+370 634 85000
0

Vitrina PRESTIGE 680

Icon
Icon
-10% krepšeliui
1069€
MATMENYS (l x G x A): 680 x 430 x 1900 mm
Rafinuota ir elegantiška vitrina PRESTIGE Icon

Rafinuota ir elegantiška vitrina PRESTIGE, kurios dizainas sukurtas derinant pažangiausias technologijas, meistrišką dizainą ir aukštos kokybės medžiagas.

Grūdinto stiklo detalės Icon

PRESTIGE kolekcijoje naudojamos stiklo durelės yra iš grūdinto, 4 mm storio stiklo. Vidinių, stiklinių lentynėlių storis - 8 mm. Viskas dėl Jūsų saugumo!

Unikalus PRESTIGE kolekcijos dizainas Icon

PRESTIGE kolekcijos baldai neabejotinai pavers Jūsų namus išskirtiniais ir ekstravagantiškais. Išskirtinį italų dizainą kuria lakoniškos geometrinės baldų formos, aiškūs siluetai, beržo raštų persipynimai, ypač blizgi plokštė, stiklo ir chromo detalės. Na ir žinoma, išraiškingos, blizgios ir dėmesį pritraukiančios metalinės rankenos!

LED apšvietimas Icon

Vitrinoje įmontuotas jaukus LED apšvietimas, kurį patogiai įjungsite/ išjungsite paspaudimu. Jauki šviesa, kontrastuodama su tamsiu baldo korpusu sukurs ypatingą nuotaiką ir įvaizdį.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Naudojami aukštesnės kokybės lakai Icon

Baldų gamyboje naudojami tik vandens pagrindu pagaminti blizgūs lakai, o akrilas yra aukštesnės kokybės, atsparus įbrėžimams ir atsparesnis šviesai nei senojo tipo poliesteriai.

Gamyboje naudojamos tvarios medžiagos Icon

Plokštės ir žaliavos yra 100 % perdirbamos, jose nėra toksiškų klijų ir jos atitinka naujausius tarptautinius formaldehido emisijos standartus.

Pagaminta Italijoje
Surinkimo instrukcija Icon
vitrinos-vitrina-status-desinine-Prestige-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE PUSĘ Icon
1069€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1069€
Pagaminimo terminas: 82 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS