3D SALONO TURAS

Tekstilės priežiūros priemonių rinkinys | FABRIC CARE KIT

 • Baldu-valikliai-valiklis-fabric-care-2
 • Baldu-valikliai-valiklis-fabric-care-1
 • Rinkinys skirtas audinių ir mikropluošto valymui ir apsaugai

  Tai praktiškos priemonės, užtikrinančios greitą ir lengvą valymą, nepakenkiant gaminių spalvai ir nesugadinant apmušalų.

 • Rinkinyje yra dvi priemonės

  Rinkinyje yra dvi priemonės: audinių valiklis „Fabric Cleaner“, skirtas įprastam valymui ir nedidelių maisto ir gėrimų dėmių šalinimui, ir apsauginė priemonė „Fabric Protector“, užtikrinanti puikią apsaugą nuo skysčių ir dėmių apskritai.

 • Rinkinį sudaro

  225 ml valiklis „Fabric Cleaner“, 225 ml apsauginės priemonės „Fabric Protector“, 1 kempinėlė, 1 valymo pirštinė.

 • Audinių valiklis

  Fabric Cleaner – specialus valiklis, skirtas natūralių, sintetinių, maišytų ir mikropluošto audinių valymui. 225 ml purškiklio pakanka vidutiniškai 5-6 sofos sėdynėms, 10-15 m2 audinio išvalyti.

 • Audinių apsauga

  „Fabric Protector“ purškiklis vandens pagrindu skirtas audinių ir mikropluošto apsaugai nuo maisto ir gėrimų dėmių, riebiųjų prakaito rūgščių ir pan. „Fabric Protector“ galima tiesiogiai naudoti ant drėgno audinio.

 • Naudojimas

  Audinių valiklis:

  Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą. Užpurkškite valiklio ant drėgnos šluostės ir išbandykite paslėptoje sėdynės vietoje. Užpurkškite valiklio ant užvalkalo 30 cm atstumu, kad jis būtų šiek tiek drėgnas. Valykite šiltame vandenyje sudrėkinta vonios pirštine. Vonios pirštinei išsipurvinus, nuplaukite ją vandeniu. Plaukite pakartotinai vonios pirštine, kol pašalinsite visus nešvarumus ir valiklio pėdsakus. Išdžiovinkite švariu rankšluosčiu. Dėmėms pašalinti užpurkškite valiklio ant kempinės ir patrinkite dėmes. Nusausinkite sugeriamuoju popieriumi, po to nuplaukite vadovaudamiesi 3 punkte pateiktomis instrukcijomis. Apsaugokite išvalytą plotą „Fabric Protector“ priemone, kol jis dar drėgnas.

  Pastaba: Vandens žymės, šiurkštumas ir ilgas džiūvimo laikas reiškia, kad audinys nepakankamai gerai nuplautas. Jei reikia, nuplaukite dar kartą.

  Audinių apsauga:

  Gerai suplakite buteliuką prieš naudojimą ir išbandykite paslėptoje odos vietoje. Užpurkškite valiklio 30 cm atstumu ant drėgno ar sauso paviršiaus kryžminiu būdu; jei reikia, naudokite kempinę, kad valiklis lengviau įsiskverbtų į sintetinius ir mikropluošto audinius. Palikite išdžiūti.

JUMS PATINKA ŠIS AKSESUARAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.