+370 634 85000

Minkštas kampas ANGEL

Kaina su gobelenu Nuo 2358€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 2880 x 1500 x 900 mm Miegamosios dalies dydis: 1400 x 2000 mm; Tarpas nuo grindų iki žemiausios baldo dalies: 60 mm 3080 x 1500 x 900 mm Miegamosios dalies dydis: 1600 x 2000 mm; Tarpas nuo grindų iki žemiausios baldo dalies: 60 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Praktiškas ir patogus, organiškų formų baldas Icon

Išskirtinio dizaino, aptakių formų baldas, kuris jaukiai įsilies į interjerą. Netradicinės formos šezlongo dalis leidžia išvengti griežtų kampų, baldas labai organiškas ir patogus. Po šezlongu įmontuota daiktadėžė su ventiliacinėmis angomis, kurioje laikoma patalynė ar kiti daiktai nuolat išliks gaivūs.

Idealiai komfortiška ir elegantiška baldų kolekcija Icon

Šiuolaikiškas dizainas patenkins net ir išrankiausių klientų skonį. Šią baldų kolekciją galėsite pritaikyti tiek klasikiniame, tiek moderniame namų interjere.

Ergonomiškos atraminės pagalvės Icon

Minkštas kampas labai patogus sėdėti, tinkamą atramą nugarai suteikia ergonimiškos aukšto tankio poliuretano pagalvės.

Su miegamuoju mechanizmu Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą su patogiu vientisu čiužiniu. Tai itin praverčia sulaukus svečių, kai sofa naudojama kaip lova. Pakeliamas miegamasis mechanizmas – patogus ir saugus, nebraižo grindų dangos ir paprastai naudojamas.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Jūsų pasirinkimui siūlome daugiau nei 200 skirtingų audinių. Jūs tikrai išsirinksite tinkamiausią variantą, kuris harmoningai papuoš Jūsų namus.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių metalo spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

Surinkimo instrukcija Icon
minksti-kampai-minkstas-kampas-angel-2-5-0

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE KAMPO PUSĘ Icon
3. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
4. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
2358€
-10% Nuolaida
2122.20€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Angel-pjuvis-02
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS