+370 634 85000
0

Komoda ROMANTICA 1175

337€ 286.45€
MATMENYS (l x G x A): 1175 x 540 x 905 mm
Plati komoda Icon

Plati komoda - labai naudingas baldas kūdikio kambaryje. Ant jos galėsite saugiai pasidėti vystymo lentą, šalia ir stalčiuose pakaks vietos sauskelnėms, kosmetikai ir kitoms kūdikio priežiūros priemonėms.

Provanso stiliaus fasadas Icon

Išskirtinis ROMANTICA kolekcijos bruožas - romantiškos ir elegantiškos fasado detalės. Baldas puoštas lengvomis, raižytomis gėlėmis, rankenėlės, korpusas taip pat dekoruotos raižiniais. Lengvumo ir ypatingo grožio baldui suteikia elegantiškos, tarsi ažūrinės baldo kojelės.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Viršutinis stalčius su skyreliais Icon

Viršutinis komodos stalčius padalintas į mažus skyrelius, kad patogiai galėtumėte susidėti smulkius drabužėlius, kosmetiką ar aksesuarus.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
komodos-komoda-romantica-20.21.1204.00-1

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
337€
-15% Nuolaida
286.45€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS