+370 634 85000
0

Kodėl verta rinktis modernius baldus?

idejos-namams-titan-kampas-1

Modernūs baldai šiandien laikomi vienu populiariausių interjero pasirinkimų. Jie pagyvina aplinką, suteikia jai išskirtinumo ir savitumo. Nors šis stilius dominuoja, abejonių, kodėl verta rinktis modernumą, kyla daugeliui. Tad šįkart primename apie svarbiausias modernaus stiliaus baldų ypatybes.

Modernūs baldai šiandien laikomi vienu populiariausių interjero pasirinkimų. Jie pagyvina aplinką, suteikia jai išskirtinumo ir savitumo. Nors šis stilius dominuoja, abejonių, kodėl verta rinktis modernumą, kyla daugeliui. Tad šįkart primename apie svarbiausias modernaus stiliaus baldų ypatybes.

 

Šiuolaikinis ir klasikinis modernumas

Šiandien daugelis namams nori suteikti kuo daugiau šiuolaikiškumo. Modernumas pastaruoju metu laikomas raktu į estetišką ir nustebinti galintį interjero dizainą. Neretai modernumu pasižymintys baldai tampa būdu išreikšti save, namų dizaine atspindėti vertybes, pomėgius.

Vertėtų paminėti, kad modernūs baldai gali pasižymėti ir klasikinio, ir šiuolaikinio stiliaus elementais, tad pritaikyti juos galima skirtingo dizaino namuose. Savo esme modernumas yra technologinio pažangumo išraiška. Būtent šis stilius atspindi šiuolaikines baldų gamintojų galimybes – jų gaminiai paprastesni, tačiau daug funkcionalesni, ilgaamžiai, nes gaminami iš patvaresnių medžiagų. Originalios formos ir laiko patikrintos, išskirtiniu patvarumu pasižyminčios medžiagos, tokios kaip metalas ar medis, šiandien susijungia į bendrą pavidalą. Tai namams suteikia daugiau jaukumo, patrauklumo.

 

Pagrindinės moderniojo stiliaus ypatybės

Modernūs baldai sužavėjo šiuolaikinę visuomenę daugeliu aspektų. Pasakojame plačiau apie šio stiliaus gaminių ypatybes. Tikime, kad tai padės geriau suprasti pagrindinius tokių baldų privalumus ir lengviau atpažinti, patiems kurti modernųjį namų stilių.

  • Minimalistinis, konkretus, gana griežtas baldo dizainas. Gamybai naudojamos specialiai išryškinamos medžiagos: mediena, metalas, oda. Siekiama sukurti griežtą baldų formą, tad išgaunamas lygus, glotnus medinis ar metalinis paviršius. Dažnai šio stiliaus baldai tampa ne tik pragmatiniu, bet ir dekoratyviu interjero elementu.
  • Monochrominės spalvos. Modernumas nėra ryškus: čia vyrauja vienspalviškumas. Įmantrių, kontrastingų raštų taip pat vengiama. Paprastai net ir baldų komplektuose pastebima labai griežta, vientisa spalvų paletė. Be to, pačios spalvos derinamos tarpusavyje itin kruopščiai. Tokia ypatybė leidžia išlaikyti nuoseklumą – jis neblaško dėmesio ir harmonizuoja patalpą.
  • Skirtingų medžiagų derinimas. Modernūs baldai aiškiai skiriasi nuo kitų stilių baldų. Čia maišomas gali būti ir metalas su stiklu, ir oda su mediena, ir viskas kartu. Būtent skirtingų medžiagų kombinavimas leidžia išgauti šiuolaikišką rezutatą, kuris puošia ir papildo namus funkcionalumu.

 

Verta paminėti, kad modernaus stiliaus bruožais pasižyminčius baldus lengva derinti ne tik tarpusavyje, bet ir su kitų stilių detalėmis. Be to, jie lengvai tampa interjero akcentu. Derinimas prie individualių poreikių, dėmesys ergonomikai padidina baldų komfortiškumą. Tad modernūs baldai – sprendimas kiekvieniems šiuolaikiškiems, jaukiems, savitiems namams.