+370 634 85000
0

Lova KING REST

Kaina su gobelenu Nuo 945€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 1080 x 2180 x 1200 mm Tinka čiužiniui: 900 x 2000 mm; Nurodytas aukštis su 130 mm kojelėmis 1780 x 2180 x 1200 mm Tinka čiužiniui: 1600 x 2000 mm; Nurodytas aukštis su 130 mm kojelėmis 1980 x 2180 x 1200 mm Tinka čiužiniui: 1800 x 2000 mm; Nurodytas aukštis su 130 mm kojelėmis
Icon Atsisiųsti brėžinius
Perkant lovą kartu su čiužiniu, taikoma 15 % nuolaida. Nuolaidą Jums pritaikys vadybininkas po užsakymo pateikimo.
Santūrios stilistikos miegamojo lova Icon

KING REST – tai labai patogi minimalistinio stiliaus lova su plačiu paminkštintu galvūgaliu. Pasirinkite atraminės pagalvės audinį atskirai ir susikurkite unikalų baldą Jūsų miegamajam.

Šis produktas įvertintas aukso medaliu
KING REST – karališka lova kiekvienam Icon

Subtili estetika ir užapvalintos baldo formos leis lovai švelniai ir nepretenzingai įsilieti į bet kokį interjerą. Parinkus skirtingas kojeles ir atraminės pagalvės audinį galima sukurti tiek kontrastingą tiek labai subtilų derinį priklausomai nuo Jūsų interjero ir poreikių.

Nusegama ir patogi atraminė pagalvė Icon

Prie galvūgalio tvirtai užtrauktuku prisegta atraminė pagalvė – praktiškas ir estetiškas lovos akcentas. Jei kartais mėgstate lovoje skaityti, ar tiesiog naršyti internete patogiai, šiltai ir minkštai įsikūrę lovoje – KING REST lovos atraminė pagalvė suteiks labai daug komforto. Į ją patogu minkštai atremti nugarą, ji nejuda, jos nereikia nuolat pasitaisyti. Taip pat, jai galite pasirinkti kitokį audinį nei pačiai lovai. Kontrastingas ar raštuotas audinys pavers pagalvę ryškiu akcentu, tuo tarpu subtilus spalvų derinys suteiks interjerui dinamikos, neapkraunant jo aktyviomis detalėmis.

Unikalūs apšvietimo sprendimai Icon

Lovą galite pasirinkti su ant galvūgalio montuojamais šviestuvais, kuriuose yra USB lizdai įkrovimui, o taip pat galite pasirinkti apšvietimo sistemą, kuri tvirtinama po patalynės dėže. Pastaroji sistema reaguoja į judesį ir įsijungia lipant iš lovos ir padėjus kojas ant grindų. Tai neryškus apšvietimas, kuris neišbudins, jei prireikia atsikelti nakties metu ir netrukus vėl grįžti į lovą.

Galite pasirinkti kojelės dizainą ir aukštį Icon

Rinkitės Jums patinkantį kojelių dizainą bei aukštį. Siūlome rinktis iš kelių skirtingų aukščių kojelių: 130 mm, 100 mm, 50 mm.

K130 kojelė – 130 mm aukščio, DA130 – 130 mm aukščio, K100 – 100 mm aukščio, K50 – 50 mm aukščio.

Su patalynės dėže Icon

Lovoje, po čiužiniu įmontuota patalynės dėžė. Ji atsidaro iš galo, pakeliant čiužinį. Iki galo atidarius patalynės dėžę, lankstai fiksuoja padėtį, kad patogiai ir saugiai sudėtumėte ar išimtumėte daiktus. Daiktadėžėje integruotos ventiliacinės ertmės užtikrina gerą oro laidumą ir čia laikomi daiktai išlieka gaivūs.

Lovos parduodamos be čiužinio Icon

Čiužinius, tinkančius lovoms, galite išsirinkti iš plataus čiužinių asortimento, kurį rasite čia: https://www.magresbaldai.lt/baldai/ciuziniai/ 

Lovos nugarinė dalis pagaminta iš techninio audinio Icon

Lovos galvūgalio nugarinė dalis pasiūta iš techninio audinio, todėl baldas yra statomas prie sienos. 

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Surinkimo instrukcija Icon
lovos-lova-kingrest-velvety35-6
Icon

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
4. PASIRINKITE APŠVIETIMĄ Icon
945€
-10% Nuolaida
850.50€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS