+370 634 85000
0

Vitrina su stiklu VIOLA 635

Icon
Icon
-10% krepšeliui
861€
MATMENYS (l x G x A): 635 x 430 x 1805 mm
VIOLA vitrina - svetainės puošmena Icon

Siauresnė arba platesnė vitrinos - Jūsų svetainės pagrindinis akcentas. Stiklinės durelės, grūdinto, 6 mm stiklo vidinės lentynėlės, 4200 K vidaus apšvietimas, blizgios plokštės bei chromo detalės - subtiliai pabrėš Jūsų saugomų suvenyrų, aksesuarų ar indų grožį.

VIOLA kolekcijos ypatumai Icon

Italų dizainerių kolekcijos VIOLA balduose atsispindi naujausi baldų dizaino sprendimai bei elegantiškas stilius. Rafinuotumu ir jaukumu dvelkia violetinės guobos plokštė, kurią dar labiau paryškina tamsaus chromo detalės (rankenėlės, apdailos juostos bei kojelės). O prabangos baldams suteikia puikiai suderintas blizgios ir matinės, išraižytos medžio rievėmis plokščių derinys, aiškios ir tikslios baldų linijos.

LED apšvietimas Icon

Vitrinoje įmontuotas jaukus LED apšvietimas, kurį patogiai įjungsite/ išjungsite paspaudimu. Jauki šviesa, kontrastuodama su tamsiu baldo korpusu sukurs ypatingą nuotaiką ir įvaizdį.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Naudojami aukštesnės kokybės lakai Icon

Baldų gamyboje naudojami tik vandens pagrindu pagaminti blizgūs lakai, o akrilas yra aukštesnės kokybės, atsparus įbrėžimams ir atsparesnis šviesai nei senojo tipo poliesteriai.

Gamyboje naudojamos tvarios medžiagos Icon

Plokštės ir žaliavos yra 100 % perdirbamos, jose nėra toksiškų klijų ir jos atitinka naujausius tarptautinius formaldehido emisijos standartus.

Pagaminta Italijoje
Surinkimo instrukcija Icon
vitrinos-vitrina-viola-VIDOLV101-3

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE PUSĘ Icon
861€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
861€
Pagaminimo terminas: 43 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę