS - baldų priežiūros priemonių inovatoriai Icon

Daugiau nei 30 metų veikiantis UNITERS prekinis ženklas, kuria ir realizuoja namų priežiūros priemones visame pasaulyje. Įmonės steigėjai yra sukūrę revoliucingiausių odos bei tekstilės priežiūros sprendimų, kurių pagrindinis tikslas pagerinti baldų, tekstilės priežiūrą bei apsaugą.

Šiame rinkinyje esančios priemonės leidžia veiksmingai išvalyti ir apsaugoti baldus, drabužius ir batus, pagamintus iš nubuko ir zomšos
Nubuko valymo šluostė Icon

Nubuko valymo šluostė yra efektyvi ir ekologiška valymo priemonė, skirta apmušalų, drabužių, rankinių ir batų, pagamintų iš nubuko ar zomšos, valymui.

Nubuko valiklis Icon

Nubuko valiklis nuvalo daugelį dėmių ir nešvarumų nuo nubuko odos.

Nubuko apsaugos priemonė Icon

Nubuko apsaugos priemonė užtikrina puikią nubuko ir zomšos apsaugą nuo alyvos ir vandens pagrindo dėmių.

Naudojimo instrukcija Icon

Nubuko valymo šluostė:

Išskleiskite šluostę ir suvyniokite į ją kempinę ar panašų daiktą. Trinkite paviršių įvairiomis kryptimis. Norėdami pašalinti nešvarumus, tam tikrose vietose spauskite stipriau. Išbandykite paslėptoje vietoje.

Nubuko valiklis:

Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Išbandykite paslėptoje vietoje. Užpilkite valiklio ant minkštos kempinės ir suspauskite ją kelis kartus, kol susidarys baltos putos. Valykite odą kempine su putomis, trinant dėmę iš išorės į vidų. Kempinė nuvalys/sugers nešvarumus nuo odos.  Išvalę dėmę, išdžiovinkite tą vietą plaukų džiovintuvu. Pūkeliai atrodys prigludę, o grąžinti jiems tobulą išvaizdą galėsite laikydamiesi pateiktų nubuko valymo šluostės naudojimo nurodymų.

Nubuko apsaugos priemonė: 

Prieš naudojimą atidarykite langus, kad užtikrintumėte patalpų vėdinimą, arba imkitės atitinkamų atsargumo priemonių. Nenaudokite šalia atviros liepsnos ar kibirkščių. Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą.  Išbandykite paslėptoje vietoje. Purkškite ant odos maždaug 30 cm atstumu kryžminiais judesiais, kad užtikrintumėte visišką apsaugą, atkreipdami ypatingą dėmesį į susidėvinčias vietas, tokias kaip parankės ir sėdynių pagalvėlės. Apsaugos priemonė išdžiūsta po 2 valandų. Siekdami geriausių rezultatų, po valymo vėl naudokite nubuko apsaugos priemonę.

Baldu-valikliai-valiklis-Natural-leather-Care-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
39€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
39€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę