+370 634 85000
0

Kolekcija KING REST

KING REST kolekciją sudaro išskirtinio dizaino lova ir keturi skirtingų savybių vidutinio minkštumo čiužiniai.

Lova – užapvalintų formų, minimalistinės estetikos. Jos galvūgalis paminkštintas užtrauktuku prisegta, nejudančia atramine pagalve. Tai patiks tiems kurie mėgsta ne tik miegoti lovoje, bet ir paskaityti knygą. Pagalvei galite pasirinkti kitą auginį, nei pačiai lovai, o tai padės sukurti išskirtinį baldą, priderinti KING REST lovą savo interjerui.

KING REST lova turi dvi apšvietimo sistemas, kurias galima pasirinkti užsisakant lovą. Viena iš jų tai šviestuvai, su USB jungtimi įkrovimui, virš galvūgalio. Kita – į judesį reaguojanti apšvietimo sistema, montuojama po patalynės dėže. Įsijungia – nuleidus kojas ant grindų.

Čiužiniai KING REST puikus pasirinkimas užsakant KING REST lovą, tačiau jie tinka ir kitoms MAGRĖS BALDŲ lovoms. Kolekcijoje yra keturi čiužinai: KING REST PLIUS, KING  REST SUPPORT, KING REST PREMIUM ir KING REST VISCO. Juos užsakant galima derinti čiužinį prie lovos, nes galima rinktis gobeleną, kuris bus naudojamas čiužinio šonuose. Šie čiužiniai yra aukštesni nei įprasti čiužiniai, taip yra todėl, kad čiužiniuose suderintas POCKET spyruoklės ir virš jų esantis dviejų sluoksnių poliuretanas. Spyruoklės suteikia tvirtą pagrindą, o dvisluoksnis poliuretanas sukuria 7 ergonimines zonas, dėl kurių čiužinys padės palaikyti optimaliausią kūno padėtį miegant. KING REST PLIUS ir KING REST PREMIUM čiužiniai gaminami iškarto su antčiužiniu, tai padeda palaikyti švarą ir paminkština miegojimo pagrindą.

KING REST – tai nuostabi kolekcija tiems kurie nori karališko poilsio kiekvieną dieną. Ir žinoma tiems, kurie rūpinasi savų interjeru ir nori, kad jis butų modernus, funkcionalus ir estetiškas.

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę