3D SALONO TURAS

Poliuretaninis čiužinys | NATURAL VISCO

Nuo
372€260€
Matmenys (IxGxA):
900 x 2000 x 200 mm 372€ 260€
1400 x 2000 x 200 mm 578€ 405€
1600 x 2000 x 200 mm 660€ 462€
1800 x 2000 x 200 mm 742€ 519€
Favorite
SUPER PASIŪLYMAS, akcija galioja perkant čiužinį iš sandėlio Daugiau
 • Rekomenduojamas svoriui: 50 - 70 kg, minkštas čiužinys
 • Viskoelastinė medžiaga su „Memory Back“ funkcija

  Viskoelastinė medžiaga ypatingai apgaubia kūną ir lėtai atgauna pradinę padėtį („Memory back“ funkcija). Tiek putų poliuretanas, tiek viskoelastinė medžiaga yra pristotinti natūralaus sojų aliejumi, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo pačiam poliuretanui. Čiužinys maloniai reaguoja į kūno šilumą bei judesius. Palyginti su putų poliuretanu, viskoelastinė medžiaga greičiau įdumba, tačiau lėčiau atsistato į pradinę padėtį, todėl sukuriamas ypatingo purumo ir mikštumo jausmas.

 • Ekologiškas, gamybos procese nenaudojami klijai

  Čiužinys ypatingas savo konstrukcija, kadangi jo sluoksniai yra išpjaustyti taip, kad susinertų vienas su kitu, todėl gamybos procese nenaudojami klijai. Tai užtikrina sveiką miego aplinką bei didesnį čiužinio pralaidumą orui.

 • Ilgaamžis ir tvirtas, prisotintas sojų aliejumi

  Visi čiužinio sluoksniai yra prisotinti natūralaus sojų aliejaus ekstraktu, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo pačiam poliuretanui. Čiužinio sudėtyje esantis sojų aliejus yra natūralus ir ekologiškas. Jis gaminiui suteikia patvarumo bei neleidžia veistis dulkių erkutėms. Būtent ši medžiaga neleidžia čiužiniui suirti ir sudžiūti, taip suteikiant čiužiniui ilgaamžiškumo.

 • Sertifikuotas ir tinkantis kūdikiams bei alergiškiems žmonėms

  Čiužinio sudėtyje esantis sojų aliejus neleidžia veistis dulkių erkutėms. Čiužinio putų poliuretanai yra sertifikuoti ir patikrinti dermatologų. Sertifikatai užtikrina, kad putų poliuretano gamybos procese yra naudojamos saugios medžiagos, kad čiužinys yra tinkamas ne tik alergiškiems žmonėms, tačiau ir kūdikiams. Čiužinio užvalkalas turi Oeco-Tex sertifikatą, kuris taip pat užtikrina, kad audinio gamybos procese nebuvo naudotos sveikatai pavojingos medžiagos, formaldehidai, sunkieji metalai, draudžiamieji pesticidai.

 • 7 ergonominės zonos padeda palaikyti taisyklingą stuburo padėtį

  Čiužinys suskirstytas į 7 ergonomines zonas, kurios rinkoje nėra naujiena. Anatominės zonos buvo sugalvotos atsižvelgiant į kiekvieno iš mūsų anatomiją bei kūno sandarą. Kiekviena ergonominė zona skirtingai reaguoja į tam tikrą kūno dalies svorį ir spaudimą. Atsigulus ant čiužinio, stuburas turi būti tiesus (nuo uodegikaulio iki kaklo slankstelių), todėl šios technologijos dėka labiau spaudžiamose vietose (juosmens srityje) čiužinys įdumba labiau, o mažiau spaudžiamose vietose – kūnas maloniai apgaubiamas, taip stuburas išlieka tiesus ir taisyklingos formos, kas turi įtakos visam mūsų organizmui ir jo sveikam funkcionavimui.

 • Sveikam organizmo funkcionavimui

  Dėka taisyklingos miegojimo padėties ir tinkamo minkštumo pasirinkimo, užtikrinamas ir kitų gyvybiškai svarbių organų normalus funkcionavimas: gerinama kraujo apytaka, atpalaiduojami raumenys, mažina kaklo ir nugaros skausmus.

 • Galite pasirinkti miegojimo pusę

  Čiužinio sluoksniai yra skirtingo minkštumo, todėl galite pasirinkti Jums patogiausią miegojimo pusę.

 • Pralaidus orui

  Elastingas putų poliuretanas yra atvirų porų struktūros, todėl praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Čiužinio vidurinėje dalyje yra papildomi oro tarpai, kurie užtikrina čiužinio vėdinimą. Apatinėje čiužinio dalyje yra specialus tinkliukas, kuris leidžia čiužiniui labiau praleisti orą. Dėl šių priežasčių, čiužinys yra tinkamas labiau prakaituojantiems žmonėms.

 • Kūno judesiai nėra perduodami partneriui

  Miegokite ramiai ir neblaškomai visą naktį, kadangi kūno judesiai yra sugeriami ir nėra perduodami į skirtingas čiužinio dalis.

 • Tinkantis įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms

  Nesvarbu kokioje pozicijoje mėgstate miegoti: ant šono, ant nugaros ar ant pilvo. Čiužinys individualiai prisitaiko prie kiekvieno judesio ir pozicijos, švelniai amortizuoja ir apgaubia kūną.

 • Lengvai prižiūrimas

  Čiužinio užvalkale, apatinėje dalyje yra užtrauktukas, kuris palengvina čiužinio priežiūrą: užvalkalą lengvai galima nuimti, išskalbti 30o C temperatūroje, itin švelniu režimu, valyti sausu būdu bei lyginti (ne daugiau 110o C temperatūroje). Užvalkalo sudėtis: 30% viskozė ir 70% poliesteris.


NATURAL VISCO ČIUŽINIO SANDARA

Renkantis čiužinį ar antčiužinį, svarbu ne tik jo patogumas, bet ir vidinė konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Natural-Visco-Pjūvis-web-LT-2 Natural-Visco-Pjūvis-mobile-LT-1

GARANTUOJAME, KAD MŪSŲ ČIUŽINIAI IR PAGALVĖS YRA SAUGŪS IR SERTIFIKUOTI, TINKA KŪDIKIAMS IR ALERGIŠKIEMS ŽMONĖMS.

SERTIFIKATAS
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.