3D SALONO TURAS

AKSESUARAI PRIE BALDŲ

Kad Jūsų pasirinkta minkštųjų baldų kompozicija atrodytų maksimaliai puikiai ir džiugintų Jus kasdien, o Jūs mėgautumėtės visavertišku poilsiu, siūlome Jums įvairių originalių aksesuarų pasirinkimą.

Kilimai

Kilimai internetu – patogu ir greita

Kilimas, be abejonės, yra vienas iš patraukliausių interjero akcentų. Tokį aksesuarą galima rasti daugelio namuose. Galbūt Jūs dar neturite kilimo arba svarstote atnaujinti seną? Tuomet esate ten, kur reikia, nes „Magrės baldų“ asortimentą galite rasti didelį jų pasirinkimą. Patogiai apžiūrėkite dominančius kilimus mūsų svetainėje ir užsisakykite sau labiausiai patinkantį internetu. Tai puikus būdas sutaupyti laiko ir papuošti savo namus iš jų neišeinant.  

Unikalios gamybos technologijos

Gaminant mūsų kilimus naudojamos unikalios technologijos. Jos leidžia užtikrinti tokias savybes kaip atsparumas vandeniui, šviesai ir gyvūnų įdrėskimams. Taip pat verta paminėti tokius privalumus kaip lengvas valymas (skalbimas), tinkamumas šildomoms grindims ir alergiškiems žmonėms. Todėl galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ kilimai internetu yra praktiška ir ilgalaikė investicija.  

Itin lengva priežiūra

Daugelis mūsų kilimų gali būti plaunami skalbimo mašinoje. Tai ypač palengvina jų priežiūrą. Laikui bėgant ant kilimo kaupiasi įvairūs nešvarumai, kuriuos gali būti sunku pašalinti dulkių siurbliu. Reguliarus skalbimas padeda užtikrinti ne tik patrauklią gaminio išvaizdą, bet ir sveiką namų aplinką.  

Esminiai patarimai besirenkantiems kilimą

Aukštos kokybės kilimas pasižymi daugybe privalumų. Visų pirma jis padeda apsaugoti grindis ir suteikia jaukumo. Šis aksesuaras akimirksniu transformuoja erdvę, sušvelnina kambario įvaizdį ir netgi sugeria triukšmą. Visgi renkantis kilimą dažnai iškyla įvairių klausimų: nuo tinkamiausios medžiagos ir formos iki spalvų. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, pateikiame Jums pagrindinius kriterijus, kuriuos derėtų apsvarstyti renkantis šį aksesuarą:
 • Gyvenimo būdas. Jeigu esate jauna šeima ir turite augintinių, rekomenduojama rinktis kuo atsparesnės medžiagos kilimą. Tai leidžia užtikrinti lengvą jo valymą ir ilgaamžiškumą. Jei dievinate prabangą ir neįsivaizduojate savo namų interjero be puošnių detalių, verta investuoti į galbūt daugiau priežiūros reikalaujantį, tačiau kvapą gniaužiančios išvaizdos gaminį. „Magrės baldų“ asortimente gausu įvairaus dizaino kilimų, todėl esame tikri, kad rasite tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų gyvenimo būdą.
 • Medžiaga. Tiek klasikiniai, tiek modernūs kilimai svetainei ar kitam kambariui gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Todėl prieš įsigyjant konkretų gaminį patariama išsiaiškinti, kokia yra jo sudėtis. Kilimams naudojami tiek natūralūs (medvilnė, viskozė), tiek sintetiniai (poliesteris) pluoštai, kuriems būdingos skirtingos savybės. Jas išsiaiškinus tampa lengviau išsirinkti sau tinkamiausią aksesuarą.
 • Spalvų gama. Tai vienas iš svarbiausių aspektų, lemiančių kilimo išvaizdą. Todėl tinkamos spalvų gamos pasirinkimas itin reikšmingas. Šiuo atveju derėtų atsižvelgti tiek į asmeninį skonį, tiek į interjere vyraujančius atspalvius, tiek į efektą, kurį norite išgauti. Pavyzdžiui, jeigu siekiate sukurti minimalistinį kambario įvaizdį, rekomenduojama rinktis neutralių spalvų kilimą. Tiems, kurie ieško dėmesį prikaustančio akcento, verta įsigyti aksesuarą, kuriame vyrauja ryškūs tonai.
 • Forma. Populiariausi yra stačiakampiai ir apvalūs kilimai. Renkantis sau tinkamiausią formą patariama atsižvelgti į kambario planą, jame esančius baldus ir turimą laisvą plotą. Jeigu kilimą planuojama tiesti svetainėje, bene paprasčiausia jį derinti prie kavos staliuko, kuris dažniausiai irgi būna apvalus arba stačiakampis. Miegamajame prie lovos paprastai labiausiai tinka stačiakampio formos kilimas. Bet kokiu atveju labai svarbu, kad jis laisvai tilptų ant grindų ir būtų suderintas su kambaryje esančiai baldais.
Apsvarsčius šiuos kriterijus, išsirinkti asmeninius poreikius geriausiai atitinkantį kilimą tampa lengviau. Peržvelgę „Magrės baldų“ asortimentą, tai galite padaryti jau dabar. Domina modernūs, o gal klasikiniai kilimai svetainei, miegamajam ar kitam kambariui? Papuoškite savo namus nepriekaištingo dizaino gaminiu. Aukštos kokybės, individualų gyvenimo būdą atitinkantis ir interjere derantis kilimas – puiki investicija. Įsigykite jį iš „Magrės baldų“ ir įsitikinkite tuo patys.  

DUK

 

1. Kokia „Magrės baldų“ kilimų sudėtis?

Ji gali skirtis, priklausomai nuo gaminio modelio. Dažniausiai mūsų klasikiniai bei modernūs kilimai internetu būna pagaminti iš poliesterio ir medvilnės arba viskozės. Tiksli gaminio sudėtis visada pateikiama jo aprašyme.

2. Kokius kilimus rekomenduojate rinktis turintiems augintinių?

Dėl specialios technologijos daugelio mūsų kilimų paviršius yra atsparesnis gyvūnų nagų įdrėskimams. Taigi galite rinktis bet kurį gaminį, kurio aprašyme pateikiama ši savybė.

3. Kaip tinkamai prižiūrėti kilimą?

Kasdienei kilimo priežiūrai pakanka paprasčiausio dulkių siurblio. Juo pašalinamos ant paviršiaus esančios dulkės ir kiti nešvarumai. Vandens pagrindo dėmes galima išvalyti paprasčiausiai su vandeniu ir mikropluošto šluoste. Jeigu dėmės yra tirštesnės konsistencijos, jų valymui galima naudoti vandens ir muilo tirpalą. Siekiant užtikrinti kilimo ilgaamžiškumą, patariama jį kas kiek laiko išplauti. Itin patogu tai, kad daugelį mūsų gaminių galima plauti skalbimo mašinoje, kurios būgno talpa ne mažesnė nei 8 kg. Rekomenduojama tai daryti neaukštoje 30 laipsnių temperatūroje, pasirinkus švelnų režimą.

4. Ar galima rinktis iš kelių skirtingų to paties kilimo dydžių?

Taip, jeigu tokia galimybė pateikiama prekės aprašyme.

5. Ar turite natūralaus pluošto kilimų?

Taip, asortimente yra ne vienas gaminys, kurio sudėtį sudaro 100 proc. viskozė. Kartais klaidingai manoma, kad tai sintetinis pluoštas. Tačiau iš tiesų jis yra natūralus, tik pagamintas dirbtiniu būdu iš celiuliozės. Šio audinio savybės panašios į medvilnės, tačiau, lyginant su ja, viskozė yra švelnesnė ir minkštesnė, labai gerai praleidžia orą, pasižymi didesniu atsparumu trinčiai.

6. Ar jūsų kilimus galima naudoti ant šildomų grindų?

Tai priklauso nuo gaminio modelio. Dažniausiai mūsų modernūs kilimai internetu yra tinkami naudoti ant šildomų grindų. Tokia savybė pateikiama prekės aprašyme.

7. Ar galima rinktis iš keleto skirtingų kilimo spalvų?

Taip, jeigu tokia galimybė nurodyta aprašyme. Jis yra pateikiamas svetainėje, prie kiekvienos prekės.

Namų kvapai

Kvapai namams yra greitas, paprastas ir efektyvus būdas pakeisti kambario atmosferą ir sukurti norimą nuotaiką. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti platų jų pasirinkimą. Nesvarbu, Jus domina difuzoriai, kvapnios žvakės, namų kvapai su lazdelėmis ar jų papildymas – čia galite lengvai išsirinkti tai, ko reikia. Tam, kad apsispręsti būtų paprasčiau, plačiau aptarsime šiuos aksesuarus.

Kokį namų kvapą pasirinkti?

Galima išskirti dvi pagrindines šių aksesuarų grupes. Tai:
 • Kvapiosios žvakės. Jos padeda sukurti itin šiltą atmosferą namuose ir skleidžia malonų aromatą. Be to, kad skaniai kvepia, kvapnios žvakės skleidžia šilumą ir šviesą. Todėl jomis dekoruotas kambarys atrodo ypač jaukiai. Šie kvapai namams gaminami iš natūralaus augalinio vaško ir turi medvilninę dagtį be švino. Dėl šios priežasties jie yra palankūs tiek aplinkai, tiek žmogui. Kvepianti žvakė pasižymi subtiliu aromatu, kuris tolygiai pasklinda kambaryje ir neerzina.
 • Difuzoriai arba namų kvapai su lazdelėmis. Jie gaminami rankomis iš natūralių medžiagų, kas leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę. Nesvarbu, Jums patinka lengvi ir gaivūs aromatai ar intensyvūs ir šildantys – prabangūs namų kvapai su pagaliukais suteikia ilgalaikį efektą. Be to, šie aksesuarai pasižymi itin patraukliu dizainu, todėl puikiai papuošia interjerą. Labai patogu tai, kad jiems pasibaigus, gali būti įsigyjamas namų kvapų papildymas ir toliau mėgaujamasi mėgstamu aromatu.

Jeigu ieškote aukštos kokybės kvapnios žvakės, namų kvapo su lazdelėmis ar jo papildymo, peržvelkite mūsų asortimentą. Patogiai išsirinkite ir įsigykite norimas prekes internetu.

Kvapiųjų žvakių naudojimas namuose

Tai, kaip tinkamai naudoti kvapą namuose, priklauso nuo jo tipo. Įsigijus kvapiąją žvakę visų pirma patariama sutrumpinti jos dagtį, kad ji būtų maždaug 0,5 cm aukščio (jeigu reikia). Tai padeda valdyti liepsną ir išvengti suodžių. Norint maksimaliai padidinti žvakės degimo laiką, prieš užgesinant liepsną, reikėtų leisti pilnai suskystėti viršutiniam vaško sluoksniui. Paprastai tai padeda išvengti vadinamojo „tunelio“ susidarymo, dėl kurio vaškas kaupiasi ant žvakės šonų.

Užuot užpūtus tokią žvakę, patariama uždengti ar užspausti jos dagtį, kad ši nepradėtų rūkti ir nepasklistų dūmų kvapas.

Nepaisant to, jog paprastai namų kvapą norisi naudoti tik ypatingomis progomis, rekomenduojama nepalikti žvakės ilgą laiką nenaudojamos. Laikui bėgant jos aromatas gali išgaruoti ir tapti nebe toks ryškus. Kvepianti žvakė turėtų būti laikoma kambario temperatūroje. Taip pat patariama kas kiek laiko nuvalyti ant jos susikaupusias dulkes ir kitus nešvarumus, naudojant neutralaus kvapo šluostę.

Difuzorių naudojimas namuose

Tai, kiek difuzoriaus lazdelių (pagaliukų) naudoti, priklauso nuo asmeninio skonio ir pageidaujamo aromato intensyvumo. Jeigu norite, kad nedideliame kambaryje, pavyzdžiui, vonioje, jaustųsi pakankamai ryškus kvapas, rekomenduojama naudoti maždaug 4–5 lazdeles. Jei svajojate apie lengvesnį aromatą didesnėje patalpoje, atitinkamai sumažinkite pagaliukų skaičių, kol pasieksite norimą rezultatą.

Šiltesniuose kambariuose, tokiuose kaip miegamasis arba svetainė, kvapas pasklinda greičiau. Todėl, jeigu norite, kad ir kitose patalpose aromatas atsiskleistų greičiau, padėkite difuzorių ant uždengto radiatoriaus arba šalia jo. Taip pat galite apsukti lazdeles.

Jeigu pagaliukai apsineša dulkėmis ir praranda aromatą, tai ženklas, kad jie turėtų būti atnaujinami. Pasibaigus kvapiajam skysčiui gali būti įsigyjamas namų kvapų papildymas. Prieš pradedant jį naudojant visada reikėtų pakeisti senus pagaliukus.

Ieškote, kur pardavinėjami geriausi namų kvapai su lazdelėmis? Peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkite tuos, kurie atitinka Jūsų asmeninį skonį bei poreikius.

Prabangūs namų kvapai: ką verta apie juos žinoti?

Esant tokiam dideliam pasirinkimui, gali būti sunku atskirti kvapus ir pagrindines jų natas. Visgi, žinant tam tikrus aspektus, tai tampa paprasčiau. Prabangūs namų kvapai paprastai skirstomi į šias šeimas:

 • Citrusų. Pagrindinės šio kvapo natos yra ryškūs citrinų, laimų, apelsinų ir greipfrutų aromatai – būtent tai, ko galėtumėte tikėtis iš pikantiškų citrusinių vaisių.
 • Vaisių. Tai saldesnis vaisių šeimos atitikmuo. Pagrindinės tokio aromato natos yra kriaušės, persikai, mangai ir vyšnios. Sodrios, saldžios ir sultingos kvapiosios medžiagos sudaro šio populiaraus kvapo pagrindą.
 • Gėlių. Šį kvapą galima skirstyti į sunkesnius aromatus, tokius kaip rožių ir levandų, arba lengvesnius, tokius kaip gardenijų, lelijų ir jazminų. Dažnai šis kvapas laikomas moterišku.
 • Medienos. Pagrindines šio aromato natas sudaro kedras, sandalmedžių figos, samanos ir pačiuliai. Tai muskusinis ir vyriškas kvapas, turintis žemišką atspalvį.
 • Gaivius. Šie švieži aromatai puikiai tinka pavasariui ir vasarai. Jie tarsi imituoja kvapus, susijusius su ką tik išplautais ir padžiautais skalbiniais.
 • Žalius. Aromatinga ir rasota kvapų kolekcija pasižymi savitu gamtos įkvėptų aromatu. Jai būdingi tokie ingredientai kaip žalioji arbata, kviečių žolė, figų lapai, šalavijas ir bambukas.
 • Saldžius. Tai smaližiams skirti kvapai, pasižymintys vanilės ir frangipani (raudonųjų jostrų) aromatais.
 • Prieskonių. Tai intensyvūs kvapai namams, idealiai tinkantys rudeniui ir žiemai. Jie pasižymi šiltu ir sodriu aromatu su dervos, šafrano, muskuso, imbiero ir cinamono natomis.

Prabangūs namų kvapai su lazdelėmis ir kvapnios žvakės padeda sukurti ypatingą atmosferą. Peržvelgę platų „Magrės baldų“ asortimentą, galite išsirinkti sau patinkančias prekes ir greitai bei paprastai jas užsisakyti internetu.

DUK

1. Kiek laiko dega kvepianti žvakė?

Mūsų asortimente esančios kvapnios žvakės dega maždaug 55–60 val., kas yra išties ilgai.

2. Iš ko pagamintos Jūsų pardavinėjamos kvapnios žvakės?

Jų pagrindą sudaro augalinis vaškas, kuris yra visiškai natūralus. Žvakės dagtis pagaminta iš medvilnės ir joje nėra švino.

3. Kokio tūrio yra kvapai namams su pagaliukais?

Jų tūris paprastai yra 100 ml. Tiksli informaciją apie konkretų kvapą pateikiama prekės aprašyme.

4. Kur geriausia naudoti difuzorių?

100 ml tūrio difuzorių rekomenduojama naudoti 4–10 m2 patalpose.

5. Kiek laiko išsilaiko difuzoriaus aromatas?

Priklausomai nuo kambario, kuriame jis naudojamas, temperatūros, aromatas gali išsilaikyti iki 3 mėn.

6. Kokio tūrio yra namų kvapų papildymas?

Paprastai jo tūris būna 200 ml. Tiksli informacija pateikiama prekių aprašymuose.

7. Kur gaminami prabangūs namų kvapai?

Tiek kvapnios žvakės, tiek kvapai su pagaliukais ir jų papildymai gaminami Ispanijoje, įmonėje, savo veiklą pradėjusioje dar 1899 metais. Dėl šios priežasties galime garantuoti nepriekaištingą šių aksesuarų kokybę.

Laikrodžiai

Sieniniai laikrodžiai

Puikus interjero dizainas nuobodžią erdvę gali paversti žymiai patrauklesne, vaizdingesne. Dideles namų sienas dažnai būna sunku užpildyti, nes tai darant reikia atsižvelgti ne vien tik į jų, bet ir į bendrą kambario dizainą. Vienas iš stilingiausių ir praktiškiausių pasirinkimo variantų šiuo atveju gali būti sieninis laikrodis. Nesvarbu, naudojamas labiau kaip meno kūrinys, ar funkcionalus aksesuaras, jis suteikia interjerui savito žavesio ir išraiškingumo. Klasikiniai, modernūs sieniniai laikrodžiai ir taip toliau – jų asortimentas labai platus. Tam, kad išsirinkti tokį aksesuarą būtų paprasčiau, pateiksime Jums keletą patarimų.

Tinkamiausios vietos pasirinkimas

Tam, kad laikrodis ant sienos gerai atliktų savo funkciją, pirmiausia patariama apgalvoti, kurį jį kabinsite. Tai gali būti skirtingos namų erdvės, tokios kaip:

 • svetainė,
 • prieškambaris,
 • darbo kambarys,
 • virtuvė,
 • miegamasis.

Nuo to dažnai priklauso ir tai, kokiu tikslu laikrodis yra naudojamas.

Jeigu norite, kad būtų patogu patikrinti laiką, apsvarstykite, kur žvelgtumėte norėdami tai padaryti. Pavyzdžiui, jeigu sėdite svetainėje ant sofos, laikrodžio tikriausiai nekabinsite už savęs. Tokiu atveju norint patikrinti, kiek yra valandų, Jums reikėtų persisukti ir pakelti galvą, kas nebūtų itin patogu. Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į tai, ar laikrodžio pernelyg ryškiai neapšvies saulė, nes tuomet bus sunku įžiūrėti valandas. Dažniausiai su tokia problema susiduriama tuomet, kai jis kabinamas šalia lango arba durų.

Jeigu laikrodžiai ant sienos Jus labiau žavi kaip namų dekoracijos ir tiesioginė jų funkcija nėra tokia svarbi, šiuos aksesuarus galite naudoti kaip meno kūrinius. Tokiu atveju belieka nuspręsti, kur sieninis laikrodis tinka labiausiai: svetainėje virš spintelės, televizoriaus ar anksčiau minėtos sofos.

Kokio dydžio sieninis laikrodis Jums reikalingas?

Prieš įsigyjant tokį aksesuarą, naudinga įvertinti kambario, kuriame jį naudosite matmenis. Taip gali būti lengviau nuspręsti, kokio dydžio sieninis laikrodis Jums tinkamiausias. Tam, kad interjeras atrodytų skoningai, labai svarbu išlaikyti proporcijas, balansą. Todėl dideli sieniniai laikrodžiai gali netikti itin mažose patalpose ir atvirkščiai. Ant sienos turėtų būti pakankamai laisvos vietos, tačiau kartu ir ne per daug. Tokiu atveju nedidelis aksesuaras gali tarsi pranykti ir atrodyti keistai ar net juokingai.

„Magrės baldų“ stilingi sieniniai laikrodžiai internetu – tobulas pasirinkimas ieškantiems įvairaus dydžio interjero detalių. Prekių aprašymuose aiškiai pateikiami jų matmenys (skersmuo). Atsižvelgiant į tai, pakankamai lengva išsirinkti ir įsigyti savo namuose labiausiai tinkantį aksesuarą. Norite pasikonsultuoti? Susisiekite su mumis telefonu, el. paštu, per „Messenger“ programėlę arba pasinaudokite svetainėje esančia „Pagalba gyvai“ – esame pasiruošę padėti.

Kambario temos apsvarstymas

Dar vienas dalykas, kurį derėtų įvertinti renkantis laikrodį, yra atmosferą, kurią norite sukurti. Dažniausiai ją lemia interjere vyraujantis stilius. Pavyzdžiui, modernūs laikrodžiai paprastai pasižymi neįprastu, originaliu ir stebinančiu dizainu. Dėl šios priežasties tai tikriausiai nebus geriausias pasirinkimas klasikinio stiliaus svetainėje ar kitame kambaryje. Tokiu atveju labiau tiktų puošnūs, tradicinių formų laikrodžiai ant sienos.

Žinoma, interjero dizainas gali būti labai įvairus, todėl griežtai apsiriboti taisyklėmis neverta. „Magrės baldų“ modernūs sieniniai laikrodžiai internetu skoningai papildo skirtingus įvaizdžius. Peržvelgę nuolat atnaujinamą asortimentą galite išsirinkti Jūsų interjero viziją labiausiai atitinkantį aksesuarą. Pakabinami laikrodžiai sieniniai ar bet kurie kiti gali puikiai atspindėti asmeninį skonį.

Dizaino ir medžiagos įvertinimas

Apgalvojus prieš tai aptartus aspektus, metas pereiti prie laikrodžio dizaino ir medžiagos. Jų pasirinkimas paprastai priklauso nuo kambario įvaizdžio. Pavyzdžiui, svetainėje, kurioje vyrauja žemiškos spalvos ir mediniai baldai, patraukliai dera minimalistinio dizaino laikrodžiai ant sienos, turintys iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, metalo arba medienos, pagamintų detalių. Jie tarsi nepastebimai įsilieja į bendrą kambario įvaizdį ir harmoningai jį papildo.

Mūsų modernūs sieniniai laikrodžiai internetu puikiai dera tiek prabangiuose, tiek industrinio stiliaus interjeruose. Originalaus dizaino aksesuarai suteikia namams unikalumo. Priklausomai nuo kambaryje vyraujančių spalvų, galima pasirinkti atitinkamą variantą, pavyzdžiui, visiškai juodą arba auksinį su baltomis detalėmis. „Magrės baldų“ stilingi laikrodžiai internetu pritaikyti įvairiems skoniams – įsitikinti tuo labai paprasta!

Laikrodžio pakabinimas

Be to, kad nuspręstumėte, kuriame kambaryje ir ant kurios sienos norite kabinti laikrodį, svarbu atsižvelgti ir į tai, kas bus aplink jį. Prie mažesnio aksesuaro galima priderinti ir kitas dekoracijas, pavyzdžiui, paveikslą arba keletą rėmelių su nuotraukomis. Tačiau bet kokiu atveju reikia atsižvelgti į tai, kad visi daiktai turėtų vienas kitą papildyti, o ne užgožti. Tai apima tiek jų stilių, tiek spalvas, tiek medžiagas.

Dideli laikrodžiai užima nemažai vietos, todėl dažniausiai naudojami vieni. Kitu atveju siena gali atrodyti pernelyg perkrauta – nebent ji yra pakankamai didelė. Subtilus aksesuarų naudojimas padeda sukurti atpalaiduojančią namų erdvę, kurioje gera leisti laiką.

Kitos laikrodžių charakteristikos

„Magrės baldų“ klasikiniai ir modernūs sieniniai laikrodžiai internetu turi kvarcinį mechanizmą, kuris yra žymiai tikslesnis už mechaninį. Jiems naudojami du AA tipo elementai. Dėl gerai apgalvotos konstrukcijos mūsų aksesuarus labai paprasta surinkti ir pakabinti. Todėl norėdami papuošti savo namų interjerą nesugaišite daug laiko. Jeigu norite sužinoti daugiau konkretaus laikrodžio charakteristikų, jas galite rasti svetainėje pateikiamuose prekių aprašymuose.

Interjero dekoravimas labai malonus ir įtraukiantis procesas, tačiau išsirinkti namuose labiausiai derančius aksesuarus ne visuomet lengva. Pasinaudojus mūsų pateiktais patarimais, apsispręsti, kuris laikrodis sieninis ar pastatomas geriausiai atitinka Jūsų poreikius, turėtų būti paprasčiau. Išskirtinio dizaino interjero detalės padeda išpildyti įvairius interjero sumanymus ir sukurti ypač patrauklią namų erdvę. Įsitikinkite, kad su „Magrės baldų“ aksesuarais tai padaryti itin paprasta!

Veidrodžiai

Dekoratyviniai veidrodžiai

Veidrodžiai yra tarsi namų magai: vizualiai padidina erdvę, suteikia daugiau šviesos ir sudubliuoja vaizdus. Priklausomai nuo dydžio ir vietos, kurioje naudojami, jie gali „atlikti“ pagrindinius arba pagalbinius vaidmenis interjere. Stilingi pakabinami ir pastatomi veidrodžiai paverčia kambarį įsimintinesniu ir tarsi paskleidžia kerus, sukuriančius ypatingą atmosferą. Tokie interjero aksesuarai gali būti labai įvairūs, todėl apsispręsti, kuris labiausiai tinka būtent Jūsų namuose, kartais iš tiesų nelengva. Tam, kad ši užduotis būtų paprastesnė, plačiau aptarsime pagrindines jų formas ir panaudojimo galimybes.

Vertikalus stačiakampis

Vertikalūs stačiakampiai veidrodžiai su rėmais yra pelnytai populiarūs dėl universalios, klasikinės formos. Šie interjero aksesuarai primena paveikslą, todėl nebijokite su jais elgtis tarsi su meno kūriniais, pavyzdžiui, pakabinti svetainėje virš spintelės ar židinio. Jeigu norite kambariui suteikti daugiau gylio, galite panaudoti netgi du tokius veidrodžius ant priešingų sienų. Jei patalpoje trūksta šviesos, vertikalų stačiakampį veidrodį pakabinkite priešais langą – iš karto pastebėsite, kaip nušvinta visa erdvė. Dar viena tokio aksesuaro panaudojimo idėja – vonios kambaryje, virš kriauklių. Šiuo atveju jis ne tik atrodo labai stilingai, bet ir sukuria komfortišką aplinką.

Horizontalus stačiakampis

Tokie dideli sieniniai veidrodžiai labai tinka norint užpildyti laisvą erdvę virš pakankamai ilgų objektų. Todėl jie dažnai kabinami virš sofos. Tai klasikinio stiliaus dekoratyviniai veidrodžiai puikiai tinkantys prieškambariuose, taip pat patalpose su aukštomis lubomis, kurias vizualiai sužemina.

Didelis apvalus

Dideli apvalūs veidrodžiai gali tapti puikiu kambario akcentu. Priklausomai nuo interjero, kuriame naudojami, stiliaus, jų rėmai gali būti labai skirtingi: tiek vos matomi minimalistiniai, tiek vidutinio pločio klasikiniai, tiek labai platūs modernūs. „Magrės baldų“ apvalūs veidrodžiai internetu skirti įvairiems skoniams. Peržvelgę platų mūsų asortimentą galite lengvai išsirinkti sau patinkantį aksesuarą. Apvalūs veidrodžiai su rėmu ir be labai tinka virš spintelių ir staliukų, įvairių stilių interjeruose.

Mažas apvalus

Maži dekoratyviniai veidrodžiai internetu gali tapti stilinga namų įvaizdžio detale. Dėl nedidelio dydžio juos lengva priderinti įvairiose kambario vietose. Priklausomai nuo dizaino, jie gali būti naudojami skirtingo stiliaus interjeruose. Pavyzdžiui, modernūs veidrodžiai su juodos spalvos rėmu labai dera prie minimalistinio įvaizdžio, kurį iš karto pagyvina. Jeigu Jus domina nedideli klasikiniai veidrodžiai, siūlome išbandyti aksesuarus su auksiniu rėmu, kurie atrodo labai prabangiai ir rafinuotai.

„Saulės“ formos

„Saulės“ formos (angl. „Sunburst“) veidrodžiai pasižymi itin išskirtiniu dizainu. Jie atrodo tarsi šviečianti saulė, būtent todėl taip ir yra vadinami. Šie apvalūs veidrodžiai internetu gali tapti ypač patraukliu kambario akcentu. Dažniausiai jie pasižymi puošniu dizainu, todėl puikiai papildo klasikinio stiliaus interjerą. Jeigu norite išgauti ryškesnį efektą, tokį veidrodį galite pakabinti priešais langą – tuomet jis nušvis kaip tikrai saulė.

Pastatomas

Pastatomi veidrodžiai yra itin universalūs, nes juos galima padėti bet kurioje kambario vietoje. Be to, tokie aksesuarai labai patogūs, nes yra pakankamai aukšti. Todėl juose galima matyti pilną savo atvaizdą. „Magrės baldų“ pastatomi veidrodžiai internetu lengvai priderinami įvairiose namų erdvėse, tačiau bene dažniausiai naudojami miegamuosiuose. Priklausomai nuo dizaino, jie gali būti su rėmu arba be. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio ir kuriamo interjero stiliaus. Jau seniai ieškote tokio aksesuaro? Tuomet peržvelkite platų mūsų asortimentą ir išsirinkite sau labiausiai patinkantį modelį.

Nestandartinio dizaino

Jeigu norite sukurti originalų namų įvaizdį, Jums gali patikti nestandartiniai veidrodžiai. Jie pasižymi neįprastu, stebinančiu dizainu, kuris atrodo labai puošniai. Be to, tokie dekoratyviniai veidrodžiai padeda vizualiai padidinti erdvę. Dėl šios priežasties jie puikiai tinka mažose patalpose. Vienas iš nestandartinio dizaino pavyzdžių galėtų būti „laužyto“ vaizdo. Tokių veidrodžių galite rasti ir „Magrės baldų“ asortimente. Jų paviršius turi specialius trikampio formos fragmentus, kurie išskaido šviesą ir sukuria 3D efektą.

Dekoratyviniai veidrodžiai: kaip išsirinkti?

Aspektų, į kuriuos derėtų atsižvelgti renkantis veidrodį, yra pakankamai nemažai. Plačiau aptarsime pagrindinius iš jų:

 • Paskirtis. Veidrodžiai gali būti skirtingų tipų, iš kurių populiariausi yra pakabinami, pastatomi. Todėl prieš įsigyjant tokį aksesuarą reikėtų išsiaiškinti, kam jis bus naudojamas. Pavyzdžiui, pakabinami tiek maži, tiek dideli veidrodžiai dažnai naudojami kaip dekoracijos. Taip pat jie labai tinka norint vizualiai padidinti kambario erdvę. Pastatomi veidrodžiai dažniausiai naudojami rūbų matavimuisi ir laikomi miegamuosiuose.
 • Dydis. Ieškant savo namuose labiausiai derančio aksesuaro, be abejonės, labai svarbu įvertinti ir jo dydį. Paprastai jis priklauso nuo to, kiek laisvos vietos kambaryje turima. Dideli veidrodžiai su rėmais ir be puikiai tinka virš sofos arba kitų pakankamai masyvių baldų. Mažesnis aksesuaras harmoningai dera virš nedidelio staliuko arba spintelės. Didelis veidrodis paprastai būna patogesnis, todėl, jeigu jums svarbi ne tik estetika, bet ir funkcionalumas, rekomenduojame rinktis būtent tokį variantą. Bet kokiu atveju, ši interjero detalė turėtų laisvai tilpti ant sienos arba kitoje kambario vietoje.
 • Forma. Populiariausiais laikomi stačiakampiai ir apvalūs veidrodžiai. Tiek vieni, tiek kiti gali būti derinami įvairaus stiliaus interjeruose: klasikiniame, moderniame, minimalistiniame, pereinamajame ir taip toliau. Apvalūs veidrodžiai paprastai pasižymi švelnesniu, o stačiakampiai – griežtesniu dizainu. Todėl, priklausomai nuo norimo pasiekti rezultato, galima pasirinkti sau tinkamiausią variantą.
 • Rėmas. Tai viena iš veidrodžio išvaizdą labiausiai lemiančių dalių. Jis gali būti skirtingų pločių, stilių ir spalvų. Mūsų asortimente galite rasti veidrodžių tiek su minimalistiniais, tiek su itin puošniais, masyviais rėmais. Tereikia nuspręsti, koks aksesuaras labiausiai dera Jūsų namų interjere.

Įvertinus šiuos keturis aspektus, išsirinkti tinkamiausią veidrodį turėtų tapti lengviau.

Interjero aksesuarai – neatsiejama stilingų namų detalė. Peržvelkite platų „Magrės baldų“ asortimentą ir išsirinkite patrauklaus dizaino veidrodį. Tegul Jūsų interjeras įgauna daugiau unikalumo!

Pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės internetu – įvairiems skoniams

Dekoravimas pagalvėlėmis yra vienas iš paprasčiausių būdų suteikti daugiau patrauklumo ir patogumo svetainei, miegamajam ar vaikų kambariui. Šių aksesuarų pasirinkimas labai didelis, todėl norisi kuo geriau išnaudoti plataus asortimento suteikiamas galimybes.

Patarimai besirenkantiems pagalvėles

Norint, kad pasirinktos, pavyzdžiui, veliūrinės pagalvėlės sofai kuo geriau atitiktų asmeninius poreikius, patariama įvertinti keletą aspektų:
 • Spalva. Tai tikriausiai pirmasis dalykas, apie kurį daugelis pagalvoja rinkdamiesi tokius aksesuarus. Svarbu prisiminti, kad akcentinė pagalvėlė visada turėtų pabrėžti sofos ar fotelio grožį. Tai reiškia, kad ji gali arba susilieti su baldu, arba išsiskirti. Taigi atsižvelgdami į tai, ko siekiate, pasirinkite atitinkamą pagalvėlės (-ių) spalvą.
 • Raštas. Jeigu norite kambariui suteikti dar daugiau unikalumo, ši ypatybė verta Jūsų dėmesio. Eksperimentuodami su raštais galite sukurti itin patrauklų interjerą. Pavyzdžiui, geometrinėmis figūromis siuvinėtos pagalvėlės ant sofos gali labai pagyvinti vienspalvį baldą.
 • Forma. Bene populiariausios ir universaliausios yra kvadratinės arba stačiakampės pagalvėlės. Jas lengva priderinti prie įvairių baldų: sofos, minkšto kampo, fotelio ar lovos. „Magrės baldų“ pagalvėlės internetu būtent tokios ir yra.
 • Dydis. Esminis dalykas šiuo atveju yra tas, kad pagalvėlės dekoratyvinės ir ne tik turėtų būti proporcingos baldams, ant kurių yra dedamos. Tai leidžia garantuoti puikų estetinį vaizdą ir komfortą. Įsivaizduokite itin mažą pagalvėlę ant didelės trivietės sofos – taip ji tiesiog pradings. Priešingas atvejis: mažas fotelis ir didelė pagalvė, kuri apsunkina baldą ir gali būti nepatogi. Taigi ieškant tobulo varianto derėtų ypač gerai apgalvoti proporcijas.
 • Tekstūra. Tai kiekviename kambaryje svarbus elementas. Veliūrinės pagalvėlės ant sofos ar fotelio suteikia visiškai kitokį efektą nei, pavyzdžiui, lininės. Pirmosios pabrėžia prabangą ir rafinuotumą, antrosios – žemiškumą, natūralumą. Todėl, priklausomai nuo to, ką norite akcentuoti, galite įsigyti atitinkamos tekstūros, audinio pagalvėles.
 • Paskirtis. Kiekvienas namuose esantis aksesuaras turėtų būti apgalvotas, tikslingas. Pavyzdžiui, dekoratyvinės pagalvėlės vaikams paprastai būna žaismingesnės, spalvingesnės. Klasikinės svetainės arba suaugusiųjų miegamojo dekoravimui labiau tinka subtilesni aksesuarai.
Domina dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais, o gal siuvinėtos geometriniais raštais? „Magrės baldų“ asortimente galite rasti didelį jų pasirinkimą. Įsitikinkite tuo patys!

Pagalvėlių derinimo taisyklės

Pakankamai dažnai manoma, kad pagalvėlės dekoratyvinės ir ne tik turi būti kuo tiksliau derinamos tarpusavyje. Tiesą sakant, kur kas profesionalesnį ir stilingesnį įvaizdį galima sukurti to nedarant. Jeigu nesate tikri, kaip tinkamai derinti dekoratyvines pagalvėles, galite pasinaudoti keletu patarimų:
 1. Pasirinkite tris spalvas. Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį reikėtų padaryti, tai išsirinkti tam tikrą gamą. Geriausia naudoti tris skirtingas spalvas, kurias galima rasti kambaryje. Puikiu įkvėpimu šiuo atveju gali būti sienos, kilimas, patalynė ar užuolaidos. Net jei pasirinksite skirtingų raštų, tačiau panašių tonų pagalvėles, sukurtas įvaizdis vis tiek bus vientisas.
Keletas spalvų derinių, kurie paprastai visada puikiai atrodo kartu:
 • tamsiai mėlyna + tamsiai raudona + rožinė;
 • tamsiai raudona + oranžinė + tamsiai žalia;
 • magenta (rausvai raudona) + violetinė + garstyčių geltona;
 • tamsiai žalia + auksinė + purpurinė.
     2. Išsirinkite tris raštus. Galima kuo puikiausiai maišyti ir skirtingus pagalvėlių raštus. Tiesa, derėtų atkreipti dėmesį, kad kiekviename iš jų būtų bent viena prieš tai pasirinkta spalva. Tam, kad derinti skirtingus raštus būtų lengviau, pirmiausia patariama išsirinkti tą, kuris dominuos – paprastai jis būna stambiausias ir apimantis visas tris spalvas. Papildančiuose raštuose gali būti tik vienas arba du prieš tai pasirinkti tonai. Keletas raštų derinimo idėjų, kurias galite išbandyti:
 • gėlės + geometrinės formos + vientisa spalva; dideli dvispalviai langeliai (angl. „Buffalo Check“) + dekoruota drobė (angl. toile) + varnelės formos dryžiai;
 • ševronas („V“ formos linijos arba figūros) + taškeliai + megzta tekstūra.
3. Naudokite trijų dydžių raštus. Derinant pagalvėlių raštus svarbu pagalvoti apie mastelį. Taip jie „nekonkuruos“ tarpusavyje. Geriausia šiuo atveju pasirinkti trijų skirtingų dydžių raštus, iš kurių didžiausias bus dominuojantis. Antrasis pagal dominavimą turėtų būti vidutinio dydžio, o trečiasis – mažiausias. 4. Laužykite taisykles, jei norite. Kad ir kokios puikios šios taisyklės bebūtų, jas visuomet galima sulaužyti, apeiti. Kalbant apie interjero dizainą, tai daroma pakankamai dažnai. Norite naudoti daugiau spalvų, o gal apsiriboti tik vienu raštu? Įgyvendinkite originalias idėjas ir sukurkite interjerą, kuris geriausiai atspindi Jus. „Magrės baldų“ dekoratyvinės pagalvėlės internetu pritaikytos patiems įvairiausiems skoniams. Todėl sau labiausiai patinkantį jų derinį gali susikurti kiekvienas norintis.

DUK

1. Kokių dydžių pagalvėles galima rasti jūsų asortimente?

Daugiausiai mūsų asortimente galima rasti keturkampių ir stačiakampių pagalvėlių, kurių matmenys atitinkamai yra 450 x 450 x 180 mm ir 530 x 350 x 120 mm. Tikslius kiekvienos prekės duomenis galima rasti jos aprašyme.

2. Kokiomis ypatybėmis pasižymi „Magrės baldų“ pagalvėlės?

Viena iš jų – nuimamas užvalkalas su užtrauktuku, kurį galima lengvai nuimti ir išskalbti. Be viso to, kiekvienas mūsų aksesuaras pasižymi stilingu dizainu, todėl tobulai papuošia interjerą.

3. Kokius aksesuarus rinktis mėgstantiems prabangą?

Bene prabangiausiai atrodo veliūrinės pagalvėlės sofai, foteliui arba lovai. Subtiliai spindintis jų paviršius suteikia elegancijos ir puošnumo.

4. Kokios pagalvėlės dekoratyvinės labiausiai tinka vaikams?

Mažiesiems dažniausiai patinka spalvingi ir žaismingi aksesuarai. Todėl vienas iš rekomenduojamų variantų – dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais. Linksmos frazės praskaidrina nuotaiką ir puikiai nuteikia. Be to, stilingo dizaino sidabriniais siūlais siuvinėtos pagalvėlės atrodo labai patraukliai.

Pledai

 

Tikriausiai kiekvienas savo namuose nori jaustis ypatingai. Todėl, nieko keisto, kad interjero aksesuarų pasirinkimui turėtų būti skiriama pakankamai daug dėmesio. Vienas iš tokių – minkštas pledas ant lovos. Jis ne tik padeda sušilti, bet ir papuošia kambarį. Stilingi vilnoniai pledai gali tapti neatsiejama Jūsų namų dalimi. Jeigu norite įsigyti tokį aksesuarą, „Magrės baldų“ asortimente galite rasti didelį jų pasirinkimą. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, koks pledas lovatiesė tinkamiausias Jums, aptarsime keletą pagrindinių pasirinkimo kriterijų.

Pledo dydis

Pledo dydis priklauso nuo to, kur norima jį naudoti. Jeigu šį aksesuarą planuojama tiesti ant lovos, geriau, kad jis būtų didesnis. Tokiu atveju svarbu įvertinti čiužinio matmenis. Tam, kad atrodytų patraukliai megztas pledas lovatiesė turėtų pilnai jį dengti. Jeigu šio aksesuaro neplanuojama tiesti ant lovos, o tik norima užsikloti, jis gali būti ir mažesnis.

Populiariausi pledų matmenys yra šie:
 • 1700 x 1300 mm;
 • 2000 x 1400 mm;
 • 2000 x 1500 mm.

Tikslius kiekvieno pledo matmenis galima rasti svetainėje pateiktuose prekių aprašymuose. Peržvelkite „Magrės baldų“ asortimentą ir užsisakykite sau patinkantį namų aksesuarą. Vilnos pledai internetu – patogus pasirinkimas taupantiems laiką.

Pledo medžiaga

Šiuo atveju pasirinkimas gali būti šiek tiek sudėtingesnis, nes kiekviena medžiaga turi savų privalumų. Plačiau aptarsime populiariausius variantus:

 • Medvilnė. Tokie natūralūs pledai puikiai tinka pakartotiniam skalbimui, todėl juos gali drąsiai rinktis alergiški žmonės. Priklausomai nuo audimo, medvilnė gali būti pakankamai lengva (tinkanti vasaros metu) arba sunkesnė (žiemai). Jeigu esate ekologiško gyvenimo būdo šalininkai, natūralūs pledai ant lovos gali būti tobulas pasirinkimas.
 • Vilna. Ši medžiaga yra pakankamai sunki, puikiai izoliuoja šilumą ir leidžia išgaruoti drėgmei. Merino vilna pledas, pasiūtas iš jos, labai tinka tiems, kuriems svarbi šiluma. Tačiau kai kurie žmonės gali būti jautrūs arba alergiški vilnai.
 • Kašmyras. Tokie pledai ant lovos pasižymi itin prabangia išvaizda. Be to, jie yra labai minkšti, šilti ir atrodo lyg šilkiniai. Paprastai kašmyras naudojamas kartu su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, vilna.
 • Sintetiniai pluoštai. Į pledų sudėtį gali įeiti ir įvairūs sintetiniai pluoštai, tokie kaip dralonas, poliesteris, akrilas. Šiems aksesuarams jie suteikia daugiau šiltumo ir patvarumo. Šiuo metu populiarūs ir mikrofibros pledai.
 • Kailis. Tai tikriausiai viena iš mažiausiai įprastų, tačiau prabangiausiai atrodančių pledų medžiagų. Be to, ji labai šilta ir maloni. Kailinis pledas gali tapti stilingu Jūsų namų interjero akcentu, kuris neliks nepastebėtas.

Nesvarbu, Jus domina kailiniai ar merino vilnos pledai internetu – mūsų asortimente galite rasti didelių šių aksesuarų pasirinkimą. Peržvelgti jį jau dabar!

DUK

1. Kokio dydžio vilnonis pledas patogiausias?

Tai priklauso nuo to, kur planuojate jį naudoti. Jeigu ketinate pledą tiesti ant lovos, atsižvelkite į jos matmenis. Didesniems čiužiniams uždengti puikiai tinka 2000 mm ilgio ir 1500 mm pločio šilti pledai, o mažesniems – 2000 mm ilgio ir 1400 mm pločio.

Tiems, kurie neplanuoja šio aksesuaro tiesti ant lovos, o juo tik užsikloti, puikiai tinka ir 1700 mm ilgio bei 1300 mm pločio vilnos pledai internetu.

2. Kokia jūsų pardavinėjamų pledų sudėtis?

Tiksli kiekvieno pledo sudėtis pateikiama prekių aprašymuose. Į ją gali įeiti vilna ir kašmyras, medvilnė, dralonas ir poliesteris arba aukščiausios rūšies merino vilna, akrilas, poliesteris ir kašmyras.

3. Kokiais privalumais pasižymi kašmyro ir vilnos pledai?

Visų pirma šie aksesuarai yra labai šilti ir švelnūs, todėl juos malonu liesti. Be to, vilnoniai pledai pasižymi šilkiniu blizgesiu, kurį suteikia kašmyras. Todėl tai ne tik praktiška, bet ir stilinga interjero detalė. Dar vienas privalumas, kuriuo pasižymi šie šilti pledai, yra tas, jog jie gerai praleidžia orą ir drėgmę.

4. Kaip išsirinkti pledo spalvą?

Bene lengviausia ją derinti prie interjero ir, žinoma, atsižvelgti į asmeninį savo skonį. Pavyzdžiui, jeigu esate neutralių atspalvių mėgėjai, Jums gali patikti pilkas pledas, kurį pakankamai lengva priderinti prie įvairių įvaizdžių. Jeigu norite į savo namus įnešti daugiau kontrastų ir juose vyrauja, pavyzdžiui, balta spalva, geras pasirinkimas galėtų būti juodas pledas.

Mūsų asortimente gausu skirtingų spalvų aksesuarų, todėl sau tinkamiausią variantą gali atrasti ir neutralaus, ir ryškaus įvaizdžio gerbėjai. Be to, tiek maži, tiek dideli pledai vilnoniai ar medvilniniai gali būti ne tik skirtingų spalvų, bet ir raštuoti.

5. Ar asortimente esantys pledai yra sertifikuoti?

Taip, daugelis asortimente esančių pledų yra patikrinti ir sertifikuoti. Ši informacija pateikiama prie kiekvienos prekės atskirai. Medvilnės ir vilnos pledai internetu gaminami laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų, todėl juose nėra kenksmingų medžiagų. Taip užtikrinamas aksesuarų palankumas tiek žmogui, tiek aplinkai.

6. Ar turite dvispalvių pledų?

Taip, „Magrės baldų“ asortimente yra ir dvispalvių pledų. Jie puikiai tiems, kurie mėgsta reguliariai atnaujinti savo namų interjerą. Be to, pagal nuotaiką galima pasirinkti norimą pledo spalvą, pavyzdžiui, tamsesnę arba šviesesnę, neutralesnę. Tam, kad atrodytų dar patraukliau, tokie minkšti pledai yra apsiūti dekoratyvine siūle.

7. Kiek kainuoja jūsų pledai?

Jeigu Jus domina megztas merino vilnos pledas kaina tikriausiai yra vienas iš pagrindinių pasirinkimo kriterijų. Ji priklauso nuo aksesuaro modelio (medžiagos, dydžio ir panašiai). Tiksli kaina pateikiama prie kiekvieno pledo atskirai.

8. Ar galima pledus įsigyti internetu?

Tikrai taip. Pledai internetu – patogus pasirinkimas taupantiems laiką ir nenorintiems arba negalintiems atvykti į baldų saloną.

9. Iš ko pagaminti kailiniai pledai?

Jie pagaminti iš natūralaus avies kailio. Dėl šios priežasties tokie aksesuarai ne tik stilingai atrodo, bet ir yra labai šilti. Atsižvelgdami į asmeninį skonį ir namų interjero stilių, galite pasirinkti norimos spalvos kailinį pledą.

Padėkliukai

Patogaus dydžio įvairių dydžių ir medžiagiškumų padėkliukai tiks dekoruoti stalui, pufui, pasidėti patogiai kavos puodelį ant sofos porankio.