+370 634 85000
0

Komoda GRANDE šviesus ąžuolas 1906

Icon
Icon
-15% krepšeliui
1516€
MATMENYS (l x G x A): 1906 x 402 x 896 mm
Šviesaus ąžuolo faneruotės komoda GRANDE Icon

Keturių stalčių ir keturių uždarų lentynų komoda GRANDE - tai modernaus, šiuolaikiško dizaino baldas, apjungiantis savyje šiuolaikines formas, natūralaus ąžuolo faneruotę bei metalo detales.

Konstrukcijos medžiagiškumas Icon

Baldo fasadas pagamintas iš ąžuolo medienos faneruotės, kurios raštai suteikia prabangos įspūdį. Juodos durelės padengtos blizgiu akrilu puikiai dera su metalininėmis korpuso detalėmis bei juodomis vidinėmis baldo detalėmis.

Metalinė furnitūra Icon

Novatoriškumo, patvarumo ir ilgaamžiškumo baldui suteikia metalinės korpuso detalės bei rankenėlės. Metalas juodos spalvos, dažytas matiniais dažais, porėtos tekstūros.

Savitas dizainas Icon

GRANDE kolekcijoje dominuoja lenktos, užapvalintos formos, itin aktualios 2022 metų architektūroje bei interjerų dizainuose. Lenktos ne tik metalinės kojelės, bet ir baldo korpusas. Užapvalintų formų baldai ne tik atrodo unikaliai, jaukiai, tuo pačiu yra praktiški ir saugūs.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Baldai pristatomi surinkti
Pagaminta Lenkijoje
komodos-komoda-grande-sviesi-3

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1516€
-15% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1516€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS