+370 634 85000
0

Poliuretaninė pagalvė NEROLI

Icon
Icon
-10% krepšeliui
79€
MATMENYS (l x G x A): 600 x 390 x 115 mm
Poliuretaninė pagalvė su nerolio aliejumi NEROLI Icon

Dvipusė, poliuretaninė pagalvė NEROLI prisotinta nerolio eteriniais aliejais. Pagalvė labai elastinga, lengvai prisitaiko prie Jūsų kūno, užtikrina maksimaliai gerą poilsį. O nerolio eterinis aliejus nuo seno žinomas dėl savo teigiamo poveikio nervų sistemai, gebėjimo pagerinti miegą, nuraminti ir atpalaiduoti.

Tinkanti įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms Icon

Nesvarbu kokioje pozicijoje mėgstate miegoti: ant šono, ant nugaros ar ant pilvo. Pagalvė individualiai prisitaiko prie kiekvieno judesio ir pozicijos, švelniai amortizuoja ir išlaiko taisyklingą galvos padėtį.

Padeda palaikyti taisyklingą stuburo ir kaklo padėtį Icon

Renkantis pagalvę labai svarbu ją išbandyti kartu su čiužiniu, kadangi pagalvė turi būti parenkama individualiai pagal pečių plotį. Ši pagalvė idealiai tiks smulkesnio sudėjimo žmonėms bei vaikams. Dėl ypatingo minkštumo ir savo formos, pagalvė švelniai palaiko galvos padėtį ir padeda išlaikyti stuburą tiesų, kas turi įtakos visam mūsų organizmui ir jo sveikam funkcionavimui.

Sveikam organizmo funkcionavimui Icon

Dėka taisyklingos miegojimo padėties ir tinkamo minkštumo pasirinkimo, užtikrinamas ir kitų gyvybiškai svarbių organų normalus funkcionavimas: gerinama kraujo apytaka, atpalaiduojami raumenys, mažina kaklo ir nugaros skausmus.

Pralaidi orui Icon

Elastingas putų poliuretanas yra atvirų porų struktūros, todėl praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Pagalvės vidurinėje dalyje yra papildomi oro tarpai, kurie užtikrina pagalvės vėdinimą ir vėsinimą.

Lengvai prižiūrima Icon

Pagalvės užvalkalas yra lengvai nuimamas, todėl be vargo galima jį nuimti ar vėl uždėti. Užvalkalas gali būti skalbiamas 60o C temperatūroje, itin švelniu režimu, valomas sausu būdu bei lyginamas (ne daugiau 110o C temperatūroje). Užvalkalo sudėtis: 20% viskozė ir 80% poliesteris.

miego-pagalves-miego-pagalve-neroli-3

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
79€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
79€
Užsakymo įvykdymo terminas 35 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę