+370 634 85000
0

Spinta ALFA 3 durų

Nuo 1284€ 1091.40€
MATMENYS (l x G x A): 1500 x 590 x 2280 mm
Trijų durų ALFA modulis Icon

Pusantro metro pločio spintos modulis gali tarnauti kaip atskiras baldas arba komponuojamas su kitais ALFA spintų moduliais. Visuose variantuose yra didesnis arba mažesnis skersinis, įvairaus pločio lentynos. Taip pat galite pasirinkti modulius su platesniais ar siauresniais stalčiais.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

ALFA korpusinių baldų dizaino ypatumai Icon

Pagrindinis Saloni dizainerių uždavinys kuriant ALFA kolekciją buvo išlikti stilingiems, išlaikyti aukščiausią kokybę bei pateikti funkcionaliausius inžinierinius sprendimus bet kokio dydžio ir stiliaus erdvėms. Bene unikaliausias ALFA kolekcijos bruožas - naudojantis pateiktais moduliais bei furnitūra - susikurti unikalų baldą, kuris net ir po daugelio metų gali būti naujai surenkamas, papildomas ar perstatomas.

Modulinės kolekcijos pasirinkimų įvairovė Icon

Renkantis ALFA spintą galėsite būti pats sau dizaineris. Tik Jūs geriausiai žinote, kiek ir kokio aukščio lentynėlių, stalčiukų, skersinių reikės, kokios spalvos ir tekstūra vyrauja Jūsų interjere, kokio pločio erdvė bus skirta spintai. Modeliuojant spintą galėsite rinktis bene iš 2980 skirtingų modifikacijų. Gamintojas suteikia galimybę rinktis skirtingus aukščius, pločius, vidaus išplanavimą, skirtingas plokščių spalvas, veidrodinius ar stiklinius paviršius bei dureles.

Internete pateikiame tik bazinius spintos modelius. Neradę tinkamo pločio, aukščio ar spalvos internete - kreipkitės į mūsų konsultantus
Durelių pasirinkimas Icon

Jūsų pasirinkimui atrinkome keturis, pačius populiariausius spintos durų modelius: K01 - tamsinto , grūdinto stiklo durys, aliuminio rėmelyje, K02 - grūdinto, tamsinto veidrodžio durys, K04 - juodos MDF plokštės durys frezuotu, linijiniu raštu bei K06 - klasikinės MDF plokštės durys.

Integruotas LED apšvietimas Icon

Visuose ALFA spintų moduliuose yra integruotas LED apšvietimas. Vertikali LED juosta, įmontuota kairėje spintos dalyje ir įsijungianti atidarius duris, atlieka ne tik praktinę funkciją, bet ir vizualiai puoš drabužinę.

Pagaminta Turkijoje
spintos-spinta-3duru-medines-aral-nuotrauka

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE VIDAUS IŠPLANAVIMĄ Icon
3. PASIRINKITE DURELIŲ TIPĄ Icon
1284€
-15% Nuolaida
1091.40€
Pagaminimo terminas: 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę