3D SALONO TURAS

Poliuretaninė pagalvė | VISCOOOL

71€53€
Matmenys (IxGxA):
600 x 390 x 105 mm
Favorite
SUPER PASIŪLYMAS, akcija galioja perkant pagalvę iš sandėlio ar ekspozicijos. Daugiau
 • Palaiko optimalią kūno temperatūrą

  Ši pagalvė yra pagaminta iš viskoelastinės medžiagos, kuri yra jautri kūno skleidžiamai šilumai. Dėka specialios technologijos, ši medžiaga palaiko optimalią kūno temperatūrą, gerina kraujotaką, malšina per dieną susikaupusį stresą. Pagalvė sugeria šilumos perteklių ir išskiria sukauptą šilumą, kai to reikia, todėl išlieka vėsi vasarą.

 • Naujos kartos viskoelastinė medžiaga

  Viskoelastinė medžiaga ypatingai apgaubia kūną ir greitai atgauna pradinę padėtį („Memory back“ funkcija). Tiek putų poliuretanas, tiek viskoelastinė medžiaga yra pristotinti natūralaus sojų aliejaus ekstraktu, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo pačiam poliuretanui. Pagalvė maloniai reaguoja į galvos šilumą bei judesius. Palyginti su putų poliuretanu, viskoelastinė medžiaga greičiau įdumba, tačiau lėčiau atsistato į pradinę padėtį, todėl sukuriamas ypatingo purumo ir mikštumo jausmas.

 • Prisotinta sojų aliejumi

  Ortopedinės formos pagalvė sudaryta iš viskoelastinio putų poliuretano, kuris yra prisotintas natūralaus sojų aliejaus. Sojų aliejus suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo ir ilgaamžiškumo pačiam poliuretanui.

 • Sertifikuota ir tinkanti kūdikiams bei alergiškiems žmonėms

  Pagalvės sudėtyje esantis sojų aliejus yra natūralus ir ekologiškas. Jis gaminiui suteikia patvarumo bei neleidžia veistis dulkių erkutėms. Būtent ši medžiaga neleidžia pagalvei suirti ir sudžiūti. Medžiaga nėra kenksminga ir tinka kūdikiams ir alergiškiems arba astma sergantiems žmonėms. Putų poliuretanas yra sertifikuotas ir patikrintas dermatologų. Sertifikatai užtikrina, kad gamybos procese yra naudojamos saugios medžiagos, kad pagalvė yra tinkama ne tik alergiškiems žmonėms, tačiau ir kūdikiams. Pagalvės užvalkalas turi Oeco-Tex sertifikatą, kuris taip pat užtikrina, kad audinio gamybos procese nebuvo naudotos sveikatai pavojingos medžiagos, formaldehidai, sunkieji metalai, draudžiamieji pesticidai.

 • Tinkanti įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms

  Nesvarbu kokioje pozicijoje mėgstate miegoti: ant šono, ant nugaros ar ant pilvo. Pagalvė individualiai prisitaiko prie kiekvieno judesio ir pozicijos, švelniai amortizuoja ir išlaiko taisyklingą galvos padėtį.

 • Padeda palaikyti taisyklingą stuburo ir kaklo padėtį

  Renkantis pagalvę labai svarbu ją išbandyti kartu su čiužiniu, kadangi pagalvė turi būti parenkama individualiai pagal pečių plotį. Ši pagalvė idealiai tiks smulkesnio sudėjimo žmonėms bei vaikams. Dėl ypatingo minkštumo ir savo formos, pagalvė švelniai palaiko galvos padėtį ir padeda išlaikyti stuburą tiesų, kas turi įtakos visam mūsų organizmui ir jo sveikam funkcionavimui.

 • Sveikam organizmo funkcionavimui

  Dėka taisyklingos miegojimo padėties ir tinkamo minkštumo pasirinkimo, užtikrinamas ir kitų gyvybiškai svarbių organų normalus funkcionavimas: gerinama kraujo apytaka, atpalaiduojami raumenys, mažina kaklo ir nugaros skausmus.

 • Pralaidi orui

  Elastingas putų poliuretanas yra atvirų porų struktūros, todėl praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Pagalvės vidurinėje dalyje yra papildomi oro tarpai, kurie užtikrina pagalvės vėdinimą ir vėsinimą.

 • Lengvai prižiūrima

  Pagalvės užvalkalas yra lengvai nuimamas, todėl be vargo galima jį nuimti ar vėl uždėti. Užvalkalas gali būti skalbiamas 60o C temperatūroje, itin švelniu režimu, valomas sausu būdu bei lyginamas (ne daugiau 110o C temperatūroje). Užvalkalo sudėtis: 20% viskozė ir 80% poliesteris.

Pagalves-pagalve-viscool-5

PAGALVĖS SANDARA

Renkantis pagalvę, svarbu ne tik jos patogumas, bet ir vidinė konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Viscool-pagalvės-pjūvis-web-LT Viscool-pagalvės-pjūvis-mobile-LT
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.