+370 634 85000
0

Fotelis VILNIUS

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 439€
MATMENYS (l x G x A): 770 x 720 x 820 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Nedidelis, bet komfortiškas - VILNIUS foteliukas Icon

VILNIUS fotelis - idealus pasirinkimas kuriant užbaigtą interjero vaizdą. Derindami kelis foteliukus ir staliuką - sukursite jaukią poilsio oazę svetainėje, laukiamajame, SPA zonoje, komponuodami tos pačios kolekcijos sofą, foteliukus ir staliuką - sukursite užbaigtą svetainės interjerą, didelėms erdvėms apstatyti rinkitės kampus bei kelis foteliukus.

VILNIUS kolekcijos dizaino ypatumai Icon

Užapvalinti kampai, grakščios, lenktos formos, minkšti teddy audiniai, subtiliai blizgančios metalinės detalės, elegantiški, dekoratyvūs įsiuvai - karališka prabanga ir komfortu dvelkiantis VILNIUS kolekcijos dizainas skirtas Jūsų poilsiui.

Dovana perkantiems kolekcijos VILNIUS baldus - dekoratyvinė pagalvėlė Icon

Kiekvienam perkančiam VILNIUS kampą arba sofą - dovanojame pasirinktos spalvos ir dizaino pagalvėlę KARALIUS arba KARALIENĖ. Galite rinktis iš penkių audinių atspalvių bei dviejų užrašų.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

VILNIUS kolekcijos pasirinkimų įvairovė Icon

Siekiame, kad mūsų klientai turėtų galimybę patys dalyvauti baldų dizaino kūrime. Pasirinkę VILNIAUS kolekciją Jūs ne tik turėsite laisvę rinktis iš kelių kampų bei staliukų variantų, bet ir kiekvieną modelį susikurti pagal Jūsų interjere vyraujančias spalvas ir stilių. Jūs galėsite išsirinkti baldo bei pagalvėlių gobeleno spalvas ir tekstūrą, kojelių spalvas ir medžiagiškumą (asortimente turime vienspalves medines, metalines ir medines metaliniais antgaliais kojeles), apkantavimo juostelės spalvą.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Surinkimo instrukcija Icon
foteliai-fotelis-VILNIUS-HEVRE-86-pag.-TIERRA-16-M24-2
Icon

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE APMUŠALĄ KITOMS BALDO DETALĖMS Icon
Pasirinkite apmušalą baldo detalėms pažymėtoms pilka spalva nuotraukoje (spauskite ant "i" raidės)
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
4. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
5. APKANTAVIMO JUOSTELĖS SPALVA Icon
439€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
439€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

vilnius-pjuvis-LT-fotelis
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę