+370 634 85000
0

TV spintelė CALIFORNIA

1072€ 857.60€
MATMENYS (l x G x A): 2260 x 520 x 440 mm
TV spintelė CALIFORNIA Icon

Ilga, siaura CALIFORNIA TV spintelė su trimis skirtingais stalčiukais optiškai prailgina erdvę, derinama su kitais kolekcijos baldais (pvz.: atviromis ir uždaromis spintelėmis, veidrodžiu) sukurs estetišką ir vientisą poilsio erdvę Jūsų svetainėje.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

CALIFORNIA kolekcijos dizaino ypatumai Icon

CALIFORNIA kolekcija pasižymi ypatingai menišku dizainu, kurį papildo išskirtinės medžiagos ir baldo gamybos technologijos. Subtilumo ir išskirtinumo kolekcijai suteikia ąžuolo lukšto faneruotė apdirbta specialia sendinimo technika, metalinės asimetriškos rankenos, apdirbtos vario spalvos dažais, kurie suteikia „šilkinio“ tolygumo bei dekoratyvūs, besikartojantys ant įvairių baldų durelių išfrezavimai.

CALIFORNIA kolekcijos medžiagiškumas Icon

Kolekcija pagaminta naudojant natūraliu ąžuolo lukštu faneruotą MDF plokštę. Paviršiai dažyti specialia „patina“ technika, kuri sukuria sendintos medienos vaizdą. Kojelės ir kitos metalinės detalės pagamintos iš 10 mm lakštinio metalo, dažytu elektrostatiniais dažais.

Pagaminta Turkijoje
tv-spinteless-tv-spinteles-saloni-california-1

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1072€
-20% Nuolaida
857.60€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS