+370 634 85000
0
Atstovai Tauragėje

Atstovai Tauragėje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Agava, I. Alijošienės prekybinė komercinė firma

Gedimino g. 44, Tauragė, Agava, I. Alijošienės prekybinė komercinė firma

Šiame salone rasite populiariausių mūsų gaminamų minkštųjų baldų pasirinkimą. Čia galėsite išbandyti baldų patogumą, iš arti įvertinti baldų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų paletes. Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Darbo laikas:

I-V 9:00 – 19:00
VI 9:00 – 16:00
VII 9:00 – 15:00

baldu-parduotuves-sablonine-foto

Baldai Tauragėje


Jei jau kurį laiką ieškote, kur pardavinėjami aukštos kokybės minkšti ir korpusiniai baldai Tauragėje, apsilankykite prekybos centre „Agava“, esančiame Gedimino g. 44. Tai tobula proga gyvai išbandyti ir įvertinti „Magrės baldų“ gaminius. Čia dirbantys malonūs konsultantai pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir patarti. 


Platus minkštų ir korpusinių baldų pasirinkimas


Baldų parduotuvės Tauragėje asortimente gausu įvairiems...

Baldai Tauragėje


Jei jau kurį laiką ieškote, kur pardavinėjami aukštos kokybės minkšti ir korpusiniai baldai Tauragėje, apsilankykite prekybos centre „Agava“, esančiame Gedimino g. 44. Tai tobula proga gyvai išbandyti ir įvertinti „Magrės baldų“ gaminius. Čia dirbantys malonūs konsultantai pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir patarti. 


Platus minkštų ir korpusinių baldų pasirinkimas


Baldų parduotuvės Tauragėje asortimente gausu įvairiems poreikiams pritaikytų gaminių. Kiekvienas iš jų kruopščiai apgalvotas, todėl pasižymi nepriekaištinga estetika, funkcionalumu ir komfortu. Vieni iš populiariausių mūsų gaminių – minkšti baldai Tauragėje:


 • sofos;
 • foteliai;
 • minkšti kampai;
 • valgomojo kėdės;
 • sėdmaišiai;
 • pufai.


Jeigu norite sukurti vientisą svetainės stilių, galite derinti vienos kolekcijos baldus, o jei siekiate kontrasto – skirtingų. Tiek vienu, tiek kitu atveju išgausite puikų rezultatą. 

Nesvarbu, Jums reikalingi minkšti ar korpusiniai baldai Tauragė – miestas, kuriame juos visus galite rasti vienoje vietoje. Atvykite pas mus ir lengvai išsirinkite norimą:


 • staliuką;
 • komodą;
 • vitriną;
 • lentyną;
 • valgomojo stalą;
 • konsolę.


Papildykite savo namų interjerą stilingais ir funkcionaliai gaminiais, kurie Jus džiugintų kiekvieną dieną. Tegul leisti laiką su šeima ar draugais ten būna kuo maloniau!


Gaminiai Jūsų idealiam poilsiui


Jei planuojate atnaujinti savo miegamąjį ir Jums reikalingi būtent šiai namų erdvei skirti baldai Tauragė „turi ką pasiūlyti“. Platų mūsų gaminių asortimentą sudaro:


 • lovos;
 • čiužiniai;
 • antčiužiniai;
 • pagalvės;
 • patalynė;
 • naktinės spintelės.


Pasitelkdami šiuos miegamojo komponentus, galite sukurti tobulą poilsio erdvę. 

Ieškote patogios dvigulės lovos? Spustelėję ant pateiktos nuorodos galite išsirinkti tą, kuri Jums patinka labiausiai. „Magrės baldų“ lovos pasižymi ypač estetiška išvaizda ir komfortą užtikrinančiu funkcionalumu. Jos turi talpias patalynės dėžes, kuriose patogu laikyti rečiau naudojamus daiktus. 

Jei reikia naudingų patarimų, kaip išsirinkti lovą, kuri atitiktų asmeninius poreikius, jų galite rasti paspaudę ant pateiktos nuorodos.

Tobulas miegas dažnai neįsivaizduojamas be aukštos kokybės čiužinio. Tokį galite rasti ir baldų parduotuvės Tauragėje asortimente. Poliuretaniniai ir spyruokliniai čiužiniai pritaikyti įvairiems poreikiams. Jų sudėtyje yra ekologiško sojų aliejaus, kuris neleidžia veistis dulkių erkutėms ir kartu užtikrina gaminių ilgaamžiškumą. 

Apie tai, kaip išsirinkti čiužinį, kuris Jums idealiai tiktų, galite skaityti „Magrės baldų“ tinklaraščio įraše – jį rasite paspaudę ant pateiktos nuorodos.  


Įvairios gaminių modifikacijos


Išsirinkti baldus, kurie 100 proc. tiktų ir patiktų, gali būti išties nelengva. Pakankamai dažnai pasitaiko atvejų, kuomet interjere nededa tam tikra jų dalis. Norime, kad tokių situacijų pasitaikytų kuo mažiau. Todėl siūlome galimybę rinktis iš keleto skirtingų gaminių variantų. Taigi, jeigu Jums reikalingi įvairiomis modifikacijomis pasižymintys baldai Tauragėje, jau žinote, kur tokių rasti.

Platus asortimentas apima ne tik didelį tekstilinių ir odinių apmušalų pasirinkimą. Kartu tai ir galimybė rinktis sau patinkančią korpusinių baldų spalvą ir jų apdailos detales, pavyzdžiui, rankenėles arba kojeles. Tikslią informaciją apie galimas konkrečių gaminių modifikacijas rasite svetainėje pateiktuose prekių aprašymuose. 


Lengvesnis ir greitesnis apsisprendimas


Apsipirkimas internetu itin patogus pasirinkimas – ypač, kai norima sutaupyti laiko ar nėra galimybės atvykti į fizinį baldų saloną. Tačiau tokiu būdu gali būti sunkiau įvertinti gaminių išvaizdą, kokybę ir suteikiamą komfortą. Būtent dėl šios priežasties ir rekomenduojama apžiūrėti baldus gyvai. Fizinėje parduotuvėje Jūs galite išbandyti kiekvieną dominantį gaminį, pavyzdžiui, atsisėsti ant sofos arba atsigulti ant lovos. 

Be to, padėti gali ir ten dirbantys konsultantai. Jie yra pasiruošę supažindinti su plačiu prekių asortimentu, parodyti, kaip veikia tam tikri baldų mechanizmai, arba kaip galima išnaudoti įvairias gaminių funkcijas. Esant poreikiui, parduotuvės darbuotojai gali patarti, koks baldas labiausiai atitiktų Jūsų asmeninius poreikius ir geriausiai derėtų interjere. Pasinaudojus profesionalų pagalba, išsirinkti labiausiai tinkančius ir patinkančius gaminius dažniausiai tampa žymiai paprasčiau.

Stilingi baldai Tauragėje leis savo namus paversti ypatingais. Apsilankykite Tauragėje, PC „Agava“, esančioje parduotuvėje ir įsitikinkite tuo patys. Susipažinkite su plačiu „Magrės baldų“ produkcijos asortimentu – jame gausu įvairioms namų erdvėms, tokioms kaip svetainė, miegamasis, valgomasis, vaikų ar darbo kambarys, skirtų lietuviškų gaminių. Įsigykite būtent tai, kas geriausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius ir išpuoselėtą skonį.