3D SALONO TURAS

Spyruoklinis – poliuretaninis čiužinys | KING REST PLIUS

Nuo
606€
Matmenys (IxGxA):
980 x 2000 x 320 mm
1680 x 2000 x 320 mm
1880 x 2000 x 320 mm
Favorite
 • Čiužinys, atskleidžiantis geriausias spyruoklinių ir poliuretaninių čiužinių savybes

  KING REST PLIUS – tai puikus pasirinkimas nenorintiems ieškoti kompromisų perkant čiužinį. Gaukite viską, kas geriausia: aukštos kokybės POCKET spyruokles, poliuretano minkštumą, septynias ergonomones zonas ir minkštą nusegamą antčiužinį skalbiamu užvalkalu.

 • Derinkite čiužinį su lova, pasirinkdami Jums patinkantį gobeleną

  Derinkite čiužinį su lova, pasirinkdami Jums patinkantį gobeleną. Šis čiužinys, pasirinkus tinkamą dydį, tiks visoms MAGRĖS BALDŲ lovoms.

 • Rekomenduojamas svoriui: 60 - 130 kg, vidutinio minkštumo čiužinys
 • Su nusegamu antčiužiniu

  Jūsų patogumui čiužinys su antčiužiniu, kuris prisegtas užtrauktuku. Jis tvirtai laikysis ir nepasislinks Jums judant. Antčiužinis padės palaikyti švarą, jo užvalkalą galima lengvai nuimti ir išskalbti. Antčiužinis apsaugos čiužinį nuo nešvarumų ir suteiks didesnį komfortą mėgstantiems minkštesnį pagrindą miegant.

 • Čiužinys su aukštos kokybės POCKET spyruoklėmis

  POCKET spyruoklės – jau seniai naudojamos čiužinių ir ne tik gamyboje. Jos ypatingos tuo, kad kiekviena spyruoklė turi savo tekstilinį apvalkalą, kuris leidžia kiekvienai spyruoklei individualiai reaguoti į kūno spaudimą. Šis čiužinys tiks įvairaus svorio žmonėms, kadangi spyruoklės sukuria tvirtą atramą, o poliuretanas švelniai prisitaiko prie kūno.

 • Sertifikuotas

  Čiužinio užvalkalas turi Oeco-Tex sertifikatą, kuris taip pat užtikrina, kad audinio gamybos procese nebuvo naudotos sveikatai pavojingos medžiagos, formaldehidai, sunkieji metalai, draudžiamieji pesticidai.

 • Tinkantis įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms

  Nesvarbu kokioje pozicijoje mėgstate miegoti: ant šono, ant nugaros ar ant pilvo. Čiužinys individualiai prisitaiko prie kiekvieno judesio ir pozicijos, švelniai amortizuoja ir apgaubia kūną.

 • Sveikam organizmo funkcionavimui

  Dėka taisyklingos miegojimo padėties ir tinkamo minkštumo pasirinkimo, užtikrinamas ir kitų gyvybiškai svarbių organų normalus funkcionavimas: gerinama kraujo apytaka, atpalaiduojami raumenys, mažina kaklo ir nugaros skausmus.

 • 7 ergonominės zonos padeda palaikyti taisyklingą stuburo padėtį

  Čiužinys suskirstytas į 7 ergonomines zonas, kurios rinkoje nėra naujiena. Anatominės zonos buvo sugalvotos atsižvelgiant į kiekvieno iš mūsų anatomiją bei kūno sandarą. Kiekviena ergonominė zona skirtingai reaguoja į tam tikrą kūno dalies svorį ir spaudimą. Atsigulus ant čiužinio, stuburas turi būti tiesus (nuo uodegikaulio iki kaklo slankstelių), todėl šios technologijos dėka labiau spaudžiamose vietose (juosmens srityje) čiužinys įdumba labiau, o mažiau spaudžiamose vietose – kūnas maloniai apgaubiamas, taip stuburas išlieka tiesus ir taisyklingos formos, kas turi įtakos visam mūsų organizmui ir jo sveikam funkcionavimui.

 • Sertifikuotas ir tinkantis kūdikiams bei alergiškiems žmonėms

  Čiužinio sudėtyje esantis sojų aliejus neleidžia veistis dulkių erkutėms. Čiužinio putų poliuretanai yra sertifikuoti ir patikrinti dermatologų. Sertifikatai užtikrina, kad putų poliuretano gamybos procese yra naudojamos saugios medžiagos, kad čiužinys yra tinkamas ne tik alergiškiems žmonėms, tačiau ir kūdikiams. Čiužinio užvalkalas turi Oeco-Tex sertifikatą, kuris taip pat užtikrina, kad audinio gamybos procese nebuvo naudotos sveikatai pavojingos medžiagos, formaldehidai, sunkieji metalai, draudžiamieji pesticidai.

 • Kūno judesiai nėra perduodami partneriui

  Miegokite ramiai ir neblaškomai visą naktį, kadangi kūno judesiai yra sugeriami ir nėra perduodami į skirtingas čiužinio dalis.

 • Pralaidus orui

  Elastingas putų poliuretanas yra atvirų porų struktūros, todėl praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Poliuretane yra papildomi oro tarpai, kurie, kaip ir oro tarpai tarp POCKET spyruoklių, užtikrina tinkamą čiužinio laidumą orui. Tinkamas vėdinimas svarbus čiužinio naudojimo aspektas, kadangi jis neleidžia kauptis drėgmei čiužinio viduje, jam pelyti ir vėsina miego metu. Apatinėje čiužinio dalyje yra specialus tinkliukas, kuris leidžia čiužiniui labiau praleisti orą.

KING REST PLIUS ČIUŽINIO SANDARA

Renkantis čiužinį ar antčiužinį, svarbu ne tik jo patogumas, bet ir vidinė konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Pjuvis-kingrest-plius-web-lt Pjuvis-kingrest-plius-mobile-lt

GARANTUOJAME, KAD MŪSŲ ČIUŽINIAI IR PAGALVĖS YRA SAUGŪS IR SERTIFIKUOTI, TINKA KŪDIKIAMS IR ALERGIŠKIEMS ŽMONĖMS.

SERTIFIKATAS
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.