+370 634 85000
0

Sofa lova RETRO

Kaina su gobelenu Nuo 1464€ 1244.40€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 2380 x 870 x 820 mm Miegamosios dalies dydis: 1350 x 1800 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Elegantiška sofa-lova RETRO Icon

Elegantiška sofa-lova RETRO su miegamuoju mechanizmu. Dekoratyvios pagalvės bei natūralios medienos detalės bet kokiai erdvei suteiks išskirtinumo.

Išskirtinio žavesio dizainas Icon

Vienas pagrindinių išskirtinumų – dizainas. Jame harmoningai persipina minimalistinės ir puošnios detalės. Kaip išduoda pačio gaminio pavadinimas, balde atspindi retro stiliaus idėjos: kiek neįprasta, tačiau aiški forma, geometriniai tekstilės raštai ir medienos detalės. Išskirtinį vizualinį efektą suteikia neįprasti, į šonus išlinkę porankiai. Jų paviršius dekoruotas tarsi pintu raštu, kuris dizainui suteikia preciziškumo ir prabangos įspūdį. Dėl šios priežasties sofa ypač tinka klasikinio, eklektiško ir, žinoma, retro stiliaus interjere.

Dekoratyvinių pagalvių žaismas Icon

Dar vienas esminis akcentas – nedidelės kvadratinės pagalvėlės. Komplektą sudaro 6 dekoro detalės, kurios suteikia jaukumo bei patogumo.

 

Natūralios medienos detalės Icon

Sofai išbaigtumo ir prabangos suteikia subtilūs natūralaus medžio elementai ant porankių šonų. Jų spalvą galite priderinti prie kojelių.

Su miegamuoju mechanizmu Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą su patogiu vientisu čiužiniu. Tai itin praverčia sulaukus svečių, kai sofa naudojama kaip lova. Pakeliamas miegamasis mechanizmas – patogus ir saugus, nebraižo grindų dangos ir paprastai naudojamas.

Galite pasirinkti medinių juostelių ir kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių ir medinių juostelių, esančių ant porankių šonų, medienos spalvą.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Sofos-sofa-retro-4

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
1464€
-15% Nuolaida
1244.40€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

retro-pjuvis-lt-web
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS