+370 634 85000
0

Ko reikia, kad svetainės interjeras bute būtų išpildytas?

svetaines-bute-interjeras

Svetainės įrengimas apima daug skirtingų etapų: pradedant kambario plano sudarymu, baigiant interjero dekoravimu. Kiekvienas jų ypatingai svarbus siekiant maksimaliai gero rezultato. Ne visada kambario išplanavimas būna toks, kokio mums norisi – ypač dažnai su tokia problema susiduriama butuose. Taigi, kaip tuomet įsirengti svetainę, kad ji atitiktų visus mūsų lūkesčius?

1. Pradėkite nuo plano

Pirmasis žingsnis? Tikrai ne pagalvėlių pirkimas. Tai būtų pakankamai skubotas ir neapgalvotas veiksmas. Didelė tikimybė, jog iki sukursite galutinę kambario viziją, daugybę kartų persigalvosite. Todėl įsigyti aksesuarai interjere gali visiškai netikti.

Pirmiausia rekomenduojama gerai apgalvoti, ką dažniausiai planuojate veikti svetainėje: ilsėtis, leisti laiką su šeima ar draugais, pramogauti, o gal ir dirbti? Nuo to priklauso ne tik jums reikalingi baldai, bet ir jų išdėstymas. Svarbu, kad svetainės interjeras bute atitiktų individualius poreikius ir būtų patogus.

Pavyzdžiui, jei turite didelę šeimą ir mėgstate visi kartu žiūrėti filmus, jums gali praversti talpus ir komfortiškas minkštas kampas, TV staliukas. Mūsų asortimente gausu skirtingo dizaino ir matmenų baldų, todėl, be abejonės, rasite tą, kuris labiausiai tinka jūsų svetainėje.

Domina stilingai atrodantys lietuviški minkšti kampai, pagaminti iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų? Tuomet spauskite ant nuorodos ir apžiūrėkite juos.

Jei kambaryje stovės televizorius, reikėtų atkreipti dėmesį, kad jam skirtas staliukas nebūtų pernelyg arti sėdimųjų baldų. Taip pat patariama atsižvelgti ir į svetainėje esančius langus – per juos tiesiai į ekraną sklindanti šviesa gali trukdyti žiūrėti filmą.

Svetainė neįsivaizduojama be kavos staliuko. Tiems, kurie gyvena vieni arba retai juo naudojasi, gali užtekti nedidelio baldo. Tačiau, jei bendraudami su šeima ar draugais mėgstate mėgautis užkandžiais, žaisti stalo žaidimus, rekomenduojame rinktis didesnį staliuką. Tuomet svetainės interjeras bute bus kur kas patogesnis.

2. Investuokite į minkštus sėdimuosius baldus

Vieni iš svarbiausių baldų svetainėje yra sėdimieji – sofos ir minkšti kampai. Todėl į juos tikrai verta investuoti. Iš patvarių medžiagų pagaminti baldai yra ilgaamžiai. Jie išlieka funkcionalūs ir patrauklūs ne vienerius metus.

Asortimente gausu skirtingiems poreikiams pritaikytų sofų ir minkštų kampų. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti, patariama atsižvelgti į:

  • Kambario plotą. Priklausomai nuo to, jis yra didesnis ar mažesnis, reikėtų rinktis atitinkamų matmenų baldus.
  • Šeimos narių skaičių. Akivaizdu, jog didelei šeimai reikia didelio baldo, todėl minkštas kampas šiuo atveju – puikus pasirinkimas.
  • Apmušalo tipą. Jie skirstomi į tekstilinius ir odinius. Tiek vieni, tiek kiti pasižymi patrauklia išvaizda. Tačiau jų priežiūra dažniausiai skiriasi. Daugiau apie tai galite skaityti čia.
  • Interjero stilių. Baldai turėtų derėti prie kambario įvaizdžio. Pavyzdžiui, klasikinėje aplinkoje puikiai tinka tokie minkšti kampai kaip „Rubin“ arba „Luka“. Jei norisi, kad svetainės interjeras bute atrodytų itin prabangiai, patariami rinktis baldą „Imperija“.

Modernaus įvaizdžio mėgėjams skirti tokie gaminiai kaip „Impulse Mini“, „Elegant Lego“ ar „Delux“.

Jei ieškote kažko originalaus ir šiuolaikiško, jūsų dėmesio verti baldai: „Jazz Lego“, „Angel“ ir „Bravo“.

Stilingi ir funkcionalūs lietuviški baldai, atitinkantys aukščiausius kokybės standartus, padeda visapusiškai išpildyti svetainės interjerą.

3. Išsirinkite dominuojančią spalvų paletę

Siekiant sukurti skoningą kambario įvaizdį, svarbu nepamiršti spalvų. Jos padeda suvienyti atskirus interjero elementus, nesvarbu, tai būtų apdailos detalės, baldai ar aksesuarai. Viena iš pagrindinių taisyklių, kuri yra pakankamai paprasta, tačiau veiksminga, yra konkrečios spalvų paletės pasirinkimas. Tarpusavyje derantys tonai neleidžia vizualiai perkrauti ar pernelyg išskaidyti erdvę. Todėl joje vyrauja harmonija.

Jei norite, kad svetainės interjeras bute būtų ypač jaukus, rekomenduojama rinktis neutralių pastelinių spalvų paletę. Prabangioje modernaus stiliaus erdvėje gali dominuoti ir tamsesni tonai. Tačiau jų neturėtų būti per daug. Jei norisi ryškesnių akcentų, tam galima pasitelkti nedidelius spalvingus aksesuarus arba minkštus baldus, pavyzdžiui, pufus.

4. Eksperimentuokite su skirtingomis tekstūromis

Medžiagų, pasižyminčių skirtingomis tekstūromis, derinimas suteikia interjerui individualumo ir paverčia jį kur kas jaukesniu. Priešingai nei spalvų, svetainėje jų gali būti itin daug. Kaip tai įgyvendinti? Tiesiog naudojant įvairius baldus. Puikiai tinka tiek minkšti kampai, tiek mediniai ir stikliniai staliukai, tiek metaliniai ar tekstiliniai aksesuarai.

Švelnus tarsi pūkelis sofos apmušalas kontrastingai atsveria šaltą stiklinį staliuko paviršių. Prie odinio fotelio galima priderinti medinę komodą arba vitriną. Itin stilingai atrodo kailio ir metalinių detalių kombinacija. Jei ieškote ypač greito ir paprasto sprendimo, jums gali praversti dekoratyvinės pagalvėlės ir pledai. Vos keletas jų, ir svetainės interjeras bute tampa kur kas patrauklesnis.

5. Suteikite erdvei daugiau asmeniškumo

Individualumo kambariui gali suteikti meno kūriniai, knygos, iš kelionių parsivežti suvenyrai ar pagal specialų užsakymą pagaminti baldai. Tai padeda atskleisti namuose gyvenančių žmonių asmenybes, jų pomėgius, aistras. Originaliomis detalėmis dekoruota svetainė kur kas įdomesnė ir labiau traukianti akį. Todėl, jei turite asmeninių daiktų, kurie jums yra brangūs, nebijokite jų panaudoti interjere.

Net jei ir neturite tokių, juos galite susikurti arba įsigyti. Pavyzdžiui, stilingas ir patogus minkštas kampas, kuriame derinami skirtingų spalvų arba tipų audiniai, neabejotinai taps išskirtiniu kambario akcentu.

Norite įsigyti baldą pagal individualų užsakymą? Kreipkitės čia nurodytais kontaktais – padėsime rasti jums asmeniškai tinkamiausią sprendimą.

 

Norite, kad ir jūsų svetainės interjeras bute būtų visapusiškai išpildytas? „Magrės baldų“ asortimente galite rasti platų tam reikalingų prekių asortimentą. Jame ne tik lietuviški minkšti kampai, sofos bei foteliai, bet ir subtilaus dizaino aksesuarai. Rinkitės tai, kas patinka labiausiai – kurkite namus, apie kuriuos svajojate.