+370 634 85000
0

Spinta ROMANTICA 2 durų

Icon
Icon
-15% krepšeliui
389€
MATMENYS (l x G x A): 1110 x 625 x 2000 mm
Kompaktiška dviejų durų spinta Icon

Nedidelė, kompaktiškų matmenų spinta, kurioje tilps visas jaunos panelės turtas.  Jei kambaryje auga keli vaikai - galima komponuoti kelis baldus, kad kiekvienas vaikas turėtų savo asmeninę erdvę daiktams.

Provanso stiliaus fasadas Icon

Išskirtinis ROMANTICA kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos fasado detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis gėlėmis, rankenėlės, korpusas taip pat dekoruotos raižiniais. Lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Patogus vidaus išplanavimas Icon

Erdvus ir patogus spintos išplanavimas leis sutalpinti visą vaikų turtą vienoje vietoje. Drabužėlius galėsite sukabinti ant skersinio, nemažai daiktų tilps šešiose nedidelėse lentynose, erdvioje viršutinėje lentynoje sudėliosite rečiau naudojamus daiktus ir kitą turtą. 

Sumontuotos ventiliacinės angos Icon

Siekiant užtikrinti oro cirkuliaciją balde sumontuotos ventiliacinės angos. Jūsų saugomi daiktai visuomet išliks gaivūs.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spintos-spinta-dvieju-duru-romantica-20.21.1009.00-2

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
389€
-15% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
389€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS