+370 634 85000
0

Sofa FRIDAY

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 1150€
MATMENYS (l x G x A): 2460 x 1070 x 950 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
FRIDAY sofa - Jūsų poilsiui Icon

Jei Jūsų pagrindinis poreikis - jaukiai įsitaisyti ant minkštų baldų ir nejausti nieko, tik malonų atsipalaidavimą - tuomet rinkitės mūsų naująją FRIDAY sofą. Originali, minkšta, lengva, jauki bei maksimaliai komfortiška - visa tai apie naująją sofą FRIDAY.

Metalinės baldų kojelės Icon

Metalinės kojelės - ne tik ilgaamžis ir funkcionalus elementas. Metalo detalės baldams priduoda funkcionalios estetikos, grakštumo ir be abejo ilgaamžiškumo. Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

FRIDAY kolekcijos medžiagiškumas Icon

Baldų karkasas pagamintas iš buko medienos, faneros bei medžio drožlių plokštės. Karkase naudojama buko mediena jau tapusi Magrės baldų vizitine kortele, nes užtikrina ne tik baldo kokybę, tvarumą, bet ir ilgaamžiškumą. Sėdima dalis užpildyta poliuretanu bei Pocket ir Zigzag spyruoklėmis. Atraminės pagalvės su silikoniniu granulių užpildu.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

FRIDAY kolekcija - Jūsų komfortiškam atsipalaidavimui Icon

Ieškote baldo į kurį galėsite tiesiog "įkristi" po sunkios darbo dienos - tuomet naujoji FRIDAY kolekcija Jums tikrai patiks. Baldas suprojektuotas, kad galėtumėte mėgautis ne tik moderniu dizainu, bet ir išskirtinai minkštu ir komfortišku poilsiu.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Surinkimo instrukcija Icon
sofos-sofa-friday-interjere-su-pora
Icon

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE METALO SPALVĄ Icon
1150€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1150€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-friday-LT
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę