+370 634 85000
0

Valgomojo stalas BALTIC D1200

Icon
Icon
-10% krepšeliui
580€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 1200 x 1200 x 760 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Apvalus valgomojo stalas Icon

Apvalus valgomojo stalas BALTIC - rinkitės iš kelių skirtingų dydžių, pagal savo poreikius. Nuožulnūs stalviršio kampai stalui suteikia elegancijos, tačiau yra ir neaštrūs bei patogūs kasdieniam naudojimui.

Iš siūlomos paletės rinkitės Jums patinkančią stalviršio spalvą bei medžiagą Icon

Iš plokščių paletės galite pasirinkti plokštės atspalvį bei tipą. Rinkitės ąžuolo lukšto plokštes (F), laminuotas medžio drožlių ar aukšto slėgio laminato (HPL) plokštes. Asortimente rasite ir klasikines medžio raštų, ir prabangaus, marmuro rašto, betono imitacijos bei akmens rašto plokštes.

Briaunos tipas Icon

Lukštu laminuotos plokštės pjautos 45° kampu. Pati briauna yra juodos spalvos ir kontrastingai žiūrisi su natūraliu lukštu. Toks briaunos apdirbimas suteikia baldui lengvumo, dekoratyvumo, unikalumo bei yra patogus naudoti. Laminuotas medžio drožlių ar aukšto slėgio laminato plokščių briaunos apdirbtos klasikiniu, 90° kampu.

Staliuko koja - klasikinės, juodos spalvos Icon

Staliuko koja - klasikinės, juodos spalvos, derės bet kokių spalvų interjere. Juoda spalva išryškins plokštės raštą ir spalviškumą.

Lukšto sąvybės Icon

Kadangi lukštas - natūrali žaliava - kiekvienas gaminys yra unikalus savo raštais bei spalva, gali kažkiek skirtis nuo matomų nuotraukose ar ekspozicijoje.

Surinkimo instrukcija Icon
stalai-stalas-baltic-D-1200-F02-5

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE STALVIRŠIO SPALVĄ Icon
580€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
580€
Pagaminimo terminas: 30 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę