+370 634 85000
0
Minkštieji lauko baldai

Minkštieji lauko baldai

Minkštuose lauko balduose dera patogumas ir elegancija, būdingi namų patalpoms, ir ilgaamžiškumas bei atsparumas oro sąlygoms, reikalingi lauko aplinkai. Suprojektuoti taip, kad atlaikytų gamtos stichijas ir kartu būtų stilingi, minkšti lauko baldai yra puikus pasirinkimas norint sukurti jaukią ir patrauklią lauko erdvę. Nesvarbu, rengiate kiemo vakarėlį ar tiesiog mėgaujatės ramia popiete sode, minkšti terasos baldai suteikia galimybę mėgautis patogiu laiku gryname...

Minkštuose lauko balduose dera patogumas ir elegancija, būdingi namų patalpoms, ir ilgaamžiškumas bei atsparumas oro sąlygoms, reikalingi lauko aplinkai. Suprojektuoti taip, kad atlaikytų gamtos stichijas ir kartu būtų stilingi, minkšti lauko baldai yra puikus pasirinkimas norint sukurti jaukią ir patrauklią lauko erdvę. Nesvarbu, rengiate kiemo vakarėlį ar tiesiog mėgaujatės ramia popiete sode, minkšti terasos baldai suteikia galimybę mėgautis patogiu laiku gryname ore. Dėl plataus dizaino, medžiagų ir apdailos pasirinkimo „Magrės baldų“ asortimente esantys lauko minkšti baldai suteikia neribotas galimybes sukurti patrauklią poilsio oazę. Tad kviečiame pasižvalgyti ir išsirinkti tuos, kurie Jums tinka ir patinka labiausiai.Minkštieji sodo baldų komplektai


Minkštų lauko baldų komplektai – idealus pasirinkimas didesnėse lauko erdvėse. Jie gali suteikti išskirtinio patogumo ir patrauklumo Jūsų kiemui, sodui ar terasai. Paprastai šie lauko baldai būna sudaryti iš standartinės arba kampinės sofos ir fotelių, o kartais ir staliukų, specialiai sukurtų lauko sąlygoms. 

Vienas iš pagrindinių minkštųjų sodo baldų komplektų privalumų yra jų patogumas. Pagalvėlės ir apmušalai užtikrina minkštą sėdėjimą, todėl Jūs ir Jūsų svečiai gali atsipalaiduoti ir pailsėti mėgaudamiesi sodo ar kiemo grožiu. 

Be to, šie baldų komplektai pasižymi plačiu dizaino pasirinkimu, todėl lauko erdvės stilių galite derinti prie savo asmeninio skonio. Nesvarbu, pageidaujate šiuolaikinio, tradicinio ar industrinio stiliaus, – „Magrės baldų“ asortimente galite rasti įvairius skonius atitinkančių sodo baldų komplektų. 

Dar vienas šių gaminių privalumas – universalumas. Juos galima naudoti įvairiose lauko erdvėse, pavyzdžiui, soduose, kiemeliuose ar terasose. Tinkamai priderintas minkštų sodo baldų komplektas suteiks jaukumo ir patogumo bet kurioje iš šių vietų.


Lauko foteliai


Lauko foteliai – patogus ir stilingas sprendimas įvairioms lauko erdvėms: sodams, kiemeliams, terasoms ar balkonams. Šie lauko baldai pagaminti iš oro sąlygoms atsparių medžiagų, kurios gali atlaikyti saulės spindulių, lietaus ir kitų veiksnių poveikį, tokiu būdu užtikrinant baldų patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Lauko fotelius galima naudoti įvairioje aplinkoje ir įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, juos galima pastatyti šalia lauko valgomojo stalo, taip sukuriant jaukią ir patogią valgymo aplinką, taip pat naudoti kaip atskirą sėdimąją vietą, skirtą atsipalaiduoti mėgaujantis gera knyga ar įsitraukiant į pokalbį. Daugelis lauko fotelių yra lengvai pernešami, o tai leidžia be didelių pastangų pakeisti sėdimųjų vietų išdėstymą. 

„Magrės baldų“ asortimente gausu įvairių stilių, medžiagų ir apdailos lauko fotelių, todėl galite pasirinkti tokį, kuris geriausiai atitinka Jūsų lauko interjerą ir asmeninį skonį. 


Lauko sofos


Lauko sofa – komfortiškas ir talpus sėdimasis baldas lauko erdvėms, tokioms kaip kiemeliai, terasos ar sodai. Tai šaunus pasirinkimas norint sukurti jaukią ir patrauklią erdvę bendravimui bei pramogoms. 

Kampinės arba modulinės sofos suteikia lankstumo, todėl galite pritaikyti sėdimųjų vietų išdėstymą taip, kad šis atitiktų Jūsų lauko erdvę. Be to, šios sofos gali būti derinamos su kitais lauko baldais, pavyzdžiui, kavos staliukais ar šoniniais staliukais, taip sukuriant išbaigtą poilsio ar pokalbių zoną.

Lauko sofos suprojektuotos taip, kad būtų atsparios gamtos veiksniams, įskaitant saulės spindulių, lietaus ir drėgmės poveikį. Jos paprastai gaminamos iš oro sąlygoms atsparių medžiagų, pavyzdžiui, aliuminio rėmų, sintetinių rotango juostelių ar uosio medienos, kurios yra atsparios blukimui, rūdims ir drėgmei. Be to, lauko sofų pagalvėlės dažnai aptraukiamos oro sąlygoms atspariais audiniais, pavyzdžiui, poliesterio pluoštu, taip užtikrinant jų ilgaamžiškumą ir lengvą priežiūrą.

Dar vienas lauko sofų privalumas – komfortas. Atraminiai šių baldų rėmai ir pagalvėlės užtikrina patogų sėdėjimą. Taigi Jūs galite visiškai atsipalaiduoti ir pailsėti mėgaudamiesi grynu oru bei lauko aplinka.


Minkšti terasos baldai: į ką atkreipti dėmesį juos renkantis?


Pagrindiniai aspektai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį renkantis minkštuosius terasos baldus, yra šie:


 • Oro sąlygoms atsparios medžiagos. Terasos baldai turėtų būti pagaminti iš medžiagų, specialiai pritaikytų naudoti lauke. Svarbu, kad jų apmušalų audiniai pasižymėtų atsparumu UV spinduliams, išblukimui ir vandeniui. Kokybiškų lauko baldų rėmai dažniausiai būna pagaminti iš tokių medžiagų kaip aliuminis arba uosio mediena, kurios gali atlaikyti gamtos stichijų poveikį.
 • Pagalvių kokybė. Atkreipkite dėmesį į minkštų baldų pagalvėlių kokybę. Ieškokite tokių pagalvėlių, kurios būtų pagamintos iš didelio tankio arba greitai džiūstančio putų poliuretano, nes šios medžiagos yra elastingesnės ir atsparesnės pelėsiui. Apsvarstykite pagalvėles su nuimamais užvalkalais, kuriuos galima lengvai išvalyti arba pakeisti.
 • Konstrukcija ir patvarumas. Išnagrinėkite baldų konstrukciją. Jei juos renkatės gyvai, įsitikinkite, kad rėmai yra tvirti ir gerai sukonstruoti, su sustiprintais sujungimais ir rūdims atsparia furnitūra. Patikrinkite, ar nėra aštrių briaunų ar šiurkščių paviršių, kurie gali sukelti nepatogumų ar pažeisti apmušalus.
 • Patogumas ir ergonomika. Jei turite galimybę, atsisėskite ant baldo, kad įvertintumėte jo patogumą ir ergonomiškumą. Atsižvelkite į sėdimųjų dalių gylį ir aukštį, taip pat atlošų kampą. Ieškokite baldų, kurie suteikia pakankamą atramą ir užtikrina patogų sėdėjimą.
 • Stilius ir dizainas. Įvertinkite minkštų terasos baldų stilių ir dizainą, kad šie atitiktų Jūsų lauko erdvės estetiką. Rinkitės spalvas, raštus ir apdailą, kurie derėtų prie esamo lauko dekoro arba norimo dizaino.
 • Priežiūra. Įvertinkite baldų priežiūros reikalavimus. Ieškokite tokių gaminių, kuriuos būtų lengva valyti ir prižiūrėti. Nuimami ir skalbiami pagalvėlių užvalkalai, taip pat rūdims ar korozijai atsparūs baldų rėmai gali žymiai palengvinti priežiūrą.
 • Garantija ir klientų atsiliepimai. Patikrinkite, ar lauko baldams suteikiama garantija, nes tai rodo, kad gamintojas pasitiki savo gaminių kokybe ir ilgaamžiškumu. Taip pat perskaitykite atsiliepimus ir vertinimus, kad sužinotumėte apie kitų asmenų, įsigijusių tuos pačius baldus, patirtį.


Atsižvelgdami į šiuos aspektus, galite išsirinkti minkštus terasos baldus, kuriuose puikiai suderintas stilius, funkcionalumas ir patogumas.


DUK

1. Kaip valyti ir prižiūrėti minkštus lauko baldus? Icon

Visų pirma reguliariai minkštu šepetėliu ar šluoste reikėtų nuvalyti bet kokį ant baldų susikaupusį purvą ir šiukšles.  Dėmėms valyti naudokite švelnų muilą arba specialiai lauko baldams skirtą apmušalų valiklį. Švelniai nušveiskite suteptą vietą minkštu šepečiu arba kempine, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu. Prieš vėl naudodami baldus, leiskite jiems visiškai išdžiūti. 

Svarbu nenaudoti aštrių cheminių medžiagų, baliklių ar abrazyvinių valiklių, nes jie gali pažeisti apmušalų audinį. Esant nepalankiam orui arba ilgesnį laiką jų nenaudojant, baldus geriausia laikyti patalpoje arba uždengti. Taip apsaugosite juos nuo pernelyg didelio saulės spindulių, lietaus ar sniego poveikio. 


2. Ar lauko baldų pagalvėles ir apmušalus galima palikti lauke per lietų? Icon

Nors lauko pagalvėlės ir apmušalai yra pritaikyti tam tikram drėgmės poveikiui, paprastai patartina juos saugoti nuo stipraus lietaus ar ilgesnės drėgmės. Net ir vandeniui atsparūs arba jį atstumiančiomis savybėmis pasižymintys audiniai, ilgesnį laiką veikiami lietaus, vis tiek gali sugerti drėgmę. Todėl gali atsirasti pelėsis arba užsitęsti džiovinimo procesas. 

Jei numatomas smarkus lietus arba ilgesnis drėgnas oras, rekomenduojama lauko pagalves ir apmušalus perkelti į patalpą arba uždengti vandeniui atspariais užvalkalais, kad būtų užtikrintas papildomas apsaugos sluoksnis. Tai padeda išlaikyti lauko baldų ir pagalvėlių kokybę bei ilgaamžiškumą, užtikrinant, kad jie ilgus metus išliks geros būklės.


3. Koks apytikslis minkštų lauko baldų tarnavimo laikas? Icon

Minkštų lauko baldų tarnavimo laikas gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant medžiagų kokybę, konstrukciją, priežiūrą ir klimatą, kuriame jie naudojami. Paprastai gerai pagaminti ir tinkamai prižiūrimi lauko minkšti baldai gali tarnauti nuo 5 iki 15 metų ar net ilgiau.

Aukštos kokybės sodo baldai, pagaminti iš patvarių medžiagų, tokių kaip aliuminis, uosio mediena ar sintetinės pynės, paprastai yra ilgaamžiškesni. Šios medžiagos sukurtos taip, kad atlaikytų lauko sąlygas ir būtų atsparios rūdims, blukimui ir kitoms gedimo formoms.


4. Kaip apsaugoti minkštus lauko baldus nuo pelėsio? Icon

Norint apsaugoti minkštus lauko baldus nuo pelėsio, būtina: 


 • juos reguliariai valyti; 
 • nedelsiant šalinti išsiliejusius skysčius ar drėgmę; 
 • užtikrinti tinkamą oro srautą; 
 • naudoti vandeniui atsparius užvalkalus; 
 • rinktis pelėsiui atsparias pagalvėlių medžiagas; 
 • nuimti ir skalbti nuimamus užvalkalus; 
 • palaikyti švarą aplink lauko baldus. 


Laikydamiesi šių rekomendacijų, galite sumažinti pelėsio atsiradimo riziką, palaikyti baldų švarą, užtikrinti jų ilgaamžiškumą ir sveiką sėdėjimo aplinką.