+370 634 85000
0

Valgomojo stalas LUIS 1850

Icon
Icon
-10% krepšeliui
1007€
MATMENYS (l x G x A): 1850 x 900 x 760 mm
Nedidelis valgomojo stalas Icon

Nedidelei virtuvei ar valgomajam sukurtas optimalių matmenų valgomojo stalas LUIS 1850. Stalas neužims daug vietos, nes yra tik 700 mm pločio bei 1850 mm ilgio, bet pilnai atliks savo funkciją keturių asmenų šeimai ar kompanijai.

LUIS kolekcijos dizaino elementai Icon

Turkų gamintojo Saloni kolekcija LUIS žavi savo švelniomis bei elegantiškomis linijomis. Kolekcijos dizainas toli gražu nėra paprastas ir kasdieniškas, tačiau tuo pačiu neįmantrus ir nepretenzingas. Subtilus dizainas, ryškios detalės, galybė pasirinkimų - leis suprajektuoti Jūsų interjerą pagal individualius poreikius. LUIS išskirtiniai bruožai - tai elegantiškos, metalinės kojelės, padūmavusio stiklo detalės, subtilus, šiltas LED apšvietimas, aliuminio rėmeliai bei itin išskirtinis briaunos pjūvis, sukuriantis unikalų, tik šiai kolekcijai būdingą stilių.

LUIS kolekcijos medžiagiškumas Icon

Kolekcijos baldai pagaminti iš MDF plokštės. Konstrukcijos tvirtinamos vokiečių gamintojo HAFELE tvirtinimo detalėmis. Visos spintelių durelės bei stalčiukai yra su lėto uždarymo sistema. Baldų kojelės pagamintos iš 10 mm lakštinio metalo dažyto elektrostatiniais dažais. Stiklai ir veidrodžiai - šlifuoto, grūdinto stiklo.

Rinkitės iš dviejų kolekcijos spalvų Icon

Visi LUIS kolekcijos baldai galimi dviejų spalvų - ARAL ir NEVADA. ARAL plokštė pasižymi tamsaus riešuto spalva, solidžia, išraiškinga tekstūra. NEVADA plokštė - ryškesnė, sodrios medienos spalvos bei raštų.

Metalinės stalo kojos Icon

Gamintojo stalai pasižymi itin tvirtomis metalo lydinio kojomis. Tvirtos metalinės kojos užtikrina baldo stabilumą ir ilgaamžiškumą. Nepaisant tvirtos stalo konstrukcijos - baldas nėra masyvus, priešingai, dėl užapvalintų formų, išraiškingo dizaino - stalai atrodo "lengvi" ir elegantiški.

Pagaminta Turkijoje
valgojomo-stalai-valgojomo-stalas-saloni-luis-interjere

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE SPALVĄ Icon
1007€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1007€
Pagaminimo terminas: 100 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę