+370 634 85000
0

Audinių priežiūros priemonių rinkinys SOS FABRIC CARE KIT

-10% krepšeliui
34€
Icon Atsisiųsti brėžinius
Audinių priežiūros rinkinys SOS FABRIC CARE KIT Icon

Audinių priežiūros rinkinį SOS FABRIC CARE KIT sudaro: 100 ml valiklis „Stain Away“, 100 ml valiklis „Stain Remover S“, 100 ml valiklis „Resistant Stain Cleaner“, 5 x 5 g Ox’Cleaner, 1 kempinėlė, 1 minkšta šluostė.

UNITERS - baldų priežiūros priemonių inovatoriai Icon

Daugiau nei 30 metų veikiantis UNITERS prekinis ženklas, kuria ir realizuoja namų priežiūros priemones visame pasaulyje. Įmonės steigėjai yra sukūrę revoliucingiausių odos bei tekstilės priežiūros sprendimų, kurių pagrindinis tikslas pagerinti baldų, tekstilės priežiūrą bei apsaugą.

Rinkinys gali būti naudojamas paviršiams iš audinių ir mikropluošto, tokių kaip automobilių ir laivų sėdynės, apmušalai, kilimai ir čiužiniai, valymui
Šiame rinkinyje yra keturios priemonės, skirtos šalinti įvairias dėmes (riebalų, dažų dėmes ir t. t.) iš apmušalų ir daiktų Icon

Visos keturios priemonės turi būti naudojamos nurodyta seka.

Rinkinys yra ypač veiksmingas dėl aukštos kokybės priemonių, kurios puikiai veikia šviežias dėmes. Juo puikai pašalinsite įvairių rūšių dėmes, tokias kaip gėrimų, vaisių sulčių, maisto, padažų, rašiklių, šlapimo, kraujo, vėmimų ir lūpų dažų dėmes. Kiekvienas, kuriam rūpi švara, tiesiog privalo turėti šį rinkinį savo namuose ir automobilyje. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite naudojimo nurodymus.

Dėmių šalinimo priemonės Icon

Dėmių šalinimo rinkinį „SOS Textile“ paprasta naudoti. Jis skirtas daugeliui dėmių iš visų austinių ar neaustinių medžiagų, tokių kaip mikropluoštas, šalinti. Tinka baldų apmušalams, sėdynėms, čiužiniams, kilimams ir kiliminėms dangoms, automobilių vidaus tekstilinėms medžiagoms ir laivų vidaus medžiagoms.

STAIN AWAY Icon

„Stain Away“ yra vandens pagrindu pagaminta priemonė, kuri pašalina šviežias dėmes, net tokias kaip rašiklių dėmės, nuo mikropluošto ar apsaugotų tekstilinių medžiagų. Sunkiai išvalomoms dėmėms šalinti naudokite „Stain Away“ kartu su kitomis „SOS Textile Stain Remover” rinkinio priemonėmis ar “Ink Killer” priemone tekstilės audiniams, “Textile Grease Remover” (riebalų dėmių šalinimo nuo tekstilės gaminių priemonė) purškikliu.

Naudojimas:

Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Išbandykite spalvos atsparumą paslėptoje vietoje ir patikrinkite dangos atsparumą. Sudrėkinkite dėmę šaltu vandeniu, trindami ją iš išorės į vidų, po to surinkite purvą sugeriamuoju popieriumi. Išspauskite kelis „Stain Away“ lašus ant kempinės, nuvalykite/pašalinkite dėmę kempine. Nusausinkite sugeriamuoju popieriumi ir nuplaukite šaltu vandeniu ne mažiau kaip 3 kartus, išdžiovinkite švariu rankšluosčiu.

OX CLEANER Icon

Ox’Cleaner milteliai skirti gėrimų, maisto, šlapimo, kraujo, ratilų, vandens žymių ir pageltonavimo bei kitoms dėmėms šalinti.

 Naudojimas:

Atskieskite vieno paketėlio turinį 100 ml labai karšto vandens. Maišykite šaukštu, kol milteliai visiškai ištirps. Prieš naudojimą išbandykite spalvos atsparumą paslėptoje vietoje. Šaukštu užpilkite gautą tirpalą ant dėmės. Nusausinkite kempine. Leiskite priemonei suveikti, kol dėmė neišnyks. Nusausinkite dėmę sugeriamuoju popieriumi. Jei reikia, pakartokite procedūrą, ir palikite dangą išdžiūti. Dangai išdžiūvus, nuplaukite ją vandeniu ir vėl palikite išdžiūti.

DĖMIŲ ŠALINIMO PRIEMONĖ S Icon

Dėmių šalinimo priemonė S skirta riebalų, alyvos, užterštos alyvos, sviesto, prakaito, klijų, dažų, žymeklių, rašiklių, lūpdažių, kosmetikos gaminių, batų tepalo, vaško dėmėms šalinti.

Naudojimas:

Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Išbandykite spalvos atsparumą paslėptoje audinio vietoje. Nuvalykite dėmę sugeriančiu popieriumi. Jei tai įmanoma, prieš valant dėmę padėkite kelis sugeriamojo popieriaus sluoksnius po danga dėmės vietoje. Išspauskite kelis „Stain Remover S“ lašus ant švarios šluostės, nuvalykite/pašalinkite dėmę kempine, valydami ją iš išorės į vidų, po to nusausinkite sugeriamuoju popieriumi. Nuplaukite karštu vandeniu.

Sunkiai išvalomų dėmių valiklis Icon

Sunkiai išvalomų dėmių valiklis skirtas įsisenėjusioms ir sunkiai išvalomoms dėmėms, tokioms kaip žymeklių, rašiklių, lūpdažių, kosmetikos gaminių, batų tepalo, vaško dėmės, valyti. Naudokite „Resistant Stain Cleaner“ kartu su kitomis „SOS Textile Stain Remover” rinkinio priemonėmis, “Ink Killer” priemone tekstilės audiniams ar “Textile Grease Remover” (riebalų dėmių šalinimo nuo tekstilės gaminių priemonė) purškikliu. 

Naudojimas:

Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Išbandykite spalvos atsparumą paslėptoje audinio vietoje. Nuvalykite dėmę sugeriančiu popieriumi. Jei tai įmanoma, prieš valant dėmę padėkite kelis sugeriamojo popieriaus sluoksnius po danga dėmės vietoje. Išspauskite kelis „Resistant Stain Cleaner“ lašus ant kempinės, nuvalykite/pašalinkite dėmę kempine, valydami ją iš išorės į vidų, po to nusausinkite sugeriamuoju popieriumi. Dar kartą apdorokite dėmę „Resistant Stain Cleaner“ valikliu ir palikite 5-10 minučių. Nuplaukite karštu vandeniu ne mažiau kaip 3 kartus.

Baldu-valikliai-valiklis-sos-fabric-care-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
34€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
34€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS