+370 634 85000
0

Komoda VIOLA 750

Icon
Icon
-10% krepšeliui
887€
MATMENYS (l x G x A): 750 x 500 x 1250 mm
Aukšta penkių stalčių komoda VIOLA Icon

Kolekcijos VIOLA baldai suprojektuoti taip, kad tinktų įvairiausio dydžio erdvėms bei atlieptų individualius sandėliavimo poreikius. Nedidelėse patalpose, nišose erdvę užpildys ši aukšta VIOLA komoda. Derinkite su kitais kolekcijos baldais arba komponuokite kelias komodas viena šalia kitos.

VIOLA kolekcijos ypatumai Icon

Italų dizainerių kolekcijos VIOLA balduose atsispindi naujausi baldų dizaino sprendimai bei elegantiškas stilius. Rafinuotumu ir jaukumu dvelkia violetinės guobos plokštė, kurią dar labiau paryškina tamsaus chromo detalės (rankenėlės, apdailos juostos bei kojelės). O prabangos baldams suteikia puikiai suderintas blizgios ir matinės, išraižytos medžio rievėmis plokščių derinys, aiškios ir tikslios baldų linijos.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Naudojami aukštesnės kokybės lakai Icon

Baldų gamyboje naudojami tik vandens pagrindu pagaminti blizgūs lakai, o akrilas yra aukštesnės kokybės, atsparus įbrėžimams ir atsparesnis šviesai nei senojo tipo poliesteriai.

Gamyboje naudojamos tvarios medžiagos Icon

Plokštės ir žaliavos yra 100 % perdirbamos, jose nėra toksiškų klijų ir jos atitinka naujausius tarptautinius formaldehido emisijos standartus.

Pagaminta Italijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-status-viola-5s-VIBOLCM02-2

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
887€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
887€
Užsakymo įvykdymo terminas 82 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę