+370 634 85000
0

Vitrina HIRO

Icon
Icon
-10% krepšeliui
1704€
MATMENYS (l x G x A): 1100 x 510 x 1600 mm
Talpi ir itin stilinga - HIRO vitrina Icon

Plataus funkcionalumo HIRO vitrina, kurią sudaro trys masyvios lentynos ir talpus, paspaudimu reguliuojamas stalčius per visą vitrinos plotį, ne tik sukurs svetainės stilių, bet ir bus talpi daiktų saugojimo vieta.

HIRO kolekcijos dizaino ypatumai Icon

HIRO kolekcija - tai dar vienas nepriekaištingas turkų gamintojo SALONI dizainerių darbas. Pakankamai lakoniškų formų kolekcijoje persipina tiek klasikos, tiek moderniausių stilių elementai. Kolekcijoje vyraujantis klasikinis juodos ir baltos spalvų derinys, paįvairinamas tonuoto stiklo elementais. Klasikinės, lakoniškos formos, tvirtos, masyvios, metalinės kojelės tarsi „suminkštinamos“ gofruoto, padūmavusio stiklo detalėmis.

HIRO kolekcijos medžiagiškumas Icon

Kolekcijos baldai pagaminti iš MDF plokštės. Konstrukcijos tvirtinamos vokiečių gamintojo HAFELE tvirtinimo detalėmis. Visos spintelių durelės bei stalčiukai yra su lėto uždarymo sistema. Baldų kojelės pagamintos iš 10 mm lakštinio metalo dažyto elektrostatiniais dažais. Stiklinės detalės įrėmintos metaliniuose rėmeliuose- iš tonuoto, šlifuoto, grūdinto stiklo.

Durelės atidaromos vienu paspaudimu Icon

Baldo durelės atidaromos itin lengvai ir paprastai – vienu paspaudimu.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Pagaminta Turkijoje
vitrinos-vitrina-saloni-hiro-interjere

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1704€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1704€
Užsakymo įvykdymo terminas 100 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę