3D SALONO TURAS

AKSESUARAI PRIE BALDŲ

Kad Jūsų pasirinkta minkštųjų baldų kompozicija atrodytų maksimaliai puikiai ir džiugintų Jus kasdien, o Jūs mėgautumėtės visavertišku poilsiu, siūlome Jums įvairių originalių aksesuarų pasirinkimą.

Kilimai

Kilimai internetu – patogu ir greita

Kilimas, be abejonės, yra vienas iš patraukliausių interjero akcentų. Tokį aksesuarą galima rasti daugelio namuose. Galbūt Jūs dar neturite kilimo arba svarstote atnaujinti seną? Tuomet esate ten, kur reikia, nes „Magrės baldų“ asortimentą galite rasti didelį jų pasirinkimą. Patogiai apžiūrėkite dominančius kilimus mūsų svetainėje ir užsisakykite sau labiausiai patinkantį internetu. Tai puikus būdas sutaupyti laiko ir papuošti savo namus iš jų neišeinant.  

Unikalios gamybos technologijos

Gaminant mūsų kilimus naudojamos unikalios technologijos. Jos leidžia užtikrinti tokias savybes kaip atsparumas vandeniui, šviesai ir gyvūnų įdrėskimams. Taip pat verta paminėti tokius privalumus kaip lengvas valymas (skalbimas), tinkamumas šildomoms grindims ir alergiškiems žmonėms. Todėl galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ kilimai internetu yra praktiška ir ilgalaikė investicija.  

Itin lengva priežiūra

Daugelis mūsų kilimų gali būti plaunami skalbimo mašinoje. Tai ypač palengvina jų priežiūrą. Laikui bėgant ant kilimo kaupiasi įvairūs nešvarumai, kuriuos gali būti sunku pašalinti dulkių siurbliu. Reguliarus skalbimas padeda užtikrinti ne tik patrauklią gaminio išvaizdą, bet ir sveiką namų aplinką.  

Esminiai patarimai besirenkantiems kilimą

Aukštos kokybės kilimas pasižymi daugybe privalumų. Visų pirma jis padeda apsaugoti grindis ir suteikia jaukumo. Šis aksesuaras akimirksniu transformuoja erdvę, sušvelnina kambario įvaizdį ir netgi sugeria triukšmą. Visgi renkantis kilimą dažnai iškyla įvairių klausimų: nuo tinkamiausios medžiagos ir formos iki spalvų. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, pateikiame Jums pagrindinius kriterijus, kuriuos derėtų apsvarstyti renkantis šį aksesuarą:
 • Gyvenimo būdas. Jeigu esate jauna šeima ir turite augintinių, rekomenduojama rinktis kuo atsparesnės medžiagos kilimą. Tai leidžia užtikrinti lengvą jo valymą ir ilgaamžiškumą. Jei dievinate prabangą ir neįsivaizduojate savo namų interjero be puošnių detalių, verta investuoti į galbūt daugiau priežiūros reikalaujantį, tačiau kvapą gniaužiančios išvaizdos gaminį. „Magrės baldų“ asortimente gausu įvairaus dizaino kilimų, todėl esame tikri, kad rasite tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų gyvenimo būdą.
 • Medžiaga. Tiek klasikiniai, tiek modernūs kilimai svetainei ar kitam kambariui gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Todėl prieš įsigyjant konkretų gaminį patariama išsiaiškinti, kokia yra jo sudėtis. Kilimams naudojami tiek natūralūs (medvilnė, viskozė), tiek sintetiniai (poliesteris) pluoštai, kuriems būdingos skirtingos savybės. Jas išsiaiškinus tampa lengviau išsirinkti sau tinkamiausią aksesuarą.
 • Spalvų gama. Tai vienas iš svarbiausių aspektų, lemiančių kilimo išvaizdą. Todėl tinkamos spalvų gamos pasirinkimas itin reikšmingas. Šiuo atveju derėtų atsižvelgti tiek į asmeninį skonį, tiek į interjere vyraujančius atspalvius, tiek į efektą, kurį norite išgauti. Pavyzdžiui, jeigu siekiate sukurti minimalistinį kambario įvaizdį, rekomenduojama rinktis neutralių spalvų kilimą. Tiems, kurie ieško dėmesį prikaustančio akcento, verta įsigyti aksesuarą, kuriame vyrauja ryškūs tonai.
 • Forma. Populiariausi yra stačiakampiai ir apvalūs kilimai. Renkantis sau tinkamiausią formą patariama atsižvelgti į kambario planą, jame esančius baldus ir turimą laisvą plotą. Jeigu kilimą planuojama tiesti svetainėje, bene paprasčiausia jį derinti prie kavos staliuko, kuris dažniausiai irgi būna apvalus arba stačiakampis. Miegamajame prie lovos paprastai labiausiai tinka stačiakampio formos kilimas. Bet kokiu atveju labai svarbu, kad jis laisvai tilptų ant grindų ir būtų suderintas su kambaryje esančiai baldais.
Apsvarsčius šiuos kriterijus, išsirinkti asmeninius poreikius geriausiai atitinkantį kilimą tampa lengviau. Peržvelgę „Magrės baldų“ asortimentą, tai galite padaryti jau dabar. Domina modernūs, o gal klasikiniai kilimai svetainei, miegamajam ar kitam kambariui? Papuoškite savo namus nepriekaištingo dizaino gaminiu. Aukštos kokybės, individualų gyvenimo būdą atitinkantis ir interjere derantis kilimas – puiki investicija. Įsigykite jį iš „Magrės baldų“ ir įsitikinkite tuo patys.  

DUK

 

1. Kokia „Magrės baldų“ kilimų sudėtis?

Ji gali skirtis, priklausomai nuo gaminio modelio. Dažniausiai mūsų klasikiniai bei modernūs kilimai internetu būna pagaminti iš poliesterio ir medvilnės arba viskozės. Tiksli gaminio sudėtis visada pateikiama jo aprašyme.

2. Kokius kilimus rekomenduojate rinktis turintiems augintinių?

Dėl specialios technologijos daugelio mūsų kilimų paviršius yra atsparesnis gyvūnų nagų įdrėskimams. Taigi galite rinktis bet kurį gaminį, kurio aprašyme pateikiama ši savybė.

3. Kaip tinkamai prižiūrėti kilimą?

Kasdienei kilimo priežiūrai pakanka paprasčiausio dulkių siurblio. Juo pašalinamos ant paviršiaus esančios dulkės ir kiti nešvarumai. Vandens pagrindo dėmes galima išvalyti paprasčiausiai su vandeniu ir mikropluošto šluoste. Jeigu dėmės yra tirštesnės konsistencijos, jų valymui galima naudoti vandens ir muilo tirpalą. Siekiant užtikrinti kilimo ilgaamžiškumą, patariama jį kas kiek laiko išplauti. Itin patogu tai, kad daugelį mūsų gaminių galima plauti skalbimo mašinoje, kurios būgno talpa ne mažesnė nei 8 kg. Rekomenduojama tai daryti neaukštoje 30 laipsnių temperatūroje, pasirinkus švelnų režimą.

4. Ar galima rinktis iš kelių skirtingų to paties kilimo dydžių?

Taip, jeigu tokia galimybė pateikiama prekės aprašyme.

5. Ar turite natūralaus pluošto kilimų?

Taip, asortimente yra ne vienas gaminys, kurio sudėtį sudaro 100 proc. viskozė. Kartais klaidingai manoma, kad tai sintetinis pluoštas. Tačiau iš tiesų jis yra natūralus, tik pagamintas dirbtiniu būdu iš celiuliozės. Šio audinio savybės panašios į medvilnės, tačiau, lyginant su ja, viskozė yra švelnesnė ir minkštesnė, labai gerai praleidžia orą, pasižymi didesniu atsparumu trinčiai.

6. Ar jūsų kilimus galima naudoti ant šildomų grindų?

Tai priklauso nuo gaminio modelio. Dažniausiai mūsų modernūs kilimai internetu yra tinkami naudoti ant šildomų grindų. Tokia savybė pateikiama prekės aprašyme.

7. Ar galima rinktis iš keleto skirtingų kilimo spalvų?

Taip, jeigu tokia galimybė nurodyta aprašyme. Jis yra pateikiamas svetainėje, prie kiekvienos prekės.

Namų kvapai

Išskirtiniai ir subtilūs namų kvapai: difuzoriai, kvapiosios žvakės bei kvapų papildymai. Kvapų esencijos ir vaškas gaminami iš natūralių medžiagų, jau daugiau nei 100 metų savo veiklą vykdančioje įmonėje. Siekiant išgauti išskirtinai aukščiausios kokybės produktus - visa produkcija iki šiol yra gaminama rankomis.

Pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės internetu – įvairiems skoniams

Dekoravimas pagalvėlėmis yra vienas iš paprasčiausių būdų suteikti daugiau patrauklumo ir patogumo svetainei, miegamajam ar vaikų kambariui. Šių aksesuarų pasirinkimas labai didelis, todėl norisi kuo geriau išnaudoti plataus asortimento suteikiamas galimybes.

Patarimai besirenkantiems pagalvėles

Norint, kad pasirinktos, pavyzdžiui, veliūrinės pagalvėlės sofai kuo geriau atitiktų asmeninius poreikius, patariama įvertinti keletą aspektų:
 • Spalva. Tai tikriausiai pirmasis dalykas, apie kurį daugelis pagalvoja rinkdamiesi tokius aksesuarus. Svarbu prisiminti, kad akcentinė pagalvėlė visada turėtų pabrėžti sofos ar fotelio grožį. Tai reiškia, kad ji gali arba susilieti su baldu, arba išsiskirti. Taigi atsižvelgdami į tai, ko siekiate, pasirinkite atitinkamą pagalvėlės (-ių) spalvą.
 • Raštas. Jeigu norite kambariui suteikti dar daugiau unikalumo, ši ypatybė verta Jūsų dėmesio. Eksperimentuodami su raštais galite sukurti itin patrauklų interjerą. Pavyzdžiui, geometrinėmis figūromis siuvinėtos pagalvėlės ant sofos gali labai pagyvinti vienspalvį baldą.
 • Forma. Bene populiariausios ir universaliausios yra kvadratinės arba stačiakampės pagalvėlės. Jas lengva priderinti prie įvairių baldų: sofos, minkšto kampo, fotelio ar lovos. „Magrės baldų“ pagalvėlės internetu būtent tokios ir yra.
 • Dydis. Esminis dalykas šiuo atveju yra tas, kad pagalvėlės dekoratyvinės ir ne tik turėtų būti proporcingos baldams, ant kurių yra dedamos. Tai leidžia garantuoti puikų estetinį vaizdą ir komfortą. Įsivaizduokite itin mažą pagalvėlę ant didelės trivietės sofos – taip ji tiesiog pradings. Priešingas atvejis: mažas fotelis ir didelė pagalvė, kuri apsunkina baldą ir gali būti nepatogi. Taigi ieškant tobulo varianto derėtų ypač gerai apgalvoti proporcijas.
 • Tekstūra. Tai kiekviename kambaryje svarbus elementas. Veliūrinės pagalvėlės ant sofos ar fotelio suteikia visiškai kitokį efektą nei, pavyzdžiui, lininės. Pirmosios pabrėžia prabangą ir rafinuotumą, antrosios – žemiškumą, natūralumą. Todėl, priklausomai nuo to, ką norite akcentuoti, galite įsigyti atitinkamos tekstūros, audinio pagalvėles.
 • Paskirtis. Kiekvienas namuose esantis aksesuaras turėtų būti apgalvotas, tikslingas. Pavyzdžiui, dekoratyvinės pagalvėlės vaikams paprastai būna žaismingesnės, spalvingesnės. Klasikinės svetainės arba suaugusiųjų miegamojo dekoravimui labiau tinka subtilesni aksesuarai.
Domina dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais, o gal siuvinėtos geometriniais raštais? „Magrės baldų“ asortimente galite rasti didelį jų pasirinkimą. Įsitikinkite tuo patys!

Pagalvėlių derinimo taisyklės

Pakankamai dažnai manoma, kad pagalvėlės dekoratyvinės ir ne tik turi būti kuo tiksliau derinamos tarpusavyje. Tiesą sakant, kur kas profesionalesnį ir stilingesnį įvaizdį galima sukurti to nedarant. Jeigu nesate tikri, kaip tinkamai derinti dekoratyvines pagalvėles, galite pasinaudoti keletu patarimų:
 1. Pasirinkite tris spalvas. Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį reikėtų padaryti, tai išsirinkti tam tikrą gamą. Geriausia naudoti tris skirtingas spalvas, kurias galima rasti kambaryje. Puikiu įkvėpimu šiuo atveju gali būti sienos, kilimas, patalynė ar užuolaidos. Net jei pasirinksite skirtingų raštų, tačiau panašių tonų pagalvėles, sukurtas įvaizdis vis tiek bus vientisas.
Keletas spalvų derinių, kurie paprastai visada puikiai atrodo kartu:
 • tamsiai mėlyna + tamsiai raudona + rožinė;
 • tamsiai raudona + oranžinė + tamsiai žalia;
 • magenta (rausvai raudona) + violetinė + garstyčių geltona;
 • tamsiai žalia + auksinė + purpurinė.
     2. Išsirinkite tris raštus. Galima kuo puikiausiai maišyti ir skirtingus pagalvėlių raštus. Tiesa, derėtų atkreipti dėmesį, kad kiekviename iš jų būtų bent viena prieš tai pasirinkta spalva. Tam, kad derinti skirtingus raštus būtų lengviau, pirmiausia patariama išsirinkti tą, kuris dominuos – paprastai jis būna stambiausias ir apimantis visas tris spalvas. Papildančiuose raštuose gali būti tik vienas arba du prieš tai pasirinkti tonai. Keletas raštų derinimo idėjų, kurias galite išbandyti:
 • gėlės + geometrinės formos + vientisa spalva; dideli dvispalviai langeliai (angl. „Buffalo Check“) + dekoruota drobė (angl. toile) + varnelės formos dryžiai;
 • ševronas („V“ formos linijos arba figūros) + taškeliai + megzta tekstūra.
3. Naudokite trijų dydžių raštus. Derinant pagalvėlių raštus svarbu pagalvoti apie mastelį. Taip jie „nekonkuruos“ tarpusavyje. Geriausia šiuo atveju pasirinkti trijų skirtingų dydžių raštus, iš kurių didžiausias bus dominuojantis. Antrasis pagal dominavimą turėtų būti vidutinio dydžio, o trečiasis – mažiausias. 4. Laužykite taisykles, jei norite. Kad ir kokios puikios šios taisyklės bebūtų, jas visuomet galima sulaužyti, apeiti. Kalbant apie interjero dizainą, tai daroma pakankamai dažnai. Norite naudoti daugiau spalvų, o gal apsiriboti tik vienu raštu? Įgyvendinkite originalias idėjas ir sukurkite interjerą, kuris geriausiai atspindi Jus. „Magrės baldų“ dekoratyvinės pagalvėlės internetu pritaikytos patiems įvairiausiems skoniams. Todėl sau labiausiai patinkantį jų derinį gali susikurti kiekvienas norintis.

DUK

1. Kokių dydžių pagalvėles galima rasti jūsų asortimente?

Daugiausiai mūsų asortimente galima rasti keturkampių ir stačiakampių pagalvėlių, kurių matmenys atitinkamai yra 450 x 450 x 180 mm ir 530 x 350 x 120 mm. Tikslius kiekvienos prekės duomenis galima rasti jos aprašyme.

2. Kokiomis ypatybėmis pasižymi „Magrės baldų“ pagalvėlės?

Viena iš jų – nuimamas užvalkalas su užtrauktuku, kurį galima lengvai nuimti ir išskalbti. Be viso to, kiekvienas mūsų aksesuaras pasižymi stilingu dizainu, todėl tobulai papuošia interjerą.

3. Kokius aksesuarus rinktis mėgstantiems prabangą?

Bene prabangiausiai atrodo veliūrinės pagalvėlės sofai, foteliui arba lovai. Subtiliai spindintis jų paviršius suteikia elegancijos ir puošnumo.

4. Kokios pagalvėlės dekoratyvinės labiausiai tinka vaikams?

Mažiesiems dažniausiai patinka spalvingi ir žaismingi aksesuarai. Todėl vienas iš rekomenduojamų variantų – dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais. Linksmos frazės praskaidrina nuotaiką ir puikiai nuteikia. Be to, stilingo dizaino sidabriniais siūlais siuvinėtos pagalvėlės atrodo labai patraukliai.

Baldų priežiūros priemonės

Kad Jūsų pasirinktas baldas ilgai Jus džiugintų, reikia jį tinkamai prižiūrėti ir valyti. Mūsų siūlomos baldų priežiūros priemonės padės išlaikyti gerą baldų būklę.

Pledai

Šilti ir minkšti pledai Jūsų namų jaukumui. Tinka naudoti ir kaip lovatiesę. Apsigaubkite šiluma ir jaukumu!

Padėkliukai

Patogaus dydžio įvairių dydžių ir medžiagiškumų padėkliukai tiks dekoruoti stalui, pufui, pasidėti patogiai kavos puodelį ant sofos porankio.