+370 634 85000
0

Lentyna su stiklu CALIFORNIA

572€ 457.60€
MATMENYS (l x G x A): 820 x 250 x 1000 mm
CALIFORNIA lentyna su stiklinėmis durelėmis Icon

Dekoratyvi uždara lentynėlė CALIFORNIA tonuoto, veidrodinio organinio stiklo durelėmis metaliniame rėmelyje - tai ir dekoratyvus aksesuaras ir sandėliavimo vieta smulkmenėlėms. Derinkite lentynėles tarpusavyje arba su atviru lentynėlės moduliu.

CALIFORNIA kolekcijos dizaino ypatumai Icon

CALIFORNIA kolekcija pasižymi ypatingai menišku dizainu, kurį papildo išskirtinės medžiagos ir baldo gamybos technologijos. Subtilumo ir išskirtinumo kolekcijai suteikia ąžuolo lukšto faneruotė apdirbta specialia sendinimo technika, metalinės asimetriškos rankenos, apdirbtos vario spalvos dažais, kurie suteikia „šilkinio“ tolygumo bei dekoratyvūs, besikartojantys ant įvairių baldų durelių išfrezavimai.

CALIFORNIA kolekcijos medžiagiškumas Icon

Kolekcija pagaminta naudojant natūraliu ąžuolo lukštu faneruotą MDF plokštę. Paviršiai dažyti specialia „patina“ technika, kuri sukuria sendintos medienos vaizdą. Kojelės ir kitos metalinės detalės pagamintos iš 10 mm lakštinio metalo, dažytu elektrostatiniais dažais.

Lukšto sąvybės Icon

Kadangi lukštas - natūrali žaliava - kiekvienas gaminys yra unikalus savo raštais bei spalva, gali kažkiek skirtis nuo matomų nuotraukose ar ekspozicijoje.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Pagaminta Turkijoje
lentynos-lentyna-su-stiklu-saloni-california-1

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
572€
-20% Nuolaida
457.60€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę