+370 634 85000
Baldai Marijampolėje

Baldai Marijampolėje

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS.

APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

UAB „Rustava“

Kauno g. 15, Marijampolė, UAB „Rustava“

Šiame salone rasite populiariausių mūsų gaminamų minkštųjų baldų pasirinkimą. Čia galėsite išbandyti baldų patogumą, iš arti įvertinti baldų kokybę, apžiūrėti siūlomų apmušalų paletes. Kvalifikuoti konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, priderinti apmušalus.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-V 10:00 18:00
VI 9:00-13:00

baldu-parduotuves-sablonine-foto

Baldai Marijampolėje


Ieškote, kur pardavinėjami lietuviški baldai Marijampolėje? Jų galite rasti mūsų partnerių UAB „Rustava“ salone, esančiame Kauno g. 15. Apsilankykite čia ir išsirinkite norimus „Magrės baldų“ gaminius. Salone galite gyvai apžiūrėti mūsų produkciją, įvertinti jos kokybę, susipažinti su plačiu apmušalų asortimentu. Taip bus lengviau apsispręsti, kas labiausiai dera Jūsų namų interjere ir geriausiai atspindi asmeninį skonį.

Baldai Marijampolėje


Ieškote, kur pardavinėjami lietuviški baldai Marijampolėje? Jų galite rasti mūsų partnerių UAB „Rustava“ salone, esančiame Kauno g. 15. Apsilankykite čia ir išsirinkite norimus „Magrės baldų“ gaminius. Salone galite gyvai apžiūrėti mūsų produkciją, įvertinti jos kokybę, susipažinti su plačiu apmušalų asortimentu. Taip bus lengviau apsispręsti, kas labiausiai dera Jūsų namų interjere ir geriausiai atspindi asmeninį skonį.


Didelis minkštų baldų pasirinkimas


Jeigu Jus domina nepriekaištingo dizaino minkšti baldai Marijampolė yra miestas, kuriame galite jų rasti. Partnerių salone gausu įvairiems poreikiams pritaikytų gaminių, vieni iš tokių – sofos. Tai bene populiariausi minkšti baldai. Sofą galima rasti tikriausiai kiekvienuose namuose. Ant jos patogu tiek ilsėtis, tiek leisti laisvalaikį. Tai itin universalus baldas, kurį pakankamai lengva pritaikyti įvairiose namų erdvėse. Be to, jis gali pasižymėti įvairiais privalumais. 


Pavyzdžiui, sofos lovos turi miegamąjį mechanizmą. Jis gali būti pritaikytas dažnam arba retam naudojimui – pasirinkimas priklauso nuo asmeninių poreikių. Daugelis sofų turi integruotas daiktadėžes su specialiomis ventiliacinėmis angomis. Galbūt ieškote patarimų, kaip išsirinkti tokį baldą? Išsamią sofos enciklopediją galite rasti čia.


Mūsų partnerių baldų parduotuvės Marijampolėje asortimente taip pat galite rasti didelį minkštų kampų pasirinkimą. Kaip ir sofos, jie gali turėti miegojimui skirtą mechanizmą, kuris labai praverčia atvykus svečiams arba patiems miegant svetainėje. „Magrės baldų“ minkšti kampai pasižymi išskirtiniais dizaino sprendimais. Jie leidžia užtikrinti nepriekaištingą baldų išvaizdą ir funkcionalumą. 


Pavyzdžiui, kai kurie minkšti kampai turi reguliuojamos padėties galvos atlošus, o kiti – integruotas USB įkrovimo jungtis. Atsižvelgdami į asmeninį skonį, poreikius ir kuriamą interjerą, galite lengvai išsirinkti sau labiausiai tinkantį gaminį, kuris puoš Jūsų namų erdvę ne vienerius metus. 


Baldų parduotuvės Marijampolėje asortimente taip pat galite rasti ir tokios lietuviškos produkcijos kaip: 


  • foteliai;
  • minkštos valgomojo kėdės; 
  • pufai;
  • sėdmaišiai. 


Taigi atvykite į mūsų partnerių saloną, gyvai apžiūrėkite ten esančius gaminius ir papildykite jais savo namų interjerą. 


Baldų modifikacijų gausa


Jeigu Jums reikalingi individualų skonį atskleisti padedantys baldai Marijampolė, be abejonės, yra tas miestas, kur galite jų rasti. Platus lietuviškų gaminių pasirinkimas – tai ne vienintelis privalumas, kurį siūlome. Be to, suteikiame Jums galimybę pasirinkti norimą minkšto baldo apmušalą iš daugybės skirtingų variantų. Jis gali būti tiek odinis, tiek tekstilinis, taip pat patinkančios spalvos ir tekstūros.


Siekiate sukurti individualumu išsiskiriantį baldą? Puiku! Daugeliu atvejų galite pasirinkti ne tik sau labiausiai patinkantį apmušalą, bet ir apdailos detalių, tokių kaip kojelės ar porankiai, medžiagas bei spalvą. Jeigu baldo modifikacijas norite įvertinti gyvai, nepraleiskite progos aplankyti mūsų partnerių baldų parduotuvės Marijampolėje.


Jeigu nesate tikri dėl pasirinkimo, paslaugūs ir savo darbą puikiai išmanantys konsultantai gali Jums patarti. Todėl visiškai normalu, kad apsispręsti tampa daug lengviau. Taigi, jei domina įvairioms namų erdvėms skirti baldai Marijampolė – miestas, kuriame galite jų rasti!
DUK

1. Koks jūsų partnerių baldų parduotuvės Marijampolėje adresas? Icon

„Magrės baldai“ pardavinėjami salone „Rustava“, adresu: Kauno g. 15, Marijampolė.

2. Koks baldų salono Marijampolėje darbo laikas? Icon

Tikslus salono Marijampolėje darbo laikas pateikiamas šio puslapio viršuje. Jam pasikeitus, visuomet stengiamės kuo anksčiau  apie tai informuoti savo klientus.

3. Ar jūsų baldai Marijampolėje pasižymi aukšta kokybe? Icon

Kurdami savo gaminius kiekvienai detalei skiriame ypatingą dėmesį. Tai leidžia garantuoti puikią produkcijos kokybę. Jeigu ieškote patraukliai atrodančių, tvirtų ir funkcionalių baldų, tačiau nežinote, į ką labiausiai atkreipti dėmesį, galite pasinaudoti mūsų tinklaraščio įraše pateiktais patarimais. Spauskite čia ir skaitykite.

4. Kodėl verta atvykti į fizinį baldų saloną? Icon

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl rekomenduojama atvykti į fizinį saloną, yra galimybę gyvai apžiūrėti dominančius gaminius. Baldai internetu labai patogus pasirinkimas ir ypač aktualus šiais laikais. Siekdami, kad norimą produkciją tokiu būdu Jums išsirinkti būtų dar lengviau, mes netgi sukūrėme 3D salono turą


Visgi kartais vien to nepakanka – juk norisi ne tik pamatyti, bet ir atsisėsti ant baldų, paliesti jų medžiagą. Apsilankymas fiziniame salone suteikia visas šias galimybes. Be to, čia galima gyvai pamatyti ir įvertinti skirtingus baldų apmušalus, apdailos detales.Icon 3D SALONO TURAS