+370 634 85000
0
Lauko aksesuarai

Lauko aksesuarai

Nuo funkcinių detalių, didinančių patogumą, iki dekoratyvinių akcentų, suteikiančių charakterio ir žavesio – lauko aksesuarai atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant patrauklią terasos, kiemo, balkono ar sodo aplinką. Šie kruopščiai sukurti elementai – nuo oro sąlygoms atsparių lauko baldų pagalvėlių iki elegantiškų šviestuvų – yra baigiamieji akcentai, kurie leidžia paversti lauko erdvę individualia ramybės ir komforto oaze. Išsirinkti sau...

Nuo funkcinių detalių, didinančių patogumą, iki dekoratyvinių akcentų, suteikiančių charakterio ir žavesio – lauko aksesuarai atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant patrauklią terasos, kiemo, balkono ar sodo aplinką. Šie kruopščiai sukurti elementai – nuo oro sąlygoms atsparių lauko baldų pagalvėlių iki elegantiškų šviestuvų – yra baigiamieji akcentai, kurie leidžia paversti lauko erdvę individualia ramybės ir komforto oaze. Išsirinkti sau patinkančius galite čia – „Magrės baldų“ svetainėje. Tad kviečiame pasižvalgyti!


Dekoratyviniai lauko šviestuvai terasai – kaip išsirinkti?


Renkantis dekoratyvinį lauko šviestuvą savo terasai, kiemui, sodui ar balkonui, svarbu apgalvotai derinti funkcionalumą ir estetiką. Šie lauko aksesuarai ne tik apšviečia Jūsų lauko erdvę, bet ir prisideda prie šios aplinkos bei stiliaus kūrimo. Žemiau pateikiame esminius patarimus, kaip išsirinkti Jums tinkamą dekoratyvinį lauko šviestuvą:


 • Pagrindinės apšvietimo paskirties nustatymas. Įvertinkite, Jums reikia bendro apšvietimo visai terasai, apšvietimo konkrečioms zonoms (pavyzdžiui, valgomojo ar sėdimųjų vietų zonai) ar akcentinio apšvietimo architektūriniams elementams arba augalams išryškinti. Suprasdami pagrindinę apšvietimo paskirtį, lengviau nuspręsite, kokio tipo lauko šviestuvo Jums reikia.
 • Atsparumas oro sąlygoms. Kokybiški terasos šviestuvai turėtų būti pagaminti iš medžiagų, pasižyminčių ilgaamžiškumu ir atsparumu aplinkos poveikiui. 
 • Stilius ir dizainas. Rinkitės šviestuvą, kuris papildytų bendrą Jūsų terasos, sodo, kiemo ar balkono stilių. Atsižvelkite į tokius veiksnius kaip medžiaga, spalva ir dizaino elementai, kurie sklandžiai derėtų prie lauko erdvės interjero.
 • Apšvietimo tipas. Dekoratyviniai lauko šviestuvai gali būti įvairių tipų: šviečiantys žemyn, aukštyn ar suteikiantys išsklaidytą apšvietimą. Tad apgalvokite, kokio apšvietimo efekto labiausiai norite. 
 • Tvirtinimo būdas. Priklausomai nuo lauko erdvės plano ir struktūros, galite apsvarstyti sieninius, lubinius arba laisvai pastatomus šviestuvus. Pastarieji – universaliausi, mat jų nereikia niekur tvirtinti. 
 • Veikimo trukmė. Ieškokite efektyviai energiją vartojančių šviestuvų, kad sunaudotumėte kuo mažiau elektros energijos ir sumažintumėte poveikį aplinkai. Šiuo požiūriu sodo šviestuvai su saulės baterija yra puikus pasirinkimas. 
 • Įrengimas ir priežiūra. Įvertinkite, ar bus lengva įrengti ir prižiūrėti pasirinktą lauko šviestuvą. Pastatomi lauko šviestuvai su saulės baterija yra būtent tokie, tad investavę į juos nenusivilsite.
 • Biudžetas. Nustatykite biudžetą, kurį galite skirti šiam lauko aksesuarui, ir įvertinkite variantus, atitinkančius Jūsų finansines galimybes. Taip susiaurinsite paiešką ir palengvinsite pasirinkimą.


Atsižvelgę į šiuos patarimus, galite išsirinkti dekoratyvinį lauko šviestuvą, kuris ne tik efektyviai apšvies Jūsų terasą, sodą, kiemą ar balkoną, bet ir išryškins šios aplinkos grožį bei sukurs jaukų prieglobstį poilsiui ir laisvalaikiui.


Lauko šviestuvai su saulės baterija (saulės energija įkraunami šviestuvai)


Saulės įkraunami šviestuvai – efektyvus ir tvarus sprendimas lauko erdvėms apšviesti, kartu sumažinant energijos suvartojimą ir poveikį aplinkai. Juose naudojama technologija ne tik pašalina laidų naudojimo poreikį ir sumažina elektros energijos sąnaudas, bet ir leidžia lengvai įrengti šviestuvą bet kokioje lauko teritorijoje – nuo kiemo ir sodo iki terasos ir balkono. Sodo šviestuvai su saulės baterijomis užtikrina patogumą, skleisdami švelnų ir malonų švytėjimą, kuris pagerina lauko erdvės estetiką ir funkcionalumą, o kartu atitinka atsinaujinančiosios energijos ir tvarumo principus.


Pastatomi lauko šviestuvai


Laisvai pastatomi lauko šviestuvai – universalus sprendimas lauko erdvės apšvietimui. Šie lauko aksesuarai elegantiškai papuošia lauko erdves, suteikdami jaukų apšvietimą. Šie sodo šviestuvai gali patenkinti įvairius apšvietimo poreikius. Pagaminti iš oro sąlygoms atsparių medžiagų, jie lengvai atlaiko gamtos stichijas ir kartu pagerina sodų, balkonų, terasų ir kiemų aplinką. 


Lauko baldų pagalvės – kaip išsirinkti?


Renkantis lauko baldų pagalvėles, reikėtų atsižvelgti į keletą pagrindinių aspektų. Plačiau juos aptariame žemiau tekste.   


Baldo tipas


Baldo tipas atlieka svarbų vaidmenį renkantis pagalvėles. Lauko kėdės gali būti skirtingų matmenų ir formų, todėl svarbu pasirinkti tokias lauko kėdžių pagalvėles, kurios tvirtai priglustų ant baldo sėdimosios dalies. Taigi, tiksliai išmatuokite kėdės sėdimosios dalies plotą, kad nustatytumėte tinkamiausią pagalvėlės dydį ir formą.


Medžiaga


Medžiaga turi didelę įtaką lauko baldų pagalvės naudojimui ir ilgaamžiškumui. Tad ieškokite aksesuarų, kurie būtų pagaminti iš trinčiai, UV spinduliams ir drėgmei atsparių medžiagų, pasižyminčių greitu džiūvimu. 


Spalva ir raštas


Lauko pagalvėlės spalva turėtų papildyti Jūsų lauko erdvės estetiką, kartu užtikrindama praktiškumą. Štai galimi variantai:


 • Neutralūs tonai. Neutralios spalvos, tokios kaip smėlio, pilka arba balta, suteikia laikui nepavaldų patrauklumą ir lankstumą keičiant aplinkinį dekorą.
 • Ryškios spalvos. Ryškūs atspalviai gali įnešti energijos ir asmeniškumo į lauko erdvę. Atsižvelkite į bendrą joje vyraujančią spalvų paletę ir pasirinkite labiausiai derantį atspalvį.
 • Raštai. Raštai suteikia vizualinio įdomumo ir gylio. Juostos ir geometriniai elementai gali pagyvinti lauko erdvę. Tačiau atminkite, kad didesni raštai labiau tiks ant didesnių pagalvėlių.


Pasirinkimo variantų išties nemažai. Tad belieka įvertinti savo terasos, sodo, kiemo ar balkono išvaizdą ir nuspręsti, kurios pagalvės lauko baldams joje dera labiausiai. 


Storis ir patogumas


Pagalvės lauko baldams storis prisideda prie komforto užtikrinimo. Storesnės lauko pagalvėlės suteikia minkštesnį sėdėjimo pagrindą. Tačiau turėkite omenyje, kad kai kurioms kėdėms labiau gali tikti plonesnės pagalvėlės. 


Priežiūra


Atsižvelkite į pasirinktos lauko pagalvės priežiūrą. Ieškokite aksesuarų, kuriuos būtų lengva valyti. Turėkite omenyje, kad nuimami užvalkalai suteikia pagalvėlėms praktiškumo, nes juos galima patogiai skalbti skalbimo mašinoje.

Domina stilingos lauko baldų pagalvėles? O gal ieškote originalaus dizaino lauko šviestuvo? „Magrės baldų“ asortimente galite rasti šiuos aksesuarus. Puoškite savo terasą, kiemą, sodą ar balkoną ir mėgaukitės dar patogesniu bei jaukesniu poilsiu lauke. 


Icon 3D SALONO TURAS