+370 634 85000
0

Poliuretaninė pagalvė VISCOSOYA

Icon
Icon
-10% krepšeliui
79€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 600 x 390 x 110 mm
Poliuretaninė pagalvė VISCOSOYA Icon

VISCOSOYA pagalvė palyginti su putų poliuretanu, greičiau įdumba, tačiau lėčiau atsistato į pradinę padėtį, todėl sukuriamas ypatingo purumo ir minkštumo jausmas.

Naujos kartos viskoelastinė medžiaga Icon

Viskoelastinė medžiaga ypatingai apgaubia kūną ir greitai atgauna pradinę padėtį („Memory back“ funkcija). Tiek putų poliuretanas, tiek viskoelastinė medžiaga yra pristotinti natūralaus sojų aliejaus ekstraktu, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo pačiam poliuretanui. Pagalvė maloniai reaguoja į galvos šilumą bei judesius. Palyginti su putų poliuretanu, viskoelastinė medžiaga greičiau įdumba, tačiau lėčiau atsistato į pradinę padėtį, todėl sukuriamas ypatingo purumo ir mikštumo jausmas.

Prisotinta sojų aliejumi Icon

Ortopedinės formos pagalvė sudaryta iš viskoelastinio putų poliuretano, kuris yra prisotintas natūralaus sojų aliejaus. Sojų aliejus suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo ir ilgaamžiškumo pačiam poliuretanui.

Sertifikuota ir tinkanti kūdikiams bei alergiškiems žmonėms Icon

Pagalvės sudėtyje esantis sojų aliejus yra natūralus ir ekologiškas. Jis gaminiui suteikia patvarumo bei neleidžia veistis dulkių erkutėms. Būtent ši medžiaga neleidžia pagalvei suirti ir sudžiūti. Medžiaga nėra kenksminga ir tinka kūdikiams ir alergiškiems arba astma sergantiems žmonėms. Putų poliuretanas yra sertifikuotas ir patikrintas dermatologų. Sertifikatai užtikrina, kad gamybos procese yra naudojamos saugios medžiagos, kad pagalvė yra tinkama ne tik alergiškiems žmonėms, tačiau ir kūdikiams. Pagalvės užvalkalas turi Oeco-Tex sertifikatą, kuris taip pat užtikrina, kad audinio gamybos procese nebuvo naudotos sveikatai pavojingos medžiagos, formaldehidai, sunkieji metalai, draudžiamieji pesticidai.

Tinkanti įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms Icon

Nesvarbu kokioje pozicijoje mėgstate miegoti: ant šono, ant nugaros ar ant pilvo. Pagalvė individualiai prisitaiko prie kiekvieno judesio ir pozicijos, švelniai amortizuoja ir išlaiko taisyklingą galvos padėtį.

Padeda palaikyti taisyklingą stuburo ir kaklo padėtį Icon

Renkantis pagalvę labai svarbu ją išbandyti kartu su čiužiniu, kadangi pagalvė turi būti parenkama individualiai pagal pečių plotį. Ši pagalvė idealiai tiks smulkesnio sudėjimo žmonėms bei vaikams. Dėl ypatingo minkštumo ir savo formos, pagalvė švelniai palaiko galvos padėtį ir padeda išlaikyti stuburą tiesų, kas turi įtakos visam mūsų organizmui ir jo sveikam funkcionavimui.

Sveikam organizmo funkcionavimui Icon

Dėka taisyklingos miegojimo padėties ir tinkamo minkštumo pasirinkimo, užtikrinamas ir kitų gyvybiškai svarbių organų normalus funkcionavimas: gerinama kraujo apytaka, atpalaiduojami raumenys, mažina kaklo ir nugaros skausmus.

Pralaidi orui Icon

Elastingas putų poliuretanas yra atvirų porų struktūros, todėl praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Pagalvės vidurinėje dalyje yra papildomi oro tarpai, kurie užtikrina pagalvės vėdinimą ir vėsinimą.

Lengvai prižiūrima Icon

Pagalvės užvalkalas yra lengvai nuimamas, todėl be vargo galima jį nuimti ar vėl uždėti. Užvalkalas gali būti skalbiamas 60o C temperatūroje, itin švelniu režimu, valomas sausu būdu bei lyginamas (ne daugiau 110o C temperatūroje). Užvalkalo sudėtis: 20% viskozė ir 80% poliesteris.

Pagalves-pagalve-viscosoya-5-2

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
79€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
79€
Užsakymo įvykdymo terminas 35 d.

PAGALVĖS SANDARA

Renkantis pagalvę, svarbu ne tik jos patogumas, bet ir vidinė konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Viscosoya-pagalvės-pjūvis-web-LT
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę