+370 634 85000
0

Spinta ALFA 2 durų

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Nuo 726€
MATMENYS (l x G x A): 1000 x 590 x 2280 mm
ALFA modulis su dvejomis durelėmis Icon

Dvejų durų ALFA modulis suteiks galimybę turėti spintoje platesnį skersinį, lentynas ar stalčius. Jūsų pasirinkimui modulis vien tik su skersiniais (D03), skersiniu ir įvairaus dydžio lentynomis (D17 ir D14), siauresniu skersiniu ir lentynomis (D16) bei modulis su plačiais stalčiais bei lentynomis (D11).

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

ALFA korpusinių baldų dizaino ypatumai Icon

Pagrindinis Saloni dizainerių uždavinys kuriant ALFA kolekciją buvo išlikti stilingiems, išlaikyti aukščiausią kokybę bei pateikti funkcionaliausius inžinierinius sprendimus bet kokio dydžio ir stiliaus erdvėms. Bene unikaliausias ALFA kolekcijos bruožas - naudojantis pateiktais moduliais bei furnitūra - susikurti unikalų baldą, kuris net ir po daugelio metų gali būti naujai surenkamas, papildomas ar perstatomas.

Modulinės kolekcijos pasirinkimų įvairovė Icon

Renkantis ALFA spintą galėsite būti pats sau dizaineris. Tik Jūs geriausiai žinote, kiek ir kokio aukščio lentynėlių, stalčiukų, skersinių reikės, kokios spalvos ir tekstūra vyrauja Jūsų interjere, kokio pločio erdvė bus skirta spintai. Modeliuojant spintą galėsite rinktis bene iš 2980 skirtingų modifikacijų. Gamintojas suteikia galimybę rinktis skirtingus aukščius, pločius, vidaus išplanavimą, skirtingas plokščių spalvas, veidrodinius ar stiklinius paviršius bei dureles.

Internete pateikiame tik bazinius spintos modelius. Neradę tinkamo pločio, aukščio ar spalvos internete - kreipkitės į mūsų konsultantus
Integruotas LED apšvietimas Icon

Visuose ALFA spintų moduliuose yra integruotas LED apšvietimas. Vertikali LED juosta, įmontuota kairėje spintos dalyje ir įsijungianti atidarius duris, atlieka ne tik praktinę funkciją, bet ir vizualiai puoš drabužinę.

Durelių pasirinkimas Icon

Jūsų pasirinkimui atrinkome keturis, pačius populiariausius spintos durų modelius: K01 - tamsinto , grūdinto stiklo durys, aliuminio rėmelyje, K02 - grūdinto, tamsinto veidrodžio durys, K04 - juodos MDF plokštės durys frezuotu, linijiniu raštu bei K06 - klasikinės MDF plokštės durys.

Pagaminta Turkijoje
spintos-spinta-2duru-frezuota-mdf-nuotrauka

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE VIDAUS IŠPLANAVIMĄ Icon
3. PASIRINKITE DURELIŲ TIPĄ Icon
726€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
726€
Pagaminimo terminas: 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę