+370 634 85000
0

Staliukas VILNIUS Ø300

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 157€
MATMENYS (l x G x A): 310 x 310 x 480 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Nedidukas staliukas VILNIUS Ø300 Icon

Nedidelių matmenų staliukas gali būti naudojamas kaip atskira interjero detalė, tiek ir kartu su VILNIUS MOON sukurti unikalią staliukų kompoziciją.

VILNIUS kolekcijos dizaino ypatumai Icon

Užapvalinti kampai, grakščios, lenktos formos, minkšti teddy audiniai, subtiliai blizgančios metalinės detalės, elegantiški, dekoratyvūs įsiuvai - karališka prabanga ir komfortu dvelkiantis VILNIUS kolekcijos dizainas skirtas Jūsų poilsiui.

VILNIUS kolekcijos pasirinkimų įvairovė Icon

Siekiame, kad mūsų klientai turėtų galimybę patys dalyvauti baldų dizaino kūrime. Pasirinkę VILNIAUS kolekciją Jūs ne tik turėsite laisvę rinktis iš kelių kampų bei staliukų variantų, bet ir kiekvieną modelį susikurti pagal Jūsų interjere vyraujančias spalvas ir stilių. Jūs galėsite išsirinkti baldo bei pagalvėlių gobeleno spalvas ir tekstūrą, kojelių spalvas ir medžiagiškumą (asortimente turime vienspalves medines, metalines ir medines metaliniais antgaliais kojeles), apkantavimo juostelės spalvą.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Galite pasirinkti plokštės atspalvį Icon

Iš siūlomų laminuotos medžio drožlių plokščių paletės galite pasirinkti plokštės atspalvį. Asortimente rasite ir klasikines, medžio raštų, ir prabangaus, marmuro rašto bei betono imitacijos plokštes.

Pasirenkama briaunos spalva Icon

Unikali VILNIAUS kolekcijos sąvybė - galimybė pasirinkti briaunos spalvą. Baldas su auksine briauna įgaus prašmatnumo ir prabangos, juoda spalva - pabrėš geometrines formas ir eleganciją, sidabrinė - puikiai tiks interjere, kuriame vyrauja stiklas, veidrodžiai.

Su integruota daiktadėže Icon

Balde sumontuota daiktadėžė, į kurią galite sudėti įvairius daiktus. Taip susikursite naują sandėliavimo vietą ir lengviau palaikysite tvarką namuose.

Daiktadėžės vidinis audinys Icon

Paprastai daiktadėžės vidinis audinys parenkamas gamybos metu. Tačiau jei norite, kad daiktadėžės vidus būtų dekoruotas tuo pačiu audiniu, kaip ir išorė - pasirinkime „Kita“ rinkitės opciją „Daiktadėžės vidus iš Jūsų pasirinkto audinio“.

staliukai-staliukas-vilnius-D300-mouton-cream-M24-F206-1
Icon

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. KITA Icon
4. PASIRINKITE PLOKŠTĖS SPALVĄ Icon
157€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
157€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę