+370 634 85000
0

Vitrina su stiklu VIOLA 960

Icon
Icon
-10% krepšeliui
1070€
MATMENYS (l x G x A): 960 x 430 x 1805 mm
Platesnė VIOLA vitrina su apšvietimu Icon

Plati, talpi ir ypač dekoratyvi VIOLA kolekcijos indauja. Unikalumo kuriai suteikia lengvas apšvietimas, subtilios stiklo, chromo ir blizgaus lako detalės.

VIOLA kolekcijos ypatumai Icon

Italų dizainerių kolekcijos VIOLA balduose atsispindi naujausi baldų dizaino sprendimai bei elegantiškas stilius. Rafinuotumu ir jaukumu dvelkia violetinės guobos plokštė, kurią dar labiau paryškina tamsaus chromo detalės (rankenėlės, apdailos juostos bei kojelės). O prabangos baldams suteikia puikiai suderintas blizgios ir matinės, išraižytos medžio rievėmis plokščių derinys, aiškios ir tikslios baldų linijos.

LED apšvietimas Icon

Vitrinoje įmontuotas jaukus LED apšvietimas, kurį patogiai įjungsite/ išjungsite paspaudimu. Jauki šviesa, kontrastuodama su tamsiu baldo korpusu sukurs ypatingą nuotaiką ir įvaizdį.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Naudojami aukštesnės kokybės lakai Icon

Baldų gamyboje naudojami tik vandens pagrindu pagaminti blizgūs lakai, o akrilas yra aukštesnės kokybės, atsparus įbrėžimams ir atsparesnis šviesai nei senojo tipo poliesteriai.

Gamyboje naudojamos tvarios medžiagos Icon

Plokštės ir žaliavos yra 100 % perdirbamos, jose nėra toksiškų klijų ir jos atitinka naujausius tarptautinius formaldehido emisijos standartus.

Pagaminta Italijoje
Surinkimo instrukcija Icon
vitrinos-vitrina-viola-VIDOLV201-4

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1070€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1070€
Užsakymo įvykdymo terminas 43 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę