+370 634 85000
0

Veidrodis VIOLA

Icon
Icon
-10% krepšeliui
271€
MATMENYS (l x G x A): 1020 x 20 x 950 mm
VIOLA kolekcijos veidrodis Icon

VIOLA kolekcijoje rasite ne tik pagrindinius baldus - lovas, spintas, bet ir smulkius baldus bei aksesuarus, kurie be vargo padės sukurti užbaigtą interjerą. Kabinkite veidrodį virš komodų, nišose ar bet kurioje kitoje vietoje, kur norite praplėsti erdvę, pagyvinti tuščias sienas.

VIOLA kolekcijos ypatumai Icon

Italų dizainerių kolekcijos VIOLA balduose atsispindi naujausi baldų dizaino sprendimai bei elegantiškas stilius. Rafinuotumu ir jaukumu dvelkia violetinės guobos plokštė, kurią dar labiau paryškina tamsaus chromo detalės (rankenėlės, apdailos juostos bei kojelės). O prabangos baldams suteikia puikiai suderintas blizgios ir matinės, išraižytos medžio rievėmis plokščių derinys, aiškios ir tikslios baldų linijos.

Naudojami aukštesnės kokybės lakai Icon

Baldų gamyboje naudojami tik vandens pagrindu pagaminti blizgūs lakai, o akrilas yra aukštesnės kokybės, atsparus įbrėžimams ir atsparesnis šviesai nei senojo tipo poliesteriai.

Gamyboje naudojamos tvarios medžiagos Icon

Plokštės ir žaliavos yra 100 % perdirbamos, jose nėra toksiškų klijų ir jos atitinka naujausius tarptautinius formaldehido emisijos standartus.

Pagaminta Italijoje
viedrodziai-veidrodis-viola-VIDOLSP01-1

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
271€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
271€
Užsakymo įvykdymo terminas 43 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę