+370 634 85000
0

Spinta VIOLA

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Nuo 1738€
MATMENYS (l x G x A): 2160 x 600 x 2300 mm Keturių durų 2700 x 600 x 2300 mm Penkių durų
Dviejų dydžių VIOLA spintos Icon

Jūsų pasirinkimui VIOLA dizaineriai siūlo dviejų dydžių spintas - keturių bei penkių durų. Nepretenzingas spintos dizainas, lakoniškos formos, universalus išplanavimas, todėl spinta tiks praktiškai kiekviename interjere. Į bazinę komplektaciją įeina viena vidaus lentyna kiekviename skyriuje bei skersiniai.

VIOLA kolekcijos ypatumai Icon

Italų dizainerių kolekcijos VIOLA balduose atsispindi naujausi baldų dizaino sprendimai bei elegantiškas stilius. Rafinuotumu ir jaukumu dvelkia violetinės guobos plokštė, kurią dar labiau paryškina tamsaus chromo detalės (rankenėlės, apdailos juostos bei kojelės). O prabangos baldams suteikia puikiai suderintas blizgios ir matinės, išraižytos medžio rievėmis plokščių derinys, aiškios ir tikslios baldų linijos.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Naudojami aukštesnės kokybės lakai Icon

Baldų gamyboje naudojami tik vandens pagrindu pagaminti blizgūs lakai, o akrilas yra aukštesnės kokybės, atsparus įbrėžimams ir atsparesnis šviesai nei senojo tipo poliesteriai.

Gamyboje naudojamos tvarios medžiagos Icon

Plokštės ir žaliavos yra 100 % perdirbamos, jose nėra toksiškų klijų ir jos atitinka naujausius tarptautinius formaldehido emisijos standartus.

Pagaminta Italijoje
spintos-spinta-viola-VIBOLAR05-01

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
1738€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1738€
Pagaminimo terminas: 43 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę